Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: U vezi ski-passa na Jahorini

  1. #1
    nikolakiu
    Guest

    Podrazumevano U vezi ski-passa na Jahorini

    Da li je istina da za studente koji imaju ZPU ili su studenti BU ima popust za ski-pass i koliko on iznosi?
    Pozdrav Nikola

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    01.05.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Posto me je tvoja poruka zainteresovala, zvala sam ZPU u Novom Sadu, a oni kazu da postoji popust za ski pass, ali samo za one koji idu u njihovom aranzmanu. To mi je malo nelogicno, pa mozda nije lose da poneses index, mozda je moguce dobiti popust na licu mesta...
    Milena

  3. #3
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Kad se vratite sa Jahorine, volio bih da napisete kakva je bila reakcija onog ko prodaje ski pasove kad mu pokazete index i pitate za popust.
    Ne vjerujem ni da studenti Univerziteta u S.Sarajevu imaju popust. Mozda za vece grupe.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    01.05.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    A ti si pitao, pa ti rekli da ne može?

  5. #5
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Ne. Zivim u BiH, pa sam zbog losih iskustava postao pesimista. Sve dok se firma koja vodi ski centar ne privatizuje, stvari kao porodicni ski pass, popust za studente, nove zicare, umjetni snijeg itd. ce biti u domenu naucne fantastike. Steta tako lijepe planine. Nadam se da su bar sklonili ona dva rasturena krsa (oba su nekad bili Renault 4) koja su ljetos "lezala" pored sumske staze koja vodi od bivseg hotela Jahorina ka Satoru. Pretpostavljam da ih je sad pokrio snijeg, pa se bar ne vide.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •