Strana 18 od 29 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 171 do 180 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #171
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Baš zbog odnosa ponude i potražnje bih rekao da nije precenjen nego košta baš koliko i treba jer su kapaciteti solidno popunjeni, da ne kažem traži se mesto više. Pre bih rekao da je smeštaj skup a ne precenjen al to je već stvar terminologije i filozofije. Ako poredimo sa 3 doline tamo je smeštaj istog kvaliteta bar duplo ako ne i 3 puta skuplji, druga je stvar što u Ischglu nema kontejnerskih smeštaja kao u FRA.

    U svakom slučaju slažem se sa wladovom preporukom gde ćeš za cenu manju od francuskih kontejnerskih smeštaja dobiti sjajan apartman samo što neće biti ski in ski out nego ćeš morati da voziš pola sata. Sve ima svoje.

  2. #172
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja namjeravam iduci vikend u Landeck, ako neko ima preporuku za smjestaj, saljite PP

  3. #173
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    evo da krenem sa pitanjima za ovu sezonu..haha...naime, izgleda da nam se konacno smesi ischgl naredne sezone..pa sam hteo da pitam jel ima neko neki povoljan i dobar smestaj u Ischgl/Kappl/Mathon okolini za nekih 7-10 ljudi...
    i jedno mozda glupo pitanje za vas koji ste skijali u silvretta skijalistu, da li je potrebno imati pasos kod sebe kad se prelazi u Ch deo skijalista, da li ima nekek kontrole nasumicne ili stalne, posto jelte ch nije eu... :o)

  4. #174
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Sto se tice smestaja, bilo bi dobro da pod hitno trazis ta okolna mesta preko bookinga ili tiscover.com jer zna da bude rezervisano mesecima unapred. Inace Kappl je mozda 5km od Ischgla i ide ski bus ako te mrzi da ides kolima.
    Sto se tice pasosa , ja sam ga nosio na stazama, jer na jednom od vrhova / prevoja izmedju AU i CH ima kućica u kojoj bleji carinik, izadje s vremena na vreme i smara skijase. Pored mene je iscimao jednog matorog Nemca da otvori ranac, jer je Samnaun Švajcarska.
    Drugar mi je pricao da su im pre par godina trazili da pokazu pasose i sve je proslo bez neprijatnosti.
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  5. #175
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Nasao sam neku kucu za nas 7, u Mathonu, to je 5km iza ischgla, deluje ok lokacija i cena je ok... Za nas 7 izadje po glavi 145eur sa taxom i ciscenjem...cekamo jos neke da se izjasne i verovatno bookiramo za koji dan...

  6. #176
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Evo i mi rezervisali smestaj za Ischgl, posto je vec bilo primedbi na forumu da niko ne pise o smestaju, slazem se da su to vrlo korisne informacije, i da treba biti reci o tome. Evo nase kombinacije, bookirali smo kucu za nas 7, u Mathonu, oko 5km od Ischgla, ski bus stanica 200m od kuce. e sad ono sto je interesantno za ovu kucu je da taj Mathon ulazi i kao Ischgl, za taj jeftiniji VIP ski pas. Elem ono sto je najvaznije, cena? Za nas 7, smestaj + finalno ciscenje + taxa, znaci full cena izadje 1.017eur, iliti 145 eur za 7 dana, i link za kucu http://www.heimatli.com/index.php/en/

  7. #177
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Odlično ste prošli, pa još i jeftiniji ski pass. Ne sumnjam da će smeštaj biti više nego ok.

  8. #178
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    imali smo par varijanti smestaja...ali smo se na kraju odlucili za ovaj, jel je bila najniza cena, najblizi Ischglu, blizu ski bus stanica pa jos ulazi i jeftiniji ski pas. Jedino sto se moze reci da je minus za ovu kucu, sto ima jedno kupatilo/wc i dodatni poseban wc, no to bas i nije neki minus..sve je stvar u dobroj organizaciji :o)

  9. #179
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Evo javljam se iz Samnauna, 3 dan skijanja, za sada su iskustva jako pozitivna, ono sto nas je odusevilo je da Ischgl ima jako dugacke staze, p se do 3 popodne bas ono iskijamo za sve pare... Napisacu neki opsirniji ozvestaj kad se vrnemo, izdvojili bi za sada jako lepu crnu stazu 34, i crvena 70, i duti free run 80 ka samnaunu je jako interesantna... Evo par slikicauploadfromtaptalk1390309584856.jpguploadfromtaptalk1390309611978.jpguploadfromtaptalk1390309639627.jpg

  10. #180
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    E da i ova kuca sto sam je predstavio u nekom prethodnom postu, je za totalnu preporuku, evo jedna kocan slikicauploadfromtaptalk1390309770800.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •