Strana 4 od 29 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #31
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Sapo, ti sa vunenim džemperom nemaš šanse. A i koji bi pa to broj telefona ostavio majke ti? Ti i telefon? Ne znam kako uopšte ostavljaš ove postove pored svih kozica i ovaca?

  2. #32
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=wlad;26939]
    Sapo, ti sa vunenim džemperom nemaš šanse.
    Ne kaze se vuneni no vunjeni.

    A i koji bi pa to broj telefona ostavio majke ti? Ti i telefon? Ne znam kako uopšte ostavljaš ove postove pored svih kozica i ovaca?
    Moderan seljak nemere da zivi bez mobilnog u danasnje vrijeme, dje ti zivis ???

  3. #33
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vassoni Pogledati poruku
    Ostajte mi zdravi , debeli i veseli sa vashim selima, kozama .....i shta josh. Josh jedna stvar , ako se ipak odluchite za ISCHGL vodite rachuna na ulazu imate FASHION police pa chisto da ne tuchete uzalud put) Pravo je zadovoljstvo bilo diskutovati sa vama al' vas vishe ne bih zadrzavao.Sto bi rekao nash dobri Srpski narod : Sve najgore
    Došao je tiho i ušao u legendu. Ode Vasa da se druži sa elitom. Osnovni životni cilj elite je da ih drugi vide kao elitu. Često u tim krugovima ispliva nedostatak školovanja (ne diploma, jer su to nabavili) i kulture (ne dođe u paketu opreme skupih auta), ali im to niko ne kaže, pa oni i dalje misle da su elita.

    Citirati Originalno postavljeno od vassoni Pogledati poruku
    Alo gorshtaci , drzte se tih vashih Doboja i ............. kakva Austria , kakva Francuska , kakvi bakrachi...
    To napisa i možda ode opet u Bansko gdje će da razmišlja o Ischgl-u. Toliko o skijalištu No 1 u Evropi.

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2007
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Wlad , bez uvrede nije bilo upuceno tebi.A shot se tiche tebe sirotanovicu , iastina je da si siromashan al’duhom.Jedina stvar beskrajnija od kosmosa je glupost.Uz malo mozga, malo mashte , u celoj prichi poistovetio bi se sa Wolvsima I sve bi bilo super .Ovako?
    U shta se izrodi jedan lep I slikovit opis jednog od najboljih Evropskih skijalishta.Strashno!
    Necemo se vishe vuneni raspravljati preko ovog foruma jer je postalo vishe muchno I dosadno.
    Usput , nije mi jasno odakle tebi medju svim tim domacim zivotinjama I vremena a boga mi I tehnickih mogucnosti za pristup internetu.
    Ti si shampion .
    Svima puno snega , upeglanih staza , oshtrih kantni , I dobrog palninskog provoda pa ko voli … voli.

  5. #35
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=vassoni;26942][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
    shot se tiche tebe sirotanovicu , iastina je da si siromashan al’duhom.Jedina stvar beskrajnija od kosmosa je glupost.Uz malo mozga, malo mashte , u celoj prichi poistovetio bi se sa Wolvsima I sve bi bilo super .Ovako?
    Siromasan duhom, al zato brigadir - udarnik. Meni su dio mozga nasilno odstranili, tako, za sve ovo imam izuzetno dobro opravdanje.



    shta se izrodi jedan lep I slikovit opis jednog od najboljih Evropskih skijalishta.Strashno![/
    Meni ne radi mashta, ali tebi izgleda da je memorija ili oslabila ili selektivna, bi' ce da je jedno od to dvoje. Kad diKsutante explicitno nazoves periferijalnom, odnosno nizom rasom jer se s tobom ne slazu po pitanju izbora i nacina za trosenje slobodnog vremena (na skijanju), i umjesto argumentovanog odgovora po pitanju izbora ski-centra, spomenes nji'ove rodne grude, onda nemos ocekivat nista drugo do ovako dobru za.ebanciju na tvoj racun. Kad ides djonom na igraca a ne na loptu onda je logican jedan crveni karton.


    SIZE=3]
    Necemo se vishe vuneni raspravljati preko ovog foruma jer je postalo vishe muchno I dosadno
    Meni ovaj Vaso zvuci poznato, da se nismo sretali u nekom drugom zivotu, samo pod nekim drugim Nickom.

    SIZE=3]
    Usput , nije mi jasno odakle tebi medju svim tim domacim zivotinjama I vremena a boga mi I tehnickih mogucnosti za pristup internetu.
    Ih. JeR si tako znatizeljan??? Ne dokucivisu putevi gospodnji, moj ti.
    Moderan seljak mora ic' u korak s vremenom, stijo to on ili ne. I lakse je vako, nego da se dovikujemo s kraja na kraj doline.

    Ti si shampion
    Fala, fala no pikchors, no pikchors, pliiz.

    Svima puno snega , upeglanih staza , oshtrih kantni , I dobrog palninskog provoda pa ko voli … voli
    Fala za iskrene zelje po pitanju snjega, upeglane staze ostavljam tebi, ostre kantne mi stvarno ne trebaju, u selendri je samo dubok snjeg, a cjelac i ostra kantna ne idu jedno s drugim, a za dobar provod bi ce ako bog da, volimo volimo kako da ne..................and don't slam the doooor.!!!
    Izmenio/la Sapa; 01.02.2008 u 17:53.

  6. #36
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    jedan lep I slikovit opis jednog od najboljih Evropskih skijalishta.Strashno
    Jest stvarno Strasno je. Strasno je to sto ti nisi svjestan cinjenice da si karikatura samog sebe. jeR stvarno imas tako visoko misljenje o svojim impresijama iz sela zvanog ISchgl????

    JEdan lep i slikovit opis???? Ne bilo ti zapovjedjeno, sjedi, uzmi procitaj jos jednom sta si napiso. Ali turi cvike na oci, budi objektivan, ne lazi sebe ako vec moras nas. Ja sam cojek seljak, ne kultivisan, ali meni kao takvom, ovo sto si ti napisao zvuci kao impresija/odusevljenje omladinca od 15,16 godina a ne cojeka od 38.

    Postoje i drugi sajtovi, moRda ih i znas i posjecujes; mozda ce tamo vise da vrednuju tvoja suptilna zapaznja o 'provodu prije i poslje skijanja'.
    Izmenio/la Sapa; 01.02.2008 u 18:11.

  7. #37
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ma ljudi nemojte coveku kvariti ugodjaj iz tog malog skijalista, posto stvarno kazu da je tamo FENSI provod, sa SJAJNIM kaficima, verovatno da je i on neka fenserica. Da nemas mozda Viktorija Bekam skije, i dali ih suncas redovno pored neke staze.

  8. #38
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vassoni Pogledati poruku
    Wlad , bez uvrede nije bilo upuceno tebi.
    Ne vređam se, ali sam se osetio da sam prozvan, pošto sam isto seljak ko i drugi na ovom forumu. Isto nosim vunene džempere, čuvam ovce i skijam kada dođe zima.

    @Sapa: ja još nisam došao do telefona, ti si ipak fensi!

  9. #39
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Ma ljudi nemojte coveku kvariti ugodjaj iz tog malog skijalista, posto stvarno kazu da je tamo FENSI provod, sa SJAJNIM kaficima, verovatno da je i on neka fenserica. Da nemas mozda Viktorija Bekam skije, i dali ih suncas redovno pored neke staze.
    Neko voli da se skija a neko da se šanka. Nema ništa loše u tome., ko voli nek izvoli. Baš me obradova tema kada ono ćorak. Više sreće sledeći put.

  10. #40
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    To napisa i možda ode opet u Bansko gdje će da razmišlja o Ischgl-u. Toliko o skijalištu No 1 u Evropi.
    E, Stekane, jesi zlikovac. Pa gde mu nadje ovo Bansko...!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •