Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 61

Tema: Bansko - sezona 2008

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano Bansko - sezona 2008

    Otavaram ovaj thread, pa ko ima neke korisne informacije, nek postuje svoja iskustva, dobra ili losha...
    Mene konkretno interesuje koje hotele bi vi preporuchili, najvaznije je da kupatila i sobe budu chisti. Interesuje me i kakvo je skijanje, gde se tamo dobro jede, shta od njihovih specijaliteta da probam, kakve su cene, itd...
    hvala na svim informacijama...

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2005
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Ja sam evo uplatio hotel Park Gardenija po iskustvima ljudi koji su boravili u istom, odnos cena-kvalitet je zadovoljavajuci...to je sve sto sam saznao vezano za smestaj...
    Putujem 22.02. pa kad se vratim saljem izvestaj...

  3. #3
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    sada u petak idem po četvrti put u bansko i moj favorit je definitivno vila roka.
    sve im je uračunato u cenu, i korišćenje bazena, i đakuzi, parno kupatilo, tursko kupatilo, polu pansion, prevoz do gondole... gde ćeš bolje.
    villaroka.com
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    @boniko
    Gde si i kada uplatio za Gardeniju, poshto sam i ja nekako njih izdvojio iz ponude, i idem u tom periodu, ali su mi u Argusu rekli da nema mesta. Idem da proverim i tu vilaroka za svaki sluchaj...
    hvala

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    @oddbal
    u kojoj si ti agenciji uplatio za tu vila roka, deluje mi dobro?

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2005
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    @oddbalPosto vidimo da si vec bio u Banskom...kakva su tvoja iskustva sto se tice ski passa i iznajmljivanja opreme tamo? Razmisljam da li da nosim svoju opremu ili da uzimam to tamo? U agenciji su mi rekli da ne postoji posebna cena samo za ski pass, nego da ta cena koju oni nude vazi za ski pass + skije + stapovi i da ukoliko nosim svoje skije ne mogu da platim manje...
    Kakva je situacija sto se snega tice uopste tamo? Ovo prolece cini mise ranije stize nego prethodnih godina, plasim se da ce snega biti samo od tih topova o kojima svi pisu...
    Jel imas neki savet, sta nositi, gde ici i slicno....
    Hvala

  7. #7
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    @starlighter:
    preko filip travela www.filip.co.yu vec sam isao preko njih u bansko, bas u vila roku i bili su skroz korektni. ja sam isao preko nekoliko agencija i iz mog iskustva mogu reci da je jolly tours ubedljivo najgori, a da su filip travel i kon tiki vredni.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2005
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    hehe...i ja idem preko njih 23.02.

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Ljudi, fala na informacijama...
    Nisma uspeo da obezbedim Gardeniju, ali sam nashao preko Kontikija hotel Orphey, 270 eura, znachi malo je skuplji ali malo sam zakasnio za jurenjem smeshtaja, tako da je i ovo dobro! Nalazi se u centru i deluje kao do jaja hotel!
    A shto se tiche Jolly-ja, slazem se da su mnogo loshi! Zvao sam ih da ih pitam za hotel Gardenia i rekoshe, citiram "Morate doci kod nas, uplatite avans 30%, A MI CEMO ONDA DA PROVERIMO DA LI IMA MESTA" !!!!!!! WTF! Umro sam od smeha, malo sam nekulturno pocheo odmah da se smejem preko telefona, ali stvarno nisam izdrzao...dash im pare, a oni onda proveravaju da li ima mesta, i na odgovor chekash 48 sati!!! Nakon shto sam iskazao svoju nevericu kroz smejanje, zena mi je objasnila kako na taj nachin rade samo sa bugarskom. Rekoh, ok, mislim se, ochigledno ja ne znam neshto, mozda bugari imaju neke chudne fore, pa tako mora, ne bi li se svi zashtitili...pozovem kontiki, nadjem vec pomenuti hotel Orphey, napravismo rezervaciju, nikakve pare unapred, sve normalno...

    Eto toliko o jolly-ju, ali ajd da pitam josh neke info...
    Interesuje me skipass. Rekoshe mi u kontiki-ju da preko njih mogu da kupim samo neki od komplet skipass-eva, shto znachi sp+skije+cipele, ili neka druga kombinacija, a da skipass mogu da uzmem tamo na licu mesta za 130evra. E sad, ortakinja me naplashila da ima neka fora da skipass mora da se rezervishe 20 dana unapred!?!?!., pa me interesuju malo chinjenice oko ovoga.
    hvala

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    16.01.2007
    Lokacija
    BG
    Skije / Bord
    Head
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Moj kolega je bio u Banskom pre nekih mesec dana. On je uzimao ski-pas dan za dan. Rekao mi je da je cena dnevnog skipasa bila oko 25-26 eura....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •