Strana 25 od 29 PrvaPrva ... 152324252627 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 241 do 250 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #241
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Ja volim da isrpim 7-8-9 dana jedan veliki centar,pa onda sledece godine isto tako sledeci...i prosle godine smo mislili da skoknemo od Soldena do Obergurgla,ali nismo. Ostavili smo ga za neki drugi put

    Serfaus-Fiss-Ladis su jedna od varijanti za razmatranje u sledecoj sezoni. Pored Lech-Zurs Ako Bog da srece

  2. #242
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    slicne planove i mi imamo...mislim ako moze da se prica o planovima za sledecu sezonu...takodje smo razmiljali da sledeca meta bude Ralberg regija... prosle godine smo iz Soldena otisli na 1 dan do Obergurgla, a ove do Serfausa...oba skijalista su vredna da se ode i na vise dana... ove godine smo 6 dana iskijali posteno Ischgl i onda zadnji 7 dan, Serfaus nam je pao ko budali samar

  3. #243
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Rarlberg, jel to blizu Arlberga?

  4. #244
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    haha...kad dodjes do Arlberga samo levo za rarlberg...kako bre neznas?

  5. #245
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Pitanje oko ovoga VIP skipasa za one koji su ga imali: Kako se to u praksi realizuje, dobije se spisak sa imenima skijaša od vlasnika smještaja, vlasnik smještaja da neki vaučer sa brojem skijaša koji imaju pravo na VIP,..?

  6. #246
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Daju ti u smestaju (ako si u Ischgl-u ili Mathon-u) onaj papir tj kopiju gde popunjavas podatke od putnicima,adresu prebivalista,pasos,datum dolaska i odlaska...i to das njima pri kupovini ski passa i dobijes VIP cenu. Tako su neki dobili ispred mene. Mi smo bili smesteni izmedju Kappl-a i Ischgla,pa nismo dobili popust,vec nas je za 8 dana kostao 320,umesto 275 eur

  7. #247
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    upravo tako, mi smo imali taj VIP ski pass... vlasnik smestaja ti daje vaucer koji popunjujes sa sve brojem pasosa, kad odes da kuspis ski pas prilozis taj vaucer i to je to, imas jeftiniji ski pass....

  8. #248
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Posto smo menjali skijalista svaki dan, počeću og Išgla, a ostala skijališta cu pisati u adekvatnim temama.
    Dakle, Išgl smo skijali 2 dana, s obzirom da smo već bili pre koju godinu pa nam je centar bio poznat. Ono sto mogu primetiti je dosta veća guzva nego pre 3 godine, a izabrali smo istu (prvu) nedelju marta. Ono sto bih savetovao svima je to da kada je lep dan, samim tim i ocekivana guzva, neka se izbegava najnovija gondola (A2) i neka se ide na onu staru (A3) koja je 50 metara dalje. Samo skijaliste je odlično, kao i uvek utegnuto, dobra infrastruktura, raznolike staze. Kada je bilo sunčano, bežali smo na krajnji desno deo skijalista (kada gledate mapu). Te crvene staze 34, 35, 40, 41 su bile znatno manje opterećene i moglo se opušteno vijugati. Temperature su cele nedelje bile u solidnom minusu, tako da je cela 11ca (Eleven) držala do kraja dana, čak do samog mesta. Cene na stazama: 0.5l piva 3.5-4.5e, gulaš supa (preporuka) 7.5 e.




    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  9. #249
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Mi smo uzimali dnevne prošli put, gledali prognoze i raspoloženje tog dana i tako birali centre . Obrati pažnju u Ischglu, na kasi su prevaranti, po defaultu ti prodaju ski pass za celu regiju iako uzimaš npr dnevni a nisi lud da se u toku dana voziš autom do tamo nekih levih manjih centara. Ukradu ti tako par eura ako ne gledaš (kao mi ), video sam da su mi naplatili skuplje ski pass nego na sajtu ali sam mislio da je depozit za ski pass, kad ono .
    Wlad, interesuje me molim te da nam kažeš koji od ovih skipass-a sa sajta da kupujemo?Je su li tebi prodali ovaj VIP?

  10. #250
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

    Ako uzimaš dnevni onda tražiš samo za Ischgl a ne za čitavu regiju koju ti uvale po defaultu

    Postoji i jeftiniji ski pass ali moraš da si smešten u Ischglu da bi dobio popust..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •