Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: SKI PASS ?

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    razlika u cenama nastaje zbog toga sto nisu svi direktni prodavci aranzmana vac agencija koja izorganizuje nesto, nudi to i drugima, ovi dodaju svoju zaradu i cena ispadne mnogo visa. agencije, opet, ne zele da stave mali procenat jer sto vise podignu cenu tudjeg aranzmana to su njihovi aranzmani povoljniji! prosto!

  2. #12
    bla-bla-bla
    Datum registracije
    01.03.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    voznja gondolom je 25 minuta, a svi 4sedi su ispod 15 minuta.

  3. #13

    Podrazumevano BANSKO !

    Pozdrav svima !

    upravo sma se vratila iz BANSKOG ! Sneg je padao 5 dana bez prestanka, iako ga je vec bilo dovoljno, tako da smo svi uzviali u skijanju u dubokom snegu, bili smo u prilici da usavrsimo tehniku jer nismo imali izbora ))
    3 dana je bilo bas bas suncano.... plus dubok paperjasti sneg ! Predivno !!!
    Svima koji tek idu na skijanje , zelim lep provod !!!

    samo da se javim, da je sve bilo u redu....sa rezervacijom ...i ski pasom...
    isla sam preko: www.hary-m.co.yu agencija se nalazi u KALENICEVOJ 5...pa eto, preporucujem ako je neko zainteresovan....jer sam prvi put isla preko njih i sve je bilo ok.

    pozdrav !

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2005
    Poruke
    2

    Podrazumevano bansko

    Bio sam u Banskom prosle godine tri nedelje u februaru.Po mom i misljenju mojih prijatelja to je najbolje skijaliste u ovom delu sveta.Sve zice su nove od Dopelmajera imaju najsavremenije topove za sneg ,dobro rade staze.Ono sto moze biti problem slabijim skijasima jesu staze koje nisu bas za pocetnike osim dve plave sto bi kod nas bile crvene i dva tanjira na samom pocetku zice todorka.Sto se tice cena u gradu to je vise nego povoljo primer vecera za 6 u mehani sa vinom i brdo klope 90 leva ili oko 50evra.Ono sto jeste nepovoljno za nas jeste da kad se ide u Hotele Bugari prodaju aranzman samo za 5 dana pa je bilo slucajeva da ljude izbace na ulicu,ovo se odnosi na hotele sa po 4 zvezdice.Sve u svemu Bansko vredi odskijati.

  5. #15
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano Re: bansko

    Citirati Originalno postavljeno od bret
    ...Ono sto jeste nepovoljno za nas jeste da kad se ide u Hotele Bugari prodaju aranzman samo za 5 dana pa je bilo slucajeva da ljude izbace na ulicu,ovo se odnosi na hotele sa po 4 zvezdice.
    Ovo bas nisam razumeo?

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2005
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    problem je boi u tome sto vam prodaju aranzman od nedelje do petka ,pa onda ako dodje puna grupa engleza ajde zdravo.svie nase agencije to znaju ali niko nece da vam kaze,narovno zbog svig posla.Sta se posle desava ,premeste vas u neki hotel sa 2 zvezde to su obicno rupe i to je to.
    po meni nisu krive ni nase agencije vec ta j tour operator iz Banskog posto oni drze sve najbolje hotele.Takva je situacija bila prosle godine,kakva je ove ne znam

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •