Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 40

Tema: Tignes poslednje informacije

  1. #21
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Jedina loša stvar u vezi L'Espace Killy-a je što postavlja teško dostižne standarde. Odnosno, gde otići sledeće godine, a da ne bude "lošije nego prošle godine".
    Iskusni (skijaši) Francuzi me uveravaju da jedino Chamonix može da se meri sa E.Killy.

  2. #22
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    Jedina loša stvar u vezi L'Espace Killy-a je što postavlja teško dostižne standarde. Odnosno, gde otići sledeće godine, a da ne bude "lošije nego prošle godine".
    Iskusni (skijaši) Francuzi me uveravaju da jedino Chamonix može da se meri sa E.Killy.
    Druze pa valjda znas da ja organizujem skijanja samo po mooooogo jakim ski centrima. Da, vidis dobra ideja za taj Chamonix, posle ovoga sta bi moglo da nas zadovolji

  3. #23
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    voz.jpg

    Samo jedan mali detalj koji zlata vredi , i eto nas na 3030 metara

  4. #24
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Druze pa valjda znas da ja organizujem skijanja samo po mooooogo jakim ski centrima. Da, vidis dobra ideja za taj Chamonix, posle ovoga sta bi moglo da nas zadovolji
    ne sumnjam da ćeš organizovati i sledeću godinu na nivou.
    (što se tiče Chamonix-a, pogled sa Grande Motte-a na Mont Blanc = priceless)

    Nego, imam 1 dilemu:
    Eto prvi put sam bio u Espace Killy-u (skijao sam u Fra i ranije ali davno- u manjim centrima). Bolje od EK, teško da postoji. (mislim na ukupnu kilometražu, različitost staza, prirodni ambijent (meni važan), visinu (čitaj kvalitet snega), infrastruktura na stazama, jeftin smeštaj, ski in / ski out... )
    E sad, ne bih imao nikakav problem tamo da odem ponovo. S druge strane, ima još toliko mesta gde bi moglo da se ode.
    Dakle dilema je: da li ipak sledeće godine overiti neko drugo mesto, iako u startu znam da od ovoga nema bolje?

  5. #25
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Prvenstveno je bilo price da se organizuje Val Thorens, zato sto su te tri doline vece skijaliste, ali kad sam dobio informacije sta je Tignes i Val D isere, nije bilo nikakve dileme. Sledece godine mozda 3 doline, ili mozda nesto u Svajcarskoj.

  6. #26
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ma nikako 3d...uzasno je


  7. #27
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    ma bre stvarno uzasno, ne znam sta se ti francuzi pale...kao najvece skijaliste...600 km staza...izgleda da oni nisu bili kod nas
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  8. #28
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Kakve su im to fore, odskijas 600 km za 2 dana, vise si na stazi nego na zici
    ne bi ja isao tamo
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  9. #29
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    ne sumnjam da ćeš organizovati i sledeću godinu na nivou.
    (što se tiče Chamonix-a, pogled sa Grande Motte-a na Mont Blanc = priceless)

    Nego, imam 1 dilemu:

    Dakle dilema je: da li ipak sledeće godine overiti neko drugo mesto, iako u startu znam da od ovoga nema bolje?
    Ih. Al je dilema. Pa valjda prvo treba da posjetis jos neke od BOTA-centara pa tek onda da donosis zakljucke; Cham, Anton, 3 D, Zermatt, Verba i jos barem par sub-topera i onda da znas sta je tebi naj bolje.
    Sve je to pitanje ukusa, svi ti centri su valjda toliko dobri da samo nijanse odlucuju.
    Jos ne naidjoh na ski-centar da se u njega ponovo nebih vratijo. Od zadnje rupe u Svici, Austriji pa do 3 D svaki mi je prirasto za srce. A pogotovo oni sitni, golim okom ne primjetni biseri;
    Ko sto rekoh to je pitanje ukusa; ja bi sutra, da mogu, prije nego u Tinju i Val Thoru zapuco u Stoos, Chiko kaze napadalo skoro metar novog snjega, a kad sam vidijo one njegove slike netaknutih padina, ja se vec zaljubijo na distancu; Sto ce mi Tinji i matraci pored te ljepote

    Sto bi mladi i talentovani, ali jos ne afirmisani pesnik s ovog foruma, Tadija91 reko; 'Pola metra moga sela Amerika cela'.

  10. #30
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    to je rekao Miroslav Ilic, inace geometar iz ovih krajeva, cisto da ne bude zabune
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •