Strana 17 od 29 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 161 do 170 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #161
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Slazem se, ali biti na 20km od svake od regija a ne probati je - isto tako je pogresno. Uzeli smo apartman u centru ose, svaka regija nam je daleko 20-30km. I onda znas cemu se vratiti jednog dana a cemu ne

    Obaska sto je pitanje kada cu ponovo na tu stranu, toliko zelja imam Biti pored Ischgla i ST Antona a ne probati ih bilo bi uzas blagi

  2. #162
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Mi smo uzimali dnevne prošli put, gledali prognoze i raspoloženje tog dana i tako birali centre . Obrati pažnju u Ischglu, na kasi su prevaranti, po defaultu ti prodaju ski pass za celu regiju iako uzimaš npr dnevni a nisi lud da se u toku dana voziš autom do tamo nekih levih manjih centara. Ukradu ti tako par eura ako ne gledaš (kao mi ), video sam da su mi naplatili skuplje ski pass nego na sajtu ali sam mislio da je depozit za ski pass, kad ono .

  3. #163
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Taj jeftiniji pass je samo ako imas potvrdu da si smesten u samom mestu, u drugom slucaju moze samo pass za celu regiju. To je da te motivisu da platis skuplji smestaj u Ischglu.

  4. #164
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Da, da, u pravu je ftj...to sam video na Ischgl sajtu, kao fazon VIP skipass

  5. #165
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Aha, mada kada udješ da kupiš ski pass sve te cene su izlistane bez objašnjenja.. Mislim da je dnevni bio 48eur što je preskupo, da je sa depozitom od 5eur pa ajde .

  6. #166
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Pokušavam već neko vrijeme naći smještaj u drugoj polovini marta u okolini Ischgl-a. Sa previsokim cijenama sam se pomirio ali je nevjerovatno da niko neće ni da razgovara kada kažem da mi treba smještaj za 4 dana, 7 dana ili ništa. E sada, ili je totalno dobro, da ne kažem zaista No.1 in Europe ili je pomodarstvo bez premca. Na tako nešto u Austriji nikada nisam naišao.

  7. #167
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    U, kakvi dripački fazoni. Mislio sam da smo mi ubedljivo najgori ali nismo ubedljivo.

  8. #168
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    http://www.tiscover.com/at/accommodations/haus-pesjak - Ovi su na pola sata vožnje od Ischgla ali kolko vidim ima smeštaj za max 2 osobe, 18e dnevno po osobi i može na 4-5 noći.

    http://www.tiscover.com/at/portal/ac...36at/home.html - ovi mogu za 4 osobe al su 10 minuta dalje, 19e dnevno po osobi, isto može na kraće od 7 dana.

    Oba smeštaja su slobodna u drugoj polovini marta.

  9. #169
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Hvala za info, međutim..
    Sve sam bliže odluci da ih lagano zaobiđem. Prošle godine sam u tom terminu u Lagenfeldu platio apartman sa bazenom i saunom 270 eur za 4 dana, 15 minuta od Zeldena. Nisam siguran da je Ischgl baš toliko bolji od ostalih centara u Tirolu. Ako griješim molim da me neko ispravi, čini mi se da su ipak, bar po cijeni smještaja, malo precjenjeni.

  10. #170
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ne malo, nego mnogo precenjene cene smeštaja u Ischglu, ali to je više pitanje ponude i potražnje.

    Ali zato ako se smestiš u okolini Landecka dobiješ odličan smeštaj za male pare a na pola sata su ti 5 velikih centara: St Anton, Ischgl, Serfaus-Fiss-Ladis, Pitztall, Solden.......

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •