Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Iz državnog budžeta Najviše novca namenjeno je za Staru planinu

  1. #1
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano Iz državnog budžeta Najviše novca namenjeno je za Staru planinu

    I Iz državnog budžeta biće ove godine izdvojeno 1,2 milijarde dinara za razvoj infrastrukture u turizmu, objavljeno je u Službenom glasniku. Sredstva će biti data bespovratno a mogu biti korišćena za izradu prostornih i urbanističkih planova, izgradnju pristupnih saobraćajnica, uređenje zemljišta za rekreaciju i drugo. Najviše novca namenjeno je za Staru planinu - 389 miliona dinara. Sredstva će dobiti i turistički centri, od kojih su dva u zaječarskom okrugu. Za razvoj turističke infrastrukture Sokobanji je namenjeno 40 miliona dinara a Boljevcu 10 miliona dinara
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  2. #2
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Biće odlična banja i čini mi se najkulturnije bačen novac u skorije vreme. S obzirom da je u Bugarskoj kačamak na preko 2600m, a godinama unazad nije bilo one prave pravcate zime - tu i tamo je znalo da bljesne podosta snega, ali ja od 2005. nisam video gomilu snega po ovim našim skijalištima.

    S obzirom da može da se desi da već neka od sledećih zima bude cela u plusu, ja se najiskrenije pitam, kome grade to skijalište uopšte?

  3. #3
    Senior Member yves avatar
    Datum registracije
    09.02.2005
    Lokacija
    milky way
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nidza Pogledati poruku
    Biće odlična banja i čini mi se najkulturnije bačen novac u skorije vreme. S obzirom da je u Bugarskoj kačamak na preko 2600m, a godinama unazad nije bilo one prave pravcate zime - tu i tamo je znalo da bljesne podosta snega, ali ja od 2005. nisam video gomilu snega po ovim našim skijalištima.

    S obzirom da može da se desi da već neka od sledećih zima bude cela u plusu, ja se najiskrenije pitam, kome grade to skijalište uopšte?
    ti to ne zazumesh! ljudi su vizionari, oni gledaju u daleku buducnost. zele ljudi da Srbija spremno docheka naredno ledeno doba

  4. #4
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Volim ja ove naše vizionare što u 2008. ne mogu da umreže semafore u glavnom gradu, da to sve počne da ima nekog smisla. Mada moram da priznam da me je ceo projekat Stare Planine i loženja oko novih skijališta na ispod 1500m stvarno apsolutno impreisonirao.

    Ruku na srce, biću potpuno iskren, stvarno bih voleo da sam ja pogrešio, a oni da su u pravu.

  5. #5
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Cekajte, jel se ovo meni cini ili oni ulazu neku sicu u staru planinu. 380 i nesto hiljada eura.

    Pa koliko se secam na kopaoniku je cetorosed na dubokoj 1 kostao cinimi se preko 5 miliona eura. Sto je oko 400 miliona dinara.
    Iz toga sledi da ce izgraditi mozda jednu zicaru i nista vise.
    A sta bi sa onim da ce ove godine izgraditi barem 10 zicara ???

  6. #6
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    389 miliona dinara je valjda ~5mil EUR (stvarno ugrubo ), i ako pogledaš pažljivo piše "za razvoj infrastrukture u turizmu"... Kao i prošle godine, i ove se valjda neće graditi žice - nego strategija .

    Mislim da prvo što treba da urade je PUT i veštački sneg do ovoga što sada ima .

  7. #7
    Senior Member yves avatar
    Datum registracije
    09.02.2005
    Lokacija
    milky way
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    sneg se topi, a baba shtrika... :

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •