Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 48

Tema: Nove pancerice

  1. #21
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Osim toga u nekim boljim radnjama su prodavaci sami vadili uloske, da pokazu, a i da stave potpeticu ispod ili extra potporu za stopalo, pod ulozak (za nas s poluravnim tabanima). Danas je cest slucaj da ljudi uz cipelu kupuju one razno-razne uloske na kojima se noga bolje osjeca, tako neki prodavci vec rutinski puste da probas cipelu sa standardnim uloskom, pa onda izvade liner i stave one uloske tipa 'superfeet' i slicno.Cisto da uporedis kakav je osjecaj
    @Sapa
    Navedi ili daj neki od linkova za ove potpetice. MIslim da bi mi dobro dosle neke. Na EXPOzim-u sam to video ali nisam znao koje da kupim nism stigao da dojem ponovo na sajam.

  2. #22
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ljudi a sta je taj Flex, moje pancerice imaju flex 45. Sta znaci to tacno?
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #23
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Grazeru, provokatoru stari . Flex ti je ono, kad radiš čučnjeve, pa kad se čučneš, e to je flex .

  4. #24
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #25
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    A jel treba da se slaze boja cipela sa, recimo bojom skija, ili brila... ili kacige, npr?

  6. #26
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    E to je sad vec stvar rezije
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #27
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    A jel treba da se slaze boja cipela sa, recimo bojom skija, ili brila... ili kacige, npr?
    da ako se bavis umjetinickim klizanjem

  8. #28
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od aaaaaa Pogledati poruku
    @Sapa
    Navedi ili daj neki od linkova za ove potpetice. MIslim da bi mi dobro dosle neke. Na EXPOzim-u sam to video ali nisam znao koje da kupim nism stigao da dojem ponovo na sajam.
    Izvini mrzi me da trazim Al cu nekad da pogledam pa da doturim. Pa sta da ti kazem: sto skuplje to bolje jel
    Nemozes ni znati koje da kupis dok ne stavis u cipelu i ne probas. Cjene skupljih ulozaka su izmedju 50tak i 70tak evra. Ima jeftinijih ne kazem da su losiji (30,40 evra). Za nas (dibi)dus-tabanlije moze da bude izuzetno resenje. AKo ulozak dobro podupire stopalo onda citava noga stoji potpuno drugacije nego obicno tj, mozes da vidis da ti koljeno ne propada na unutra nego da stoji ravno. Standardni ulosci u pancericama uglavnom neamaju nikakav anatomski oblik. "Ne standardni: tj 'skupi' ulosci su uglavnom podigunuti na peti, sto moze da ti pomogne u slucaju da je cipela knap: stopalo se malo digne, a prsti povuku u nazad. Ja sam nailazijo tj probavao dobar ulozak (superfeet), i razlika je drasticna, stvarno osjetis kako noga ima potporu na pravom mjestu...."mali problem" je nastao jer se digla peta i zuljala me (ahilova peta), tj nastao je problemcic u onom naj uzem zadnjem djelu cipele i tako........moglo se to prosiriti kod bootfitera, ali sam odustao i od cipele i od uloska.
    Na kraju sam narucijo da naprave ulozak samo za moju nogu (sad ga koristim u obicnim cipelama), taj ulozak je naravno perfektan, "mali" problem je sto sam kupijo pancericu koja je toliko knap, da je taj ulozak pre debeo, sto bi rekli nemere ni navirit u unutrasnju cipelu nekad u buducnosti cu da narucim novi, koji ce biti puno tanji.
    Svi ovi navedeni problemi nebi trebali da se javljaju cesce, ko sto rekoh ja sam s pancericama poseban slucaj.

    Mislim da neki dobar ulozak u opste nije nepotreban luxuz, ali ne mislim da bas svako od takvog uloska ima neke znacajne koristi.
    Treba probati u pancerici, a ne kupiti onako usput.
    Izmenio/la Sapa; 08.02.2008 u 18:58.

  9. #29
    Member
    Datum registracije
    15.01.2007
    Godina
    45
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Пре две недеље пазарио сам панцерице, одлучио сам се за Atomic B-tech 80 (12900 динара). Скијао сам у њима недељу дана, и у потпуности сам задовољан, иако ме је десна мало стезала, мало ми је уска и то негде на средини стопала. Занимљиво је то да сам на пола дана скидао панцерицу на отплике десетак минута и после поновног облаченја нисам имао тај проблем.

    Још једном бих се захвалио свима на саветима. Много су ми помогли.

  10. #30
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Izvini mrzi me da trazim Al cu nekad da pogledam pa da doturim. Pa sta da ti kazem: sto skuplje to bolje jel
    Ok @Sapa
    Sada bi dobro dosao onaj link.
    Jos bolje ako pronadjemo varijantu za kupovinu u BGD...

    Pozdrav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •