Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: Bansko-Privatni Smestaj

  1. #11
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od logic
    citas li ti, covece, ista?!
    A citas li ti sta sam ja napisao ili si to samo lupio onako posto si video da postoje neke kao teme vezane za neka moja pitanja?

    1. Niko i niko nije napisao kontakt neke vikendice, ili neke druge privatne varijante direktno znaci da je ostavio broj lupam coveka u bugarskoj koji ima gajbu, a to je npr. ono sto mene najvise zanima.

    2. ovde ljudi uglavnom govore o hotelima koji otprilike najjeftiniji krece od 25 evra za noc, a normalno je 30-50 sto je budalastina za bugarsku pa ne idem na chamonix.

    3. Sto se tice lokacije, mislio sam da neko napise sta je najblize gondoli, npr hotele i ili neke vece objekte, jer ja mogu da zovem nekog bugarina i pitam ga koliko od gondole a on blizu 5min 500metara, pa kad onda odem a tih 5min je 5 min sprintom, a 500metara je kilometar ipo.

  2. #12
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Misko nemoj da te brine udaljenost od gondole jer je prevoz perfektno organizovan,mozda je pametnije naci i udaljeniji smestaj od gondole za manje pare i placati 2 leva kartu za oba smera nego li biti u nekoj jeftinoj rupi blizu gondole.POzdrav,POP

  3. #13
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    niko nije napisao jer nema kontakt,o tome se vec pisalo...
    jedina varijanta koju mozes da uradis jeste da odes tamo KOLIMA, kad stignes da krenes po turistickim agencijama i kafanama u potrazi za smestajem...

    e sad, prosle godine, se naveliko gradilo oko gondole, u tom gornjem delu sela. ne secam se nikakvog lion hotela, mozda je neki novi?
    ja sam pokusao da uhvatim kombinaciju za neki privatni smestaj ali nisam uspeo. svi ljudi do kojih sam dopreo, hm, recimo da nisam mogao da ostvarim kontakt. razlog tome je bila prebukiranost svih smestaja zbog nacionalnog praznika.
    SAVET ZA SVE: izbegavajte termin koji kaci 2,3 mart jer tada zbog praznika bugari preplavljuju skijalista. spajaju sa vikendom

  4. #14
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Evo otprilike koliko bi po dosadasnjim informacijama kostalo 7dana u bugarskoj neka najjeftinija varijanta:

    skipass.................140€
    smestaj pp.........~200€
    prevoz...................45€
    dzeparac...............100€


    sve zajedno ~5glava ne znam mozda malcice mnogo za bugarsku, ako se iskombinujem nekako na 400 ici cu a ako ne bolje za te pare austrija.

  5. #15
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Misko,dve stvari odskacu od ovoga sto si napisao i to zato sto to nisi mogao znati jer nisi bio tamo prosle nedelje!
    Bugarska vlada je trazila da se cene ski pass-a formiraju za sve turiste isto,i ta korekcija ce sigurno biti uradjena obzirom da je vecina vlasnika turistickih kapaciteta u Banskom upravo iz parlamenta.Drugo mnogo je isplativije da se bude u apartmanskom smestaju obzirom da rucak za odvaljivanje kosta po osobi 5-10 leva(2.5-5E) a dorucak i 2-3 puta manje.Jos nesto ako ides preko agencije prevoz je uracunat.Nadam se da sam ti pomogao da napravis povoljniju ponudu sebi za Bansko!

    Pozdrav,POP

  6. #16
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Moze li neko iz iskustva ili na osnovu agencijskih ponuda da mi navede najbolji smestaj u Banskom za 200-250 eur pp?
    Gde god sam gledao (sajtovi, agencije,...) svuda je drugacije tako da ne mogu da izvucem neku sredinu. Aj ako neko moze pomoci unapred hvala.

  7. #17
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Druze pogledaj gore kod MISKA postoji link za jako zanimljiv hotel u Banskom koji je 215 eur

  8. #18
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Hotel stvarno deluje odlicno! A zna li neko neku ageniju koja ima ovaj hotel u ponudi. ...unapred hvala!

  9. #19
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Ali stani... Ovde pise Standard Double Room 70 bgn. Ako su to levi onda to izdje 35*7dana= oko 270 eur???
    Kako moze biti 215?

  10. #20
    SKIholic Hurmiza avatar
    Datum registracije
    22.03.2005
    Poruke
    98

    Podrazumevano

    Kontaktirao sam Villa Roku i dobio od njih odgovor koji vas nece obradovati. Cene na site-u vaze do decembra 2005. Uostalom evo odgovora:

    Dear Sir/ Madam,
    The prices in our web site are valid to 10.12.2005. After that they will be
    higher.
    The prices will be as follows:
    - small double room - 150 levas
    - standard double room - 180 levas
    - deluxe double room - 210 levas
    - duoble broad room - 230 levas
    - de luxe double broad room - 250 levas
    - small maisonnete - 230 levas
    - de luxe maisonnete - 250 levas.
    These prices include breakfast and dinner.
    Best regards: P.Solakow - Manager

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •