Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: dorfgastein

  1. #11
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jovicki Pogledati poruku
    Forum je extra, stvarno ima brdo slika iz ski centara sirom evrope...

    Da li neko ima preporuku za sledecu zimu, porodicno skijanje, Kronplatz ili Alta Badia?? Mozda neko drugo mesto u blizini, pod uslovom da ima puno plavih staza i da nije dalje od 800-900km od Novog Sada....
    Ex, ex, Sella ronda,... lepo je se setiti. Obavezno ne propustiti skijanje u ovom delu Italije. Ja video ove godine i odusevljen skijanjem, smestajem, hranom ... svime. Kakvo prostranstvo! Nije dzaba nas prijatel skiman tamo svake godine. Prokrstari malo ovim forumom i hr, pa onda na oficijele sajtove ... Prijatan srf.

  2. #12
    traveller
    Datum registracije
    28.03.2008
    Godina
    47
    Poruke
    70

    Podrazumevano hvala za savet

    Taj kraj je otprilike bio i moj izbor. Na hr forumu bas ima dosta utisaka, verovatno zbog blizine, taj region predstavlja njihovu omiljenu ski destinaciju. Jedina mi je dilema sta odabrati jer oko Alta Badie, Kornplatza, Val Gardene, Sela Ronde ima toliko mesta da je stvarno tesko odluciti se. Zato sam mislio da neko, iz licnog iskustva, preporuci mesto na suncanoj strani i sa puno plavih staza. Ovaj predhodni predlog za Livigno i Mayrhofen mi otpada. Ne sumnjam da je dobro ali mi je stvarno predaleko a gore navedena mesta su 300-400 km blize.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •