Strana 3 od 29 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #21
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    ...

    "NebiK dao svoje selo ni seosku 'ladnu vodu.... "
    Pazi ovaj: "Amerika, Amerika, zemlja velika, ali metar moga sela - Amerika cela..."
    A?

  2. #22
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    . Sa aspekta noćnog života sam siguran da je grad u kojem Sapa živi bolji izbor. Ne bi Sapa slučajno tamo pustio korijenje (korov?), daleko od rodne grude i zavičaja.
    Ma yok moj Stevo, i to je selo, samo malo vece: a vec godinama im ne uspjeva da stignu do Jednog (1) milijona stanovinika, valjda nedovoljan priliv nas seljaka i ostalih perifreijalaca. Nego; nema nista bez zavicaja; za zavicaj sam spreman da ubijem na mestu; da je Bog planiro da se bi kuci kucicu......

    Ja mislim da se Vassoni malko zbunijo; Zna i on; da zivjeti u provinciji Ne znaci avtomastski biti provinicijalnog mentaliteta. i obrnuto, ne znaci da svako ko zivi u velikom gradu-metropoli avtomatski nema status seljaka (cak sta vise).
    Mene sto se tice, mogu me smjestiti i na Himalaju.
    U ovom gradu su i onako jako slabo stali sa kvalitetnim radnjama skijaske opreme da me ostale tekovine civilizacije uopste ne intrigiraju. Vec sam odavno skonto da su svi novi filmovi u bioskopu, blijeda kopija onih starih iz moje mladosti (a i DVD nudi kompromisno rijesenje dje god da sam); da su moderne pozorisne predstave previse dekadentne za moje osjetljivo bice i da od kad sam na videu vidijo Radovana III i mujzikl Kosa kontam da nema vise dobrog kazalista, gledalista teatra, sve to malo previse post-post moderno za moju jednostavnu psihu, za diKso-klub sam prestarijo duhom (a i tijelom), a otkad djetetu citam slikovnice pred spavanje, batalijo sam posjete bibijotekama, otkad sam prisustvovao koncertima jednom broju mojih, omiljenih izvodjaca zabavne muzike, nemam vise potrebu ni za posjetom koncertnim halama.
    Semafori, gradski prevoz i nadrndana jutranja gomila mi, nesto kontam nikad u zivotu nece nedostajati..………………...sad bi se komforno i bez razmisljanja mogo preselit i na Kovren, zadnja posta Pavino Polje, ili medju Cuce i Bjelice nedaleko do gradica zvanog C., ili u Shavnik podno Durmitora, ili neko drugo selo Veselo pored cuvene planine Nizbrdice………….samo da jos maznem nesto na Lotu i da mi obecaju metar-dva snijega od decembra do aprila.

    PS
    Stevo me poznaje ko “renomiranog shaldziju", tako, salim se ovo u vezi ovog grada……..stvarno bi mi nedostajao da kojim slucajem moram da ga napustim.

    a sad on-topic, sto se Ischgla tice, skijo bi ja komforno u tom ski-centru, samo kontam da bih za boravak ipak izabrao onu svajcarsku stranu :-)). Sta ono bi na drugoj strani??? Samnaun???

  3. #23
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Pazi ovaj: "Amerika, Amerika, zemlja velika, ali metar moga sela - Amerika cela..."
    A?

    Ih. Dje me nadje....................dobra, dobra............evo polupah srebrni escajg, kristalne case i bokale..............

  4. #24
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Pazi ovaj: "Amerika, Amerika, zemlja velika, ali metar moga sela - Amerika cela..."
    A?
    Evo za tebe druze nesto, sa nase rodne grude

    http://www.youtube.com/watch?v=JL-ux3oBFB4

  5. #25
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    E ljudi, s..basmo cojeku topic, dibidus. Ja se izvinjajem necu vise.

  6. #26
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    E ljudi, s..basmo cojeku topic, dibidus. Ja se izvinjajem necu vise.
    A ni manje?

  7. #27
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2007
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ovo mi lichi na Dances with Wolves.Alo gorshtaci , drzte se tih vashih Doboja i ............. kakva Austria , kakva Francuska , kakvi bakrachi.Hvala na nominacijama nadam se da cu vam uzeti tu titulu , a kako i ne bi kad u ziriju imamo nekoliko magarchica , kozica , ovchica ili kako vec sebi tepate ? Ostajte mi zdravi , debeli i veseli sa vashim selima, kozama .....i shta josh. Josh jedna stvar , ako se ipak odluchite za ISCHGL vodite rachuna na ulazu imate FASHION police pa chisto da ne tuchete uzalud put) Pravo je zadovoljstvo bilo diskutovati sa vama al' vas vishe ne bih zadrzavao.Sto bi rekao nash dobri Srpski narod : Sve najgore

  8. #28
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Evo za tebe druze nesto, sa nase rodne grude

    http://www.youtube.com/watch?v=JL-ux3oBFB4
    Svetsko a nase
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  9. #29
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Vaso, tebi sve najbolje (tako kažu Srbi seljaci ). Želim ti još puno odvaljivanja od alkohola, bauljanja po ulicama i usamljenih "Paris Hilton"a .

    A pre svega puno lepog skijanja

  10. #30
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=vassoni;26932]
    Ovo mi lichi na Dances with Wolves..

    E, a sa kojim si se ti likom poistovjeio u tom holivudskom spektakelu ???

    Kontam da smo mi Shoshoni i tatanke (sto bi unas rekli bAkovi), a ti bi valjda u ovom slucaju trebao da budes onaj glavni junak "intelektualac, oli "gradjanin svijeta" takozvana 'plava bluza' na misijonarskom zadatku Kauboj porijeklom iz skotskih brda ? El taj tekovina urbanog drustva ? Pa toga se stide i sami Amerikanjci, otud i fiLm: 'Izvinjajemo se sa zakasnjenjem od 100 godina'.

    Josh jedna stvar , ako se ipak odluchite za ISCHGL vodite rachuna na ulazu imate FASHION police pa chisto da ne tuchete uzalud put) Pravo je zadovoljstvo bilo diskutovati sa vama al' vas vishe ne bih zadrzavao.Sto bi rekao nash dobri Srpski narod : Sve najgore
    Eeeeej Vasooo!!!!! pozdravi fashion policeeee!!!!!! Reci im da ne moraju da pojacavaju 'mere obezbedjenja', mi necemo na tu stranu navracat , pushtacemo vas "renomirane beogradske enterprise", da uzivate sa izuzetno nadahnjujucom Parizom Hiltoooon sve do rane zoreeee !!! I nemo' da lupaaaassss vratima kad budesh izlazijooooooo odavdeeeee. Bidi malo kulturaaaan.

    PS
    mada i ja bi Pariz, nije da nebi, al da sretnemo u Samnaunu, mislim da bi se na 'tome' nase druzenje zasnovalo i brzo zavrsilo, i s ovom pamecu; dao bih joj pogresan broj mog mobilnog.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •