Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Rezultati 51 do 54 od 54

Tema: Gde je najbolje skijanje u Italiji?

  1. #51
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od donthinktwice Pogledati poruku
    Evo da i ovde prepisem sa druge teme, mozda nekom koristi:
    Ja sam se sinoc vratio iz Marilleve ( u M1400 sam bio smesten). Fantasticno skijanje... Vreme u minusu, bez padavina, uglavnom i bez oblacka. Ima oko 30cm prirodnog snega, s podlogom na vestaku. Staze neverovarno pripremljene. Kao piste ravne. Pricali su mi ljudi to za Italijane i pripremu staza ali priznajem da nisam verovao. Crne staze sa 50 i vise % nagibima perfektno ravne i to snegom pokrivene, ne zaledjene. Kazem, da nisam video ne bih verovao. Smestaj odlican, stvarno veliki i lepo opremljeni apartmani, free parking-garaze, objekti jakooo ruzne arhitekture.

    Na mene je Tonale sa Ponte di Legno ostavio najjaci utisak. Raznovrsno skijanje, strme staze, nema guzve. Celo skijaliste je otvoreno. Nije za pocetnike.
    Madona, khm, mozda cu bogohuliti sada, ali sam malo razocaran. Verovatno da sam previse ocekivao. Sasvim prosecno skijanje. Lepe staze sa Spinale-a. Ne radi Spinale Diretissima, ostalo manje-vise sve radi trenutno. Za sve nivoe skijasa.
    Marilleva-Folgarida - onako... Lepe su staze, dugacke, ali nema bas puno mogucnosti. Tako da ako ne radi veza za Madonu iskija se celo skijaliste za pola dana pa je treci dan vec pomalo dosadno. Kad radi veza sa Madonom onda je druga prica... Takodje za sve nivoe
    Jel ovo sve jedan ski pas pokriva, jel tako?
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #52
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Moj glas ide Dolomitima definitivno

  3. #53
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    I ovaj deo koji pokriva skirama pass su isto Dolomiti , samo na drugoj strani od (Super Dolomita ).

  4. #54
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Jel skijao neko u juznom tirolu speikboden i klausberg? Ja nisam ni znao da postoje. Zove kolega da idemo na vikend varijatu. Bili bi smesteni u St. Johan in Ahrntal pa jedan dan jedno skijaliste i drugi dan drugo
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •