Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 27

Tema: Arlberg St. Christof Austrija

  1. #1
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Super. Ti si ovaj prvi na donjoj fotografiji (izdale su te skije).

  3. #3
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Cool, ozbiljna destinacija. Christof bijase malo ispod Antuna, inace spojeni zicama, jel ??? E to ce bit da je jedno od naj boljih skijalsita u Evropi (tako cujem od nekih, nisam bio). Kake su tvoje impresiji, utisci, potisci, stisci ????

  4. #4
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Hehe tacno tako,ja sam onaj najnizie na slici tj onaj najveci!!!
    Da tacno ide prvo st.anton pa st.christof ali sve je povezano gondolama i zicarama tako da je svejedno odakle se starta.
    Utisci jedan ozbiljan ski centar s neeeeprrrreglednim brojem staza i liftova,gde god pogldam su liftovi i staze. Ski centar prevashodno namjenjen za bolje skijase,jednstavno praktikuju tako,malo je uredjenish staza vecinom sve divlje.Inace citav taj Arlberg ski centar je najbolji ski centar Austrije.
    Skupo jako puno ali isplati se svakako,ski pas 7 dana 300eur.
    Ja sam imao srece isao preko faxa pa me sve skupa kostalo oko 500.
    Inace u st.christofu je poznata ski akademija( tu sam bio smesten) inace najbolja ski skola austrije,lik na slici pored mene mi je bio prof,inace iz holandije.
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #5
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Hehe tacno tako,ja sam onaj najnizie na slici tj onaj najveci!!!
    Da tacno ide prvo st.anton pa st.christof ali sve je povezano gondolama i zicarama tako da je svejedno odakle se starta.
    Utisci jedan ozbiljan ski centar s neeeeprrrreglednim brojem staza i liftova,gde god pogldam su liftovi i staze. Ski centar prevashodno namjenjen za bolje skijase,jednstavno praktikuju tako,malo je uredjenish staza vecinom sve divlje.Inace citav taj Arlberg ski centar je najbolji ski centar Austrije.
    Skupo jako puno ali isplati se svakako,ski pas 7 dana 300eur.
    Ja sam imao srece isao preko faxa pa me sve skupa kostalo oko 500.
    Inace u st.christofu je poznata ski akademija( tu sam bio smesten) inace najbolja ski skola austrije,lik na slici pored mene mi je bio prof,inace iz holandije.
    Ih. Sveti Anto. Ako bas i nije Mekka, onda je definitvno Meddina sto se freeride-skijanja tice.
    To je po pitanju km-staza puno manje od nekih francuskih skijalista, ali to sto ima je, kazu, kvalitet do daCke.
    Cekaj a ti si bijo na toj akademiji ili si samo spavao tamo? a taj pored tebe sto ti je profesor? cega je on profesor? skijanja?

  6. #6
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    U bre, mnogo jaka cena ski pasa 300€. Ovo me podseti, na parkiranje, skijanje i Kolasin. Jel to mooozda i najskuplji ski pas u Austriji i sire po Evropi?

  7. #7
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Baš skup ski pass. Na manjim austrijskim skijalištima je sezonski ski pass ispod 350€.

  8. #8
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Moje skromno misljenje je da je St.Anton, tj ceo Alberg odlicno skijaliste...ali da je precenjeno...tj vazi za "fancy" i otuda toliko skup skipass

    Kako bese...Bitlsi su bas tu snimali film ?

  9. #9
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Moje skromno misljenje je da je St.Anton, tj ceo Alberg odlicno skijaliste...ali da je precenjeno...tj vazi za "fancy" i otuda toliko skup skipass
    Hm, ne bijah, pa nemogu kasti jesil' u pravu da je fancy i da je precjenjeno. Meni licno je precjenjeno skijaliste koje za 7 dana naplacuje 300 evra za skipass, ali znam iz prica i recnezija da tamo osim "nesto" fancy-people uglavnom skijaju 'hard-core skijasi'. Da su i staze i freeride-staze fantasticne. Da je kompletan ugodjaj sto se sela tice, vise nego fantastican: spoj dobrog apreskija i idilicne atmosfere sela. St. Anton ima 'relativno' malo km staza, ali je kvalitet tih staza visok.
    Da je 300 evri vise nego mlogo se slazem, ama Sveti Anto nosi epitet: Best of the Alps, pa moze da se gadja cjenama.
    Dakle jest pre skupo, po pitanju skipass-a, ali vjerovatno nije precjenjeno sto se kvaliteta skijanja i propratnog tice.

  10. #10
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    A ja mislio, da je 7 dnevna ski karta za SuperskiDolomiti skupa /222 eurića/.....Evo vidim, da ja skijam skoro đabe(još ako se uzme u obzir, da ču je dobit preko ISIA karte prijatelja ) .....ali lepe slike, tu nemam šta prigovorit......... Skiman

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •