Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 18 od 18

Tema: Rogla- Slovenija?

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    15.01.2007
    Godina
    45
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Proteklih par dana sam proveo na skijanju u Sloveniji. Dan i po sam skijao na Rogli i jos jedan dan na Mariborskom pohorju. Moram da priznam da sam tokom skijanja imao mnogo vremena za razmisljanje o marketingu i kako to rade profesinalci, slovenci. Rogla je izuzetno skromno skijaliste, sto sa stanovistva staza, sto sa stanovistva infrastrukture. Staze su kratke i kao sto je sas35bgd rekao kada sidjes sa zice (najcesce sidro) nisi najsigurniji gde trebas da krenes, na koju stranu je padina. Sve u svemu, dva stara, spora, cetvoroseda i jedna zanimljiva staza je premalo, posebno sto je ski pas 29 evra vikendom (24 radnim danima) i kao takvo smatram da ne vredi ni para, ni vremena.

  2. #12
    Member clive avatar
    Datum registracije
    31.10.2012
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    50
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    Pozdrav.
    Novi sam ovde, treba mi pomoć.
    Idem na Roglu od 5.1. do 13.1.2013. Dvoje odraslih i dvoje dece.
    Da li ima na Rogli ski rent izuzev hotelskog? Može i u Zrećama.
    Najam 4 kompleta je s popustom 400eur za šest dana,previše je.

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Nije baš od pomoći ali da li si razmišljao da iznajmiš skije ovde? Većina rental servisa daje na 6 dana skijanja i 2-3 dana za put pa to u stvari bude 8 ili 9 dana. Mislim da bi tebi to za ta 4 kompleta bilo daleko ispod 200 eur u takvoj varijanti.

  4. #14
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Idem na produzeni vikend na Roglu da odradim ski opening (13og - 16og) a spavacu u termama Zrece. Gde je najbolja klopa na Rogli za rucak (dobra a ne skupa)?
    Ima li iko iskustva s Vila terme Zrece? Ako ima neko da ce biti neka se javi do srede
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #15
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Idem na produzeni vikend na Roglu da odradim ski opening (13og - 16og) a spavacu u termama Zrece. Gde je najbolja klopa na Rogli za rucak (dobra a ne skupa)?
    Ima li iko iskustva s Vila terme Zrece? Ako ima neko da ce biti neka se javi do srede
    Evo ti ....ovdje se dobro i obilno klopa .....http://www.smogavc.si/vsebina/wellne...evnarogli.aspx ugodno skijanje želim

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Evo ti ....ovdje se dobro i obilno klopa .....http://www.smogavc.si/vsebina/wellne...evnarogli.aspx ugodno skijanje želim
    PS
    pogotovo u njihovom gostišču u kraju Gorenje nad Zrečama..Ja živim sa druge strane Pohorje, i sezonska karta mi važi za čitavo Pohorje osim Roglu...inaće bih te posetio, barem u nedelju, jer sam u subotu na trki u Turracherju......
    Izmenio/la Tadija_91; 10.12.2012 u 23:18.

  6. #16
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    PS
    pogotovo u njihovom gostišču u kraju Gorenje nad Zrečama..Ja živim sa druge strane Pohorje, i sezonska karta mi važi za čitavo Pohorje osim Roglu...inaće bih te posetio, barem u nedelju, jer sam u subotu na trki u Turracherju......
    Gde se ovo nalazi na Rogli? Imas li neki restoran da preporucis na stazi,za popodnevnu pauzu?
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #17
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Gde se ovo nalazi na Rogli? Imas li neki restoran da preporucis na stazi,za popodnevnu pauzu?
    Ne skijam ja gore, zato sam ti dao link do sela Gorenje nad Zrečami-to ti je na pola puta na Roglu-tamo znam da je klopa super i obilata....gore možda mogu preporučit Koču na Pesku , koja je sasvim blizu donje postaje sedežnice Mašin žaga (tamo jedem ljeti, kad sam gore sa biciklom)

  8. #18
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    smesten sam u termama zrece a ima ski bus svakih malo tako da zato mi je trebao dobar restoran na stazi a ne negde uz put. hvala na infos u svakom slucaju. navraticu u restoran da vidim
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •