Strana 6 od 15 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 149

Tema: Sneg 2005 Jahorina

  1. #51
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2005
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Ma na slici sve izgleda savršeno,snijega ima ali tu ne možeš vidjeti staze i koliko su pokrivene snijegom.Za grudanje ga očito ima,ali to nije ono što nas zanima.Kaže Aleksa da je za vikend padao snijeg,ali ga nije baš previše napadalo.Jednostavno ne mogu vjerovat da u ovo doba godine nema snijega! :cry: Prošle godine ga je bilo i viška,a vidi sad! :( Po prognozi očekuje se snijeg srijedu i četvrtak.Daj Bože da su u pravu! :roll: Evo vam i stranica http://www.fmzbih.co.ba/prognoza-sarajevo.php

  2. #52
    Member djceko avatar
    Datum registracije
    04.01.2005
    Lokacija
    Ljubljana
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC RC
    Godina
    46
    Poruke
    47

  3. #53
    Junior Member
    Datum registracije
    14.12.2004
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Ljudi na Jahorini sam bio pretprosle godine. Tamo bez 60 cm snega nema skijanja. 30 cm je dovoljno za sankanje, grudvanje i sneska belica.

  4. #54
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2005
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    a hoce li meni ko reci da li ima nesto za snowboarding...
    park neki ili staza za boarder cross....

    jeste da bas nije topic vezan za to :oops: ali da ne otvaram dzaba novi topic...

  5. #55
    Junior Member
    Datum registracije
    14.12.2004
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Tamo kad nema dovoljno snega mozes da slomis vrat i na stazi od stencina a kamo li van nje.

  6. #56
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2005
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    jel to znaci da moze samo freeride... bez ikakvog snowboard parka... :?:

  7. #57
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    nema nista specijalno uredjeno za bord,ali kad padne dovoljno snijega ima dijelova koji se neciste...

  8. #58
    Junior Member
    Datum registracije
    03.11.2005
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    ok....
    j sam bio pre 2 godine pa sam mislio da su naporavili nesto u medjuvremneu...

  9. #59
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2005
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Jahorina je predivna! 8) Moji prijatelji su bili tamo za Novu godinu u hotelu Bistrica.Oduševljeni su i kažu da im je bilo fantastično.Usluga, ljudi, skijanje, provod, sve čista petica.Da imaju još snježne topove gdje bi im bio kraj. :cry: Ali bit će snijega, padat će ovu i sledeću sedmicu.Bar tako kaže prognoza!

  10. #60
    bla-bla-bla
    Datum registracije
    01.03.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    Jel ima nekoga na ovom forumu, ko je danas na Jahorini? Trebalo bi da dodjem za vikend, ali samo ako ima dovoljno snega za skijanje.

    Juce je na TV (B92) u prilogu o tome zasto nema snega u regionu bio suncani snimak Jahorine, blata i potpunog nedostatka snega kao i prica o tome kako je planina lepa i u prolece i leti. Nakon pogledanog snimka mi nije najjasnije kako mogu sve staze da rade? A da ne pominjem onaj webcam

    Kakvo je stvarno vreme tamo?
    pozdrav!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •