Strana 13 od 29 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #121
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Više me zanima mesto nego konkretan primerak.

    Ja sam ovde http://www.tiscover.com/at/accommoda...ement-zangerle Dobro je jer je podjednako udaljeno od St. Antona i Išgle.

    7 noći je ispalo oko 100e po osobi(za 4 osobe).

  2. #122
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Hvala na informaciji , dobro si mesto odabrao pošto je na raskrsnici i autoputu pa ćeš brzo stizati (pogotovo do St Antona)

  3. #123
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    S obzirom da imamo (relativne)početnice u ekipi ne znam kolko je pametan St. Anton? Zato sam mislio samo dva dana tamo dok mi je Išgl sigurica.

  4. #124
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Jes' offtopic ali preporučujem onda Lech, parkirate u Lech/Oberlech i šibate , inače je jako blizu St Antona, a onda usput i Zurs

  5. #125
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Ok hvala probaćemo. Mada bi dve nedelje bile bolje

  6. #126
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2010
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Artec Pop Rocker
    Godina
    41
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Pozdrav,
    Nije nikakva tajna za smeshtaj, napisacu utiske kad se vratim. 3km od centra Ishgla, 1000e 7 nocenja za 4 osobe, ap. sa dve spavace sobe i kuhinjom sa trpezarijom. Sauna se dodatno naplacuje. Besplatan internet, parking... Dobro je ocenjen na sajtu bukinga. Evo link: http://www.booking.com/hotel/at/sun-alpin.en.html

  7. #127
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nisam prozivao nikoga konkretno, nego generalno pisao o situaciji na forumu a izvini ako sam te usput "prozvao" nije bila namera. Namera mi je bila da skrenem pažnju svima da bi bilo lepo kada bi se pisalo o tome više - kao nedavno Bata Bane a sada i vi.....

  8. #128
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2010
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Artec Pop Rocker
    Godina
    41
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    @wlad,
    jasno mi je, opushteno, nisam se osetio prozvanim. Chovek je pitao pa sam mu i odgovorio. U pravu si da mnogi no forumu ne spomenu smeshtaj u kojem su bili i ne prenesu nam utiske. Ja cu svakako kao shto sam i rekao u reportazhi o Ishglu sigurno spomenuti smeshtaj, poziciju, par rechi o domacinu itd.

  9. #129
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    @wlad, apsolutno se slazem da je super stvar kad neko opise smjestaj, bilo da ga hvali ili kudi.
    Nas trojica smo Boze zdravlja u nedjelju u Hinterglammu i placamo 5 nocenja u apartmanu 45kvadrata 500evra, 40 metara od gondole. Slike, lokaciju i utiske ocekujte i sa lica mjesta a opsirno po povratku.
    @ftj , to je stvarno za dz, jeste da morate paliti kola ali za te pare ni kod nas nebi mogli naci u Buljaricama smjestaj

  10. #130
    Junior Member
    Datum registracije
    04.01.2010
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Artec Pop Rocker
    Godina
    41
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Pozdrav svima,
    Izvinjavam se shto nece biti reportazhe o Ishglu, bar ne ovaj put. Na moju veliku zhalost bili smo sprecheni da otputujemo u Ishgl jer su nam na pola puta, tachnije u Parndorfu, obili kombi i pokrali sve stvari. Tako da nam nije preostalo nishta drugo nego da se vratimo kuci. Mogu samo da kazhem da su domacini hotela Sun Alpin (koje lichno nisam ni upoznao) na kraju ispali krajnje nekorektni. Kao odgovor na moj mail sa objashenjennem nasheg nedolaska, sa sve policijskim izveshtajem u prilogu, poslali su mi profakturu sa zahtevom da uplatim i ostatak aranzhmana (50%). Kad sam to odbio i objasnio josh jednom da nije nasha greshka shto smo pokradeni u njihovoj zemlji i da to spada u domen vishe sile, nisu mi vishe odgovarali.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •