Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: SKI PASS ?

  1. #1

    Podrazumevano SKI PASS ?

    zanima me, koliko je pouzdano uzimati ski pass u ovim nasim agencijama? Videla sam da skoro svi nude: da ovde platis ski pass...dobijes vaucher i onda tamo kontaktiras nekog lika (daju ti broj ovde) i on ti tamo da ski pass... Da li je neko imao slicnog iskustva ? Hitno je, HVALA !!!
    p.s. da li treba fotografija za 6-odnevni skipass... ?


    p.s.2. ima li ljudi koju su vec bili ove sezone u Banskom da se jave sa iskustvima...?

    H V A L A

  2. #2
    bla-bla-bla
    Datum registracije
    01.03.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    Kupovina ski-pasa u agenciji je potpuno OK. Ja nisam imala ni vaucher, ali ja nisam kupovala samo ski-pas vec ceo aranzman preko domacih nesretnih agencija.

    Preko agencije kupujes ski-pas po nizoj ceni (pretprodaja), nego sto je direktno u ski centru. To je neka varijanta grupnog ski pas-a jer nije na tvoje ime (mozes da imas i sliku neke druge osobe ), ali to je sasvim OK, vazno je ispravan kod koji je na ski-pas-u :wink:

    Slika ne treba za 6-dnevni (bar meni nije trebalo za Banjsko (nakon skijanja vracas ski pas) & Borovec)
    pozdrav

  3. #3
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Pretprosle godine sam bio u Borovecu sa Argusom i to je funkcionisalo sasvim OK. Idem i ove godine i opet sam kupio ski-pas u pretprodaji kod njih (dosta je jeftinije nego ako kupujes tamo) i neznam zasto bi bilo problema posto oni imaju coveka koji je tamo celu sezonu i koji izmedju ostalog obezbedjuje i ski-pasove. Sto se tice Boroveca slika ti nije potrebna a za Bansko neznam.

    Evo u prilogu dajem i cene ski-pasa koje vaze ako se kupuje tamo
    (cene su u Lev-ovima, kurs: 1 Eur = 1.94-1.96 Lev)

    *BANSKO*

    pogledati na: http://www.banskoski.com/ceni.xhtml

    (prva tabela je za Bugare a druga za strance)


    *BOROVEC *


    WINTER SEASON 2004/2005
    Prices of lift passes
    Lift pass Half day* adult 30.00 kids 25.00

    1 day adults 55.00 kids 47.00
    3 days adults 149.00 kids 127.00
    6 days adults 281.00 kids 244.00
    13 days adults 498.00 kids 425.00

    Gondola one way ticket adult 12.50 kids 9.00
    return ticket adults 22.00 kids 12.50

    Four- seat chair lift one way ticket adults 12.50 kids 9.00


    * The lift pass for half day is valid from 12.01 p.m.Children prices are valid for children up to 12 years of age.

    Night skiing from 17.00 to 21.00 p.m.
    Price for adult - 13.00 lv.
    Price for children - 10.00 lv.

    These are the accurate prices from Borovets for non resident Bulgarians

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    16.12.2004
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    :? Da li neko moze da mi kaze da li u cenu ski-passa za Bansko ulazi i voznja gondolomili se to posebno placa??? :?

  5. #5

    Podrazumevano

    ja sma cula da ulazi i GONDOLA ...tj. da mozes da je koristis ako imas skipass...
    Ima li snega ? Ja idem za 7 dana tamo Ide jos neko ?... Pozdrav!

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2005
    Lokacija
    Bgd
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Dragi moji skijasi, oslobodite se svih predrasuda i zlonamernih informacija i slobodno idite u Bugarsku na skijanje. Njihovi ski centri (Borovec i Bansko) su na evropskom nivou, od urednosti hotela do uredjenosti staza, funkcionisanja ski liftova i van pansionske ponude... Jedina je razlika sto cete sve to moci sebi da priustite za daleko manje pare nego u Austriji, Italiji ili "cuvenom" Kopaoniku.
    I nije tacno da su Srbi nepozeljni, naprotiv, nekako nas dozivljavaju kao "svoje" i uvek se iskeze kada cuju odakle smo.
    Inace, Borovec je pun stranaca, najvise Engleza, Rusa, Grka...

    Ove godine sam, kao i prosle, isao u Borovec i sve je bilo ok, nisam doziveo nikakvu neprijatnost. I, naravno, kao svuda u svetu, ski pass vazi za sva skijaska "prevozna sredstva", ukljucujuci i gondolu (!!!???).

    Za razliku od Kopaonika, u Bugarskoj se necete nervirati, ne preti vam opasnost da vas pregaze ski doo-om, nema redova na zicarama i za svoje pare cete se osecati kao covek.

    Pozdrav i srecno (sa snegom)
    Nenad

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nenad
    I nije tacno da su Srbi nepozeljni, naprotiv, nekako nas dozivljavaju kao "svoje" i uvek se iskeze kada cuju odakle smo.
    Inace, Borovec je pun stranaca, najvise Engleza, Rusa, Grka...

    Ove godine sam, kao i prosle, isao u Borovec i sve je bilo ok, nisam doziveo nikakvu neprijatnost. I, naravno, kao svuda u svetu, ski pass vazi za sva skijaska "prevozna sredstva", ukljucujuci i gondolu (!!!???).
    nije se ni pricalo o borovecu vec o banskom...

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2005
    Lokacija
    Bgd
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    U Banskom je ista situacija, cak jos bolja, moderniji centar, bolje i novije zicare... Inace, problem sa otkazivanjem rezervacija za Bansko je u tome sto su Nemci naknadno zakupili ceo centar (ovo je informacija iz agencije)
    Nenad

  9. #9

    Podrazumevano

    kako to mislis : OTKAZIVANJE REZERVACIJA ?! Ja sam uplatila ceo iznos...agenciji..i treba da budem u Banskom za 7 dana... DA li to znaci da MOZE MOZDA da se desi, da mi stignemo tamo, i 'neko' nam kaze da NEMA MESTA U TOM HOTELU.. :roll: .ili tome slicno ?!...

    :?:

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2005
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    ..cao drugari !!!

    Ove godine devojka i ja idemo na bansko... i mozda jos jedan par..prosle godine smo bili na Pamporovu..sa Sonic tours-om....bilo je sjajno...najverovatnije cemo i sa ovom agencijom i na Bansko..ono sto je neverovatno jeste cena...npr hotel Rodina PP kosta 150e sedam dana..u Jolly-ju taj hotel nude za cini mi se 200 i kusur eura...zvao sam Sonic da mi objasne otkud tolika razlika u ceni...ipak ne bih da ostanemo bez sobe pa kao mora u neki drugi citaj losiji hotel...receno mi je da je ta cena jer rade iz prve ruke sa banskim dok ostali ne....
    Jolly mi je inace rekao isto 30% avans pa pet dana da provere da li ima soba..jer Bugari ih radije ustupaju bogatijoj klijenteli...sto je razumljivo..utom me jos vise buni ponuda Sonica za hotel Rodina PP 150e bez ikakvih cekanja i provera...ipak ljudi rekose i ja im verujem...

    ..e sad pitanja...da li je neko bio na Banskom i da li je bio u ovom hotelu...kakvi su vam utisci ?

    sto se iznajmljivanja ski opreme tice..kakva je ponuda...i kakve su cene..da li imaju rossignol opremu pre svega gojzerice....npr Race 3 gojzerice...ili ti, ne samo one rekreativne...?

    Da li se vise isplati iznajmiti tamo ili ovde ski opremu ?

    Kakvo vam je iskustvo sa dolaskom na staze...malo me to brine:
    bus...gondola...pa recimo cetvorosed do vrha....sracunao sam odprilike da je to sve dobrih 45min i to bez cekanja u redu....

    toliko za sada.....
    pozdrav !!!

    P.S.
    tel Sonic Toursa : 011/243-4-690

    P.P.S.

    ajde stvarno ako je neko vec bio na Banskom neka pokusa da odgovori na ova pitanja...neki mali review bi bio super...npr:
    koliko se u proseku putuje do pocetka staza
    kakve su cene po mehanama tavernama..pubovima..itd
    cene ski opreme i kvalitet iste npr da li ima profi gojzerica itd..cene su bitne, da li je isplativije iznajmiti opremu ovde ili tamo...koliko se secam na Pamporovu je bilo jeftinije i mnoooogo bolji izbor nego kod nas.

    Upravo sam video cenu za isti hotel ( Rodina ) koju nudi Magic tours...neverovatnih 250e dakle Sonic je najpovoljnije sto sam nasao..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •