Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 62

Tema: Risoul

  1. #31
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sonesone Pogledati poruku
    ok,vidim da je nekima bas tesko da napisu odgovor kao MERCEDES je najbolji auto jer ima 610km staza i to je najbolje skijaliste,ali OPEL je ok i za promenu nije lose da se provozas....ako sam razumeo to bi tako trebalo da izgleda. a posto radim po ceo dan,lakse mi je da napisem sta me zanima,a ko moze da mi napise odgovor napise... koga mrzi ne mora...a ja procitam dva posta i vec mi se spava....jbg

    jel moguce da u risoul moze da se ode u januaru za ski pas+smestaj+prevoz=240e
    posto ti se ti brzo uspavas od citanja postova; kratak odgovor; nema lazi nema prevare to su realne cjene za budzet skijanje u januaru u jednom francuskom centru koji se zove Opel.

  2. #32
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    hvala sapo

  3. #33
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Kakva su Vam iskustva sa ovim skijalistem(staze, cijene u kaficima, itd..)? Zanima me par informacija iz prve ruke, jer u januar picim tamo..

  4. #34
    Junior Member VladaSD avatar
    Datum registracije
    22.03.2011
    Lokacija
    Smederevo
    Skije / Bord
    Atomic Race SL 12
    Godina
    49
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Fantastično skijalište...obavezno uzmi ski-pass i za Vars, ako te posluži vreme nema šanse da se razočaraš.
    Francuski Alpi su zakon!

  5. #35
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Da, imamo ski pass za oba skijalista.. Ne bi trebalo da bude kiksa

  6. #36
    Junior Member Coso avatar
    Datum registracije
    07.11.2011
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Bice tamo dosta dobro i ove godine

  7. #37
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Iskoristite povoljan aranžman za boravak u Risoulu od 6.-15.01.2012. Prevoz, ski pass i smeštaj u 1/6 apartmanu - 199 eur. I na to još akcija da za 5 plaćenih ide šesta osoba besplatno.


    Forêt Blanche je skijalište koje zajedno formiraju Risoul i Vars. Nalazi između Queyras i Écrins nacionalnih parkova sa 180 km staza, najveće je skijaško područje u južnom delu francuskih Alpa. Vrh Pic de Chabrières (2750m) čini granicu između dva skijališta, Varsa s jedne strane i Risoul-a s druge.


    Oba skijališta nude preko 300 sunčanih dana godišnje, kao i bogate snežne nanose. Risoul je mali gradić u Hautes-Alpes regiji koja se nalazi u jugo-istočnim Alpima, između gradova Briancon i Gap.


    Informacije: Puzzle Group - Beograd, Mačvanska 13, +381 11 245 91 95

    /Sponzorisani članak/

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2009
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Ima li zaineresovanih za ski opening u Risoulu, cena je ok. Meni se ide, nikome od drustva ne odgovara termin... ako neko hoce ja sam za

  9. #39
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od somiiii Pogledati poruku
    Ima li zaineresovanih za ski opening u Risoulu, cena je ok. Meni se ide, nikome od drustva ne odgovara termin... ako neko hoce ja sam za
    Mi idemo u La Plagne na otvaranje, od 15.12 i ima još koje slobodno mesto, pa ako si zainteresovan javi se na PM

    Inace u FRA je vec palo oko 50cm, a ovih dana ce da padne jos preko 50cm

  10. #40
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Kako se stize do Risoula najbrze ? Tj. kako nase agencije tj. autobusi idu ? Npr. na Isolu i Auron viamichelin izbacuje od Brese da se ide pored Pjacence dalje ka Alessandriji itd. a mi smo autobusom isli preko Djenove, pa magistralom pored mora, cini mi se cak do Nice, pa onda smo skrenuli prema planini.
    Tako mi sada za Risoul viamichelin izbacuje da se ide pored Milana, Torina pa do Briancona, sto mi se cini najlogicnije, da se ne ide i tu preko Djenove mozda ?
    http://www.skijanje.rs/forum/image.php?type=sigpic&userid=1968&dateline=1331656  964

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •