Strana 2 od 29 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vassoni Pogledati poruku
    Dragi moji Magarcici, vidim da se mrstite na nocni zivot al' jbg to je sve stvar navike.Ako se u tom vashem Doboju , Banja Luci i kojoj god to Bosanskoj "metropoli" ide na pochinak u 21 h , mozete bar dati sebi oduska kad se otisnete u ubani svet.Jbg sta ti je moc navike.Spavaj manje zivi duze.....
    Piiiii, otvori mi cojek oci. Moram da se preselim blize centru grada, sad mi je to jedna stanica metro-om (5 minuta biciklom, 15 minta autom, 7 minuta tramvajem.....). Mozda se civilizujem, mada tesko...........

    "NebiK dao svoje selo ni seosku 'ladnu vodu.... "
    Izmenio/la Sapa; 01.02.2008 u 13:53.

  2. #12
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    mozete bar dati sebi oduska kad se otisnete u ubani svet.
    Kad smo vec kod "urbanog svijeta", druge Vassoni brinem se za tvoj 'gradjanski geist' ako su za tebe, austrijske selendre na 1500 mnv, onako nacickane kicerastim kaficima, pojam tog istog urbanog svijeta.
    Pitaj komsije Njemce sta misle o austrijancima koji zive i rade u ski-centrima. Prvo sto ce ti reci je da su: ne otesani i preglasno 'nazocni' seljoberi.
    Ta igranka bRez prestanka, na tonove dubijoznih apresski hitova (vecninom pretrpanih folkornim jodl-momentima, a zacinjenih tehno bitom) sigurno asocira na urbane tekovine drustava, ali one zadnje niske, malogradjanske.

  3. #13
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    E sad sam debelo postidjen. Odoh da pripazim svoje ovce. Mada ne znam stvarno ko mi dade da ih cuvam, jer ovako zatucam nisam u stanju ni dvije nacrtane da sacuvam.

    Vassoni, u ove 2 godine sto obilazim ovaj cijenjeni forum ti si moj favorit za titulu najgoreg dzibera.

  4. #14
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=oggy;26913]
    sad sam debelo postidjen. Odoh da pripazim svoje ovce. Mada ne znam stvarno ko mi dade da ih cuvam, jer ovako zatucam nisam u stanju ni dvije nacrtane da sacuvam.
    A Koze??? Kazu da sa kozama sve ide puno lakse, moRda to da probas

    Vassoni, u ove 2 godine sto obilazim ovaj cijenjeni forum ti si moj favorit za titulu najgoreg dzibera.
    Ih. A ja Na kojom mjestu sam ja onda

  5. #15
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    +1 glas za vasu





    (u oggy-evom izboru )

  6. #16
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    A Koze??? Kazu da sa kozama sve ide puno lakse, moRda to da probas
    E al to se uci u petom razredu, a kod nas to jos nije stiglo.

    Ih. A ja Na kojom mjestu sam ja onda
    Pa ne bi bilo interesantno kad bi tebe tu pustio. Ti mozes samo van konkurencije, u revijalnom dijelu programa... gala vece

    Zao mi je druze, na samom si dnu liste (gdje vlada prilicna guzva). Vise srece drugi put...

  7. #17
    Ski Magare Top avatar
    Datum registracije
    18.11.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    46
    Poruke
    253

    Podrazumevano

    Sapke ostavi meni koze, ja cu njih valjda sam toliko mutav, a mozda da i pomognem Oggy-ju oko ovaca, ma srescemo se na onoj cuki sigurno pa cemo da se dovikujemo.

    Kad je vec glasanje da i ja obavim tu gradjansku duznost, jos jedan glas za Vasu.

  8. #18
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vassoni Pogledati poruku
    U 19 h ce te sresti gomilu ljudi u majcama sa kratkim rukavima odvaljenih od alkohola i ko zna chega josh kako bauljaju ulicama ovog inache prelepog Alpskog mestashceta.I tako sve do 21h kada je zakazana pauza u trajanju od 2 sata( moraju ljudi neshto i da jedu) posle chega nastaje potpuno looooodilo do ranih jutarnjih sati.Gomila barova , pabova i klubova ukljucujuci i PACHU (inache omiljeni klub Paris Hilton) garantuju full program.
    prilično sam siguran da si se ovim postom kvalifikovao za NAJkulova sajta.

    Ovo boldovano ide u prilog tome+ dočarava 1 veoma suptilan način provoda.

  9. #19
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Činjenica je da sam ja nine o'clock man. U 21:00 liježem, u 9:00 sam na žici.

    Ali kako je repeticija majka ponavljanja, ponoviću da sa skijaškog aspekta ne smatram Ischgl skijalištem No 1 u Evropi, te sam zbog toga napisao to šta sam napisao. Sa aspekta noćnog života sam siguran da je grad u kojem Sapa živi bolji izbor. Ne bi Sapa slučajno tamo pustio korijenje (korov?), daleko od rodne grude i zavičaja.

  10. #20
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Piiiii, otvori mi cojek oci. Moram da se preselim blize centru grada, sad mi je to jedna stanica metro-om (5 minuta biciklom, 15 minta autom, 7 minuta tramvajem.....). Mozda se civilizujem, mada tesko...........

    "NebiK dao svoje selo ni seosku 'ladnu vodu.... "
    Pazi ovaj: "Amerika, Amerika, zemlja velika, ali metar moga sela - Amerika cela..."
    A?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •