Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 40 od 40

Tema: Tignes poslednje informacije

  1. #31
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od TADIJA_91 Pogledati poruku
    to je rekao Miroslav Ilic, inace geometar iz ovih krajeva, cisto da ne bude zabune
    Cekaj Tadija. Miki-gijometar je mozda smislijo stih, ali ti si ga vjesto/lucidno preinacijo; Umanjijo znacaj Amerike, tj. smanjijo joj opstu vrijednost za pola (izrazeno u centimetrima).
    A u vezi te Tinje, tu bi ce, nema vise sta ni da se oduzme, a ni da se doda. I tamo bi sutra ili jos bolje veceras, kad bi kako moglo.
    Vidim bilo vam je tamo jako lose, steta. Onda dogodine ipak Kopaonik ili Jahorina.

  2. #32
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Onda dogodine ipak Kopaonik ili Jahorina.
    Pjesma kaže: "...kolika je Jahorina planina. Siv je soko preletjeti ne može...". Tek sad se sjetih da u decembru ne vidjesmo ni jednog sokola dok smo bili u 3 Doline. Ne znam kako ide francuska verzija spomenute pjesme, al' mora da postoji neka slična. I to u afro-sevdah fazonu.

  3. #33
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Ne znam kako ide francuska verzija spomenute pjesme, al' mora da postoji neka slična. I to u afro-sevdah fazonu.
    Mozda nesto u latino-hamerickom stilu : Siv je kondor.........'El condor pasa, ma que pasa kukavce, vidis da nema kraja tim vrletima.


    (slobodan prevod sto se boje ptice tice, e jedino se kondor i na francuskom kaze; kondor)
    Izmenio/la Sapa; 26.03.2008 u 21:18.

  4. #34
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Wink

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Ko sto rekoh to je pitanje ukusa; ja bi sutra, da mogu, prije nego u Tinju i Val Thoru zapuco u Stoos, Chiko kaze napadalo skoro metar novog snjega, a kad sam vidijo one njegove slike netaknutih padina, ja se vec zaljubijo na distancu; Sto ce mi Tinji i matraci pored te ljepote :smoke
    Jos uvek nisam skonto gde ti zivis(znam da si negde na "zapadu")ali ako mozes,.. bio bi mi drag gost(ja i onako solo picim,ovi nasi teletabisi ovde ne kontaju zimske sportove uopste,eventualno fudbal) pa da obidjemo onu Pischu,a Stoos uzmemo za neko zagrijavanje pred veliku nagraadu Davosa....Ne zvuci lose,a.....?

  5. #35
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Chikoo Pogledati poruku
    pa da obidjemo onu Pischu,a Stoos uzmemo za neko zagrijavanje pred veliku nagraadu Davosa....Ne zvuci lose,a.....?
    Zvuci uzasno
    Pa ti si em genije, em gostoljubiv domacin, em offpistas......ski-buddy da boljeg ne bih pozelijo; da zajedno oduzmemo nevinost djevicanskim livadama oko Pische (ovo se ne zove ovako slucajno. Mora da smo i tu bili starosjedioci, inace zvuci puno bolje nego da smo ga nekad davno nadjenuli ime: dupe od svjeta :-)).
    Ostavijo sam ti PP, ako nastavi da pada poslje vikenda......u onaj tamo petak, ako regulisem obaveze....eto mene za vikend.

    Svico maayko.
    Izmenio/la Sapa; 27.03.2008 u 17:41.

  6. #36
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Evo i dokaza koliko je los taj Tignes , pre 2 sata sam na Eurosportu 2 gledao svetsko prvenstvo u Freeride, u Tinju breeee

  7. #37
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Zar nije bila neka prica da ce to da bude dok ste vi tamo?
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  8. #38
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od TADIJA_91 Pogledati poruku
    Zar nije bila neka prica da ce to da bude dok ste vi tamo?
    Pa ja isto mislim da je takmicenje bilo one sedmice kad je Bane ugrozavao bezbjednost svih prisutnih na stazi (i van nje)
    Moram priznat, na njegovom mjestu ni ja ne bih imo vremena da pasivno posmatram kako se neko tamo takmici, nego bi zasuko rukave tj nogavice.
    PS
    I Bane? jel bilo uzbudljivo to takmicenje? slomljenih nogu, vratova, glava????

  9. #39
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Da, takmicenje je bilo u periodu kada smo mi bili tamo, ma brate bilo je svega, sto je naj gore u celoj prici bilo je polomljenih skija i bordova. Ono kad slomijes ruku, nogu, vrat.... to kasnije zaraste

  10. #40
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ajmo ljudi opet, eee bre 2.5 m snega, a cene pale

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •