Strana 29 od 29 PrvaPrva ... 19272829
Rezultati 281 do 284 od 284

Tema: Ischgl - Samnaun (Silvretta Arena)

  1. #281
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Krenuo sam da ti odgovorim na prethodni post, kako vrvt niste obisli sve staze kako treba ili ti mozda nije bio dan, jer nije realno da ti Ischgl ne legne i ne izazove odusevljenje
    Sad je sve leglo na svoje

    Uzivajte

  2. #282
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Druga dva dana otvaranja sezone proveli smo ovdje. Sta reci o ovom centru a da nije do sad receno, ja ne znam. Vrhunska infrastruktura, vrhunske staze, sve nekako skoncentrisano, pa mimo spustanja u Samnaun nema nekog veliko udaljavanja i skakanja sa kraja na kraj. Ski pas prilicno skup, 2 dana 117,5eura, ali ajd, ne smije se ovdje zaliti. Kao sto je Panzer naveo radilo je sve sem PizVGronde, tako da smo prvi dan iskoristili za obilazak, a drugi se navalili i izmeracili ono sto je najbolje, a posebno jer je ponedjeljak bio sa osjetno manje ljudi. Prvi dan rucali na dnu B4 zice, nije za preporuku, dok je drugi dan bio bolji na dnu E2 zice.Steze uz sjedesnice C5, D1 i D2 su mrak, onako po nasem meraku. Ono sto je bilo primjetno je da svako malo se moze vidjeti slijetanje helikoptera, tako da, predpostavljam, ima dosta povreda. Svakako da ovo skijaliste i nije bas za porodice i skijase skromnijeg znanje.

    NEce nesto slike da mi se ucitavaju tako da ostajem duzan.
    Elderly

  3. #283

  4. #284
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Definitivno sam samo jos jednom sebi potvrdio da je Ischgl, ako ne najbolje, onda u top tri skijalista Evrope. Bukvalno nema zamerke, najbolje povezano, organizovano, obelezeno, najduze staze, odlican odnos lakih i teskih staza, savrseno resporedjeno u krug oko Idalpa, gde te nikada vise od 2 zice ne dele od povratka na centralni plato. Perfektno uredjene staze, odlicna odrganiazacija parkinga, tuneli i pokretne trake kroz grad izmedju gondola, ski bus...ma sve cista desetka. Uz to, nakon mnogo godina se poklopilo tako da smo imali 7 dana sunca, bez vetra, temperature u blagom minusu, pa su i uslovi bili idealni. Takodje, uboli nedelju kada su ukinute i sve Covid mere (ispostavilo se privremeno), tako da je stvarno bilo uzivanje!

    PXL_20220309_135351787.jpg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •