Strana 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 182

Tema: Backcountry (Freeride/TT mix)

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Zvao sam sada u BG prodavnice, jedino što ima od TT skija je K2 Fujative i to dužina 169, pozitivno je što je skija bez veza , za cenu nisam ni pitao pošto je prekratka...

    Ostala je i ona Gotama, izgleda da je toliko razvaljena da niko neće da je kupi (i ima onaj marker rental M1000 vez na njoj - tako mi reče prodavac).

    Eto, izgleda da mi je ostalo da poručujem skije preko neta...

    Malo polu-off-topica, idemo dalje sa predlozima .
    Ih cojece nije los taj Fuja al nema veze sa BC skijom i krataaak :(. Ja, ta Gotama, steta sto je tako ofucana, na izgled. Ako bi je dali za jedno € 150 do max. € 180,190 (sa ili bez vezova, nema vez ionako su nikaki, ja bi i nju uzo u ozbiljno razmatranje, nije ona sigurno toliko vozena), nikako vise od te cifre.
    Btw. pogleni sta imaju u Zagrebu, imaju i tamo nekog K2 uvoznika i bi ce da oni ima neke FS BC modele u ponudi. Oni Skimanovi jarani u Ljubljani su kolko sam vidijo dosta skupi, uglavnom imaju Volkl modele.
    Kako god okrenes/obrnes znaci ipak ebay, ne-ima druge. I jest zakon, a mozda natrcis i na super polovnjaka za smjesne pare. Konsultuj se sa onim jednim kolegom sa ovog foruma, cojek je stvarni experat za tu bransu, ebay mislim, pa mozda ti dane neke korisne savjete i upu'stva ( a hoce garant).
    Izmenio/la Sapa; 30.01.2008 u 16:26.

  2. #12
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Gotama je 300E, a još ofucana (nisam vid'o, nego čuo ), mnogo .

  3. #13
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Gotama je 300E, a još ofucana (nisam vid'o, nego čuo ), mnogo .
    I ja samo cuo, ali iz vise veoma pouzdanih izvora sa ovog foruma.
    Kako su mi ove kolege opisvale, izgleda malko ofucano, al oni misle da nije puno rabljena.
    Dakle ponudis max190,- i ako daju eto skijetine upravo kakvu ti trazis.

    Ti si se definitvno odlucijo da ganjas 90+ ???

  4. #14
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Imam ovu Mantis12 od 184cm, i odlična je za led i tvrdu stazu, ide OK i van. Ali oću da uzNem neku za offpiste i zezanje samo...

    Pa kad su loši dani onda mantis, a dobri kad su onda TT/debeljucu .

    Magma je super, ali je teška za šetnju, pa sam je prosledio bratu .

  5. #15
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Imam ovu Mantis12 od 184cm, i odlična je za led i tvrdu stazu, ide OK i van. Ali oću da uzNem neku za offpiste i zezanje samo...
    .
    E pa onda definitvno imam jedan prijedlog za tebe: Fischer Atua. Twintip, 96mm pod cipelom. Ljetos je cvaknem na ebay za nekih valjda 170 evra (ne sjecam se vise), ganjc nova naravno i samo daska (sjeti ce se neki ljudi ove epizode).
    I "za promjenu" je ne kupim tj nikad ne dodje do transakcije.
    Nisam je kupijo jerbo sam tad skonto da hocu univerzalnu skiju i za tvrdu stazu, a iza mekan cjelac i zato sam odustao, racunajuci da je Atua ipak prevashodno ili mozda dibidus za offpistu.
    Bio sam se poprilicno udubijo u tu skiju i ispalo je da ima float za duboki cjelac ko neka laka jedrilica, ali da je na (tvrdoj) stazi poteska za upravljanje. Offpiste je kazu balerina.
    U medjuvremenu je ispalo da ni na stazi uopste nije tako losa, a skoro ni jedna BC skija svakako nije za leda.
    Naravno drvena jezgra, skija lagana ki perce u divlje guske, moze i da se nosi na ramenu, ruksaku (ili da nadjes hamala da za tebe nosi), a odlicna i da se na nju natakare kozhe.
    Tad sam je cvakno u duzini 186 ili 7cm (ubilo se za tebe). Redovno se pojavljuje u ponudi, a mislim da sad moze da se nadje i za manje pare. Pricam o modelu 06/07. S obzirom da imas M12 za to sve sto si naveo, onda bi ova Autua bila perfektan izbor. Dakle trk na ebay.de
    Izmenio/la Sapa; 30.01.2008 u 18:09.

  6. #16
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Evo malo da se nalozis to je model 06/07. Ta zuta kod tog rajdera je stariji model, ali ista skija. E Wlad zamsili se vako, skije na ledja, pa uz Bjelasicu (posto kontam onaj crossmotor nemoze uz te vrleti)...........
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la Sapa; 30.01.2008 u 18:25.

  7. #17
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Jel nju nasledio ovaj Misfit? Geometrija im je skoro identična. To je to što tražim, to je ta kategorija.......

    Sad samo još da nađem nešto povoljno od svih ovih .

  8. #18
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Stvarno nemam pojma jel nju nasljedijo Misfit (hheheh, poso sam pisat F... ), bi ce da jest, vidi sta kaze "guglo", vjerovatno jeste..Al na kraju karjeve ne bitno, kad si napiso da imas M12 i da ti je ona za led, znao sam da ce ovo biti 'perfect match'
    Stvarno je opisuju kao famoznu, laganu i da se nosi i da se vozi. Sendvic moj brajko: mortadela, sir, majoneza, krastavac kiseli (neko stavi i kechapa, ja jok ) nikako tesku za upravljanje vam staze. Drz je Wlade! ganjaj dok ne uvatis
    Izmenio/la Sapa; 30.01.2008 u 18:41.

  9. #19
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da, dobra je! 10x

    Dynastar Big Trouble isto deluje ok .

  10. #20
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    "The Atua is a discontinued model. However, it is the same ski as the T-Stix 96 with a different topsheet and, according to rumor, the Atua has a slightly better base material. Rumor also has it that the new Fischer Misfit is also the same ski as the Atua, although the tip and tail profiles may have changed."

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •