Strana 6 od 29 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #51
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Bas ste preterali...covek samo voli da izadje malo posle skijanja a vi ga napali...

  2. #52
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Bas ste preterali...covek samo voli da izadje malo posle skijanja a vi ga napali...
    Problem je samo u komunikaciji. Urbani tipovi koji skijaju po Banskom i ruralni tipovi koji skijaju u Les Tres Vellees, Madonni di Campiglio i malim austrijskim skijalištima vrlo teško mogu uspostaviti komunikaciju. Ova tema je dokaz.

  3. #53
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vassoni Pogledati poruku
    U shta se izrodi jedan lep I slikovit opis jednog od najboljih Evropskih skijalishta.Strashno!
    E moj Vaso, ne htedoh u prvom trenu da se mešam u raspravu, ali kad pročitah (aorist) ovaj post, morao sam.

    Da si imalo gramatički i elektronski pismen, bilo bi te sramota tvog "lepog i slikovitog" opisa. Ne daj bože da ti učiteljica iz osnovne škole pročita ovo, sigurno bi i nju bilo sramota.

    P.S. Kad nešto kucaš na računaru, postoji opcija "stop automatically correcting I", if you know what I mean.


  4. #54
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    P.S. Kad nešto kucaš na računaru, postoji opcija "stop automatically correcting I", if you know what I mean.
    br1 sta ve je ti aorist ? nutom svrseno vrijeme?
    br2 objasni i mene tu funkciju stop.aut.corr. ko zna za sta ce mi zatrebat, brukam se redovno tudije po javnosti, pa ako omaskom zaustavim tu funkciju, mozda ce da bidne katastrofa.
    br3 samo da naglasim: kafana je moja tugaaa, bez kafane necu moci prevaricu osecanja, pregazicu obecanja, lumpovacu cele nooooci

  5. #55
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    br1 sta ve je ti aorist ? nutom svrseno vrijeme?
    br2 objasni i mene tu funkciju stop.aut.corr. ko zna za sta ce mi zatrebat, brukam se redovno tudije po javnosti, pa ako omaskom zaustavim tu funkciju, mozda ce da bidne katastrofa.
    br3 samo da naglasim: kafana je moja tugaaa, bez kafane necu moci prevaricu osecanja, pregazicu obecanja, lumpovacu cele nooooci
    Nemam ti ja pojma, ovo sam ti moj ti prochito nedje pa se sad falim da ispadnem URBAN


  6. #56

    Podrazumevano

    O ukusima ne treba raspravljati. Neko na skijanje ide zbog skijanja a neko zbog nocnog provoda. I jedno i drugo, vrlo tesko. Moj slucaj; Pre 10-tak godina sam bio na kopaoniku, naravno skijanje ceo dan, uvece malo drustvenih igara (karte i sl.) i krevet. Medjutim jednog dana odlucim da uvece izadjem. Dodjem sa skijanja, istusiram se, rucam, i kao malo da prilegnem, eto tek da budem malo sveziji i odmorniji za nocni zivot. Normalno, probudio sam se u 02h posle ponoci, shvatio da nocni zivot na skijanju nije za mene, okrenuo na drugu strani, ponovo zaspao i sutra na stazi bio kao nov. Mozda sam ja glup, ali nocni zivot na skijanju me uopste ne privlaci (sada kad su tu zena i sitna deca, ni ne pomisljam na to). Napadoste vassonija bez veze, pa nije covek kriv ako vise voli izlaske od skijanja, ipak su to mladji ljudi, zeljni provoda.
    P.S. Dok je nama takvih kao vassoni, nema sta da brinemo, bice manje guzve na zicama

  7. #57
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nemanjus Pogledati poruku
    Nemam ti ja pojma, ovo sam ti moj ti prochito nedje pa se sad falim da ispadnem URBAN
    Kakav crni Urban, a rodijo se tamo dje se rodijo, a odgojio se u ispod Igmana, Fap-Famos,jel to??? ma kaka za vas austrija i francuska molim te, ima da te 'fashion police' vrati sa granice. I djaba ti ta kamuflazha u vidu Spider odijela; ima da te prepoznaju i jos optuze za homoseksualnost i lazno prestavljanje za originalnog austrijskog seljobera .
    Izmenio/la Sapa; 04.02.2008 u 10:44.

  8. #58
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Kakav crni Urban, a rodijo se tamo dje se rodijo, a odgojio se u ispod Igmana, Fap-Famos,jel to??? ma kaka za vas austrija i francuska molim te, ima da te 'fashion police' vrati sa granice. I djaba ti ta kamuflazha u vidu Spider odijela; ima da te prepoznaju i jos optuze za homoseksualnost i lazno prestavljanje za originalnog austrijskog seljobera .

    Ima odma da im proradi gorštak detektor (što bi rekli nadrealisti)


  9. #59
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Ovo "detektor" mi je jasno šta je, to znam.... al ne znam šta je to "gorštak"? Može li neko da mi objasni?

  10. #60
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    .... al ne znam šta je to "gorštak"? Može li neko da mi objasni?
    Lice rodjeno u pasivnim krajevima iznad 1000mnv. Karakterise ga ljubav prema ovcijem i kozijem siru i kajmaku. Voli konje, al upotrebljava magarce, vukovi i medvjedi su njegovi naj veci prirodni neprijatelji. U alpskom pojasu ljeto provodi cuvajuci sitnu stoku, a zimu noseci preuska ski-odjela i loveci zabludjele turistkinje iz Velike Britanije, Niskih Zemalja i Savezne Republike Njemacke.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •