Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: Djecja oprema

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2005
    Poruke
    3

    Podrazumevano Djecja oprema

    Zdravo svima!
    Da li neko zna gdje bih mogla da potrazim polovnu djecju ski opremu i koja je cijena? Radi se o sedmogodisnjem djetetu.
    Hvala.

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2005
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Trebaš se raspitati u mjestu gdje živiš da li ima trgovina sa polovnom opremom ili daj oglas.Trebaš navesti dužinu skija koju želiš ( dužina skija neka ti bude visina djeteta,pa ih možeš koristiti najmanje još jednu godinu ),te broj pancerica.Ako misliš i na ski odijelo moj savjet ti je da ga radije kupiš u trgovini novog.Sada su ti izuzetno povoljne cijene u odnosu na početak sezone. A možeš ove godine i iznajmiti skije i pance na skijalištu,a u drugom i trećem mjesecu kupiti nove za male pare,jer će ti sniženja biti još veća.Nadam se da sam malo pomogla.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2005
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Mislila sam samo na skije i pancerice. Znaci, najbolje u drugom ili trecem mjesecu novu. Koja je tada cijena? Interesuje me prevashodno Beograd.
    Hvala.

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    16.03.2005
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    najbolja varijanta, pogotovo za decu, je iznajmljivanje opreme. cena je pristupacna od kad su neki ski servisi poceli da iznajmljuju opremu u beogradu. raspitacu se tacno ko to radi pa cu napisati...

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2005
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LOGIC
    najbolja varijanta, pogotovo za decu, je iznajmljivanje opreme. cena je pristupacna od kad su neki ski servisi poceli da iznajmljuju opremu u beogradu. raspitacu se tacno ko to radi pa cu napisati...
    Mislim da je LOGIC u pravu jer dijete jako brzo raste tako da će mu već sljedeće godine sve biti malo osim možda skija. :wink:

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2004
    Poruke
    5

    Podrazumevano Kupio sam deciju opremu

    Pozdrav,
    Ja sam uzeo za sina od 5 god. skije i pancerice, skije duzine 98 cm karving(fischer) sa vezovima i platio sam 100E, i pancerice br.30 koje su placene 70E, ovo je nova oprema.
    Prosle godine sam za njega iznajmio opremu na Kopaoniku i postoje deciji modeli.
    Neznam sta je pametno, dal iznajmiti ili kupiti, ti odluci. Ja sam kupio jer sam ga prosle godine stavio na skije tj. probao sam i svidelo mu se i sto cu ove godine provesti 3 nedelje na kopaoniku, pa sam napravio racunicu da je bolje kupiti nego placati 3 nedelje ( a plus imam cerkicu koja ce valjda i ona probati te skije).
    Ako si zainteresovana za polovnu imam kuci broj telefona od coveka koji prodaje polovne skije i imao je decije modele.

  7. #7
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano Re: Kupio sam deciju opremu

    Citirati Originalno postavljeno od al_marinkovic
    Ako si zainteresovana za polovnu imam kuci broj telefona od coveka koji prodaje polovne skije i imao je decije modele.
    Ja sam zainteresovan, mogu li da dobijem telefon tog coveka?

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    08.11.2005
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Da li neko zna gde u Beogradu moze da se iznajmi decija ski oprema (cipele i daske) za dete od 4 godine?

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2004
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Jaojjjjjjjjjjj, ljudi pretrazio sam ceo stan i ne mogu da nadjem vizit kartu od onog tipa sa polovnom opremu.
    Javljam ako uspem da nadjem.
    Izviniteeeeeeeeeeeeeeee.

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2004
    Poruke
    5

    Podrazumevano Evoooooooooo gaaaaaaaaaa

    Covek se zove Vlada, a broj mu je 011-351-13-81.
    Pozdrav svima

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •