Rezultati 1 do 10 od 56

Tema: Boot fitting SMS

Tematski pogled

  1. #26
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Sledeći svetao primer kolege Stekana uradio sam korekciju na ski cipelama. Prvobitno sam hteo da uradim na isti način ali posle neuspele pretrage po garaži usledila je promena načina izrade. Moj problem sa stopalom je ispod skočnog zgloba tako da je stega trebala da bude dužih krakova od uobičajenih pa sam to rešio izradom alata za razvlačenje iznutra. Videćete na slikama, za parče cevi sam zavario maticu i umetnuo šraf koji okretanjem reguliše pritisak na cipelu preko metalnog poklopca sa osovine točka ( ono što sam našao u garaži ). Imam i heat gun ali sam se plašio da ne istopim plastiku pa sam koristio običnu spot lampu koja posle 30 min lepo i bezbedno omekša plastiku. Ostalo sam prepisao alu folija, stega spolja i negativ od poklopca rezervoara i profilisane plastične cevi oblikovane prema cipeli. Ja sam zadovoljan uradjenim a to je jedino bitno. Da li ima efekta? To ću saznati nadam se uskoro na snegu. Pozdrav.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •