Strana 10 od 15 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 149

Tema: Sneg 2005 Jahorina

  1. #91
    Junior Member nesco avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ako radi Praca(Skocine), a radi, to znaci da ima mnooogoo snega.
    To je najsigurniji znak.

  2. #92
    Member
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    zg
    Skije / Bord
    head
    Godina
    51
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    pa dobro, da sad ima snijega, to im vjerujem.
    ima ga u mom dvorištu u rijeci, a i na hvaru i visu - prema tome, vrlo je velika vjerovatnost da ga ima i na jahorini

    samo sam htjela reć da je www.oc-jahorina.com kao izvor informacija vrlo nepouzdan i da znaju malo modelirat istinu. ma kojih 45 cm prije tri tjenda :?:

    a propos nepouzdanosti, semafor na siteu www.skijanje.hr je za nijansu bolji, ali isto su zeznuli neke frendove prije dva tjedna, otišli ljudi na jahorinu, semafor davao zeleno i smile, kad ono... zelena boja je valjda simbolizirala boju staze i trave na njoj, ko će ga znat... :roll:

    uglavnom, ljudi su na kraju razgledavali sarajevo, što je super , ali nisu zbog toga išli na jahorinu.

  3. #93
    Junior Member nesco avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Novi Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    naj pouzdaniji je ski info Jahorina preko ovog sajta.
    Ali sada uopste ne moramo da se brinemo oko snega.
    Ajde da se brinemo dal ce biti sunca
    Ja idem 5. februara i nadam se da ce do tad prestati da pada.

  4. #94
    Junior Member
    Datum registracije
    10.01.2005
    Godina
    51
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Vesti sa lica mesta:
    Sa Jahorine sam se vratio u subotu 29.01.Od ponedeljka non-stop pada sneg. Ima ga po mojoj proceni oko 80-100 cm. Od petka radi i Praca (Skocine). U subotu je isto padao. Moze se skijati komotno, mada jos uvek na pojedinim mestima probija kamenje pogotovo na krajevima zicara, pa treba obratiti paznju kuda se vozi. Sve staze rade koliko ja znam, posto sam prvi put na Jahorini i jos je nisam dobro upoznao, ali ono sto sam video i prosao je sjajno. Ko ide kolima obavezno da ponese lance ili dobre zimske gume. Ko voli skijanje po dubokom snegu svako jutro je mogao imati novi uzitak. Temperature su konstantno bile u minusu, a po prognozama sneg bi trebao da pada i u narednim danima. Mali problem mogu biti oblaci koji su u gornjim delovima staza smanjivali vidljivost na 10-15 metara, ali ko poznaje staze samo napred. Svako vece i prepodne staze se uredjuju ratrakom(ako se tako zove vozilo :? ). Sto se mene tice sledece godine sam opet tamo.Fotke bih poslao ali ih cekam iz Beograda za vikend, koga interesuje neka se javi pa saljem.

  5. #95
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    kako je sad krenulo bojim se da cemo se morati moliti da sneg stane inace necemo ni na jahorinu moci otici

  6. #96
    Member djceko avatar
    Datum registracije
    04.01.2005
    Lokacija
    Ljubljana
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC RC
    Godina
    46
    Poruke
    47

    Podrazumevano

    Nemojte se moliti da sneg stane!

    I ja sam se vratio 29.1. Uopste nije tacno da se moze komotno skijati, kao sto rece Kokalo. Prvih dana je bilo kamenja na stazi i rupa na skijama. Do srede je napadalo dovoljno snega ali uopste nisu utabali staze, pa smo skijali po dubokom sa velikom mukom i upalom misica. Posle su ratraci proradili ali nisu dobro obavili svoj posao, staze su bile meke i brzo su se napravili hupseri. A sto me najvise iznerviralo - na Praci kroz sneg probija zbunje! Kako ne mogu to na jesen da poseku...

    Blago onima koji idete u ferbuaru. Ja sam prosle i pretprosle godine bio u januaru i bilo je super skijanje. I svi tamo kazu da je ove godine sneg pao sa zakasnjenjem. Sada sam se uverio da za pravo skijanje treba da padne bar metar snega :!: A to je najsigurnije u februaru.

  7. #97
    Member
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    snijega je palo dosta,danas sam se vratio,juce je bio predivan dan (jedini u 10 dana dok sam bio gore) sunce,snijega dovoljno,mada ima mjesta gdje proviruje zemlja,ovaj snijeg sto je pao je suv pa nemogu ni da ga utabaju kako treba, praca je juce bila vrhunski sredjena i najbolja za skijanje, prethodnih dana dok je padao snijeg slabo su uredjivali staze pa kad se to i magla sastavi skijanje je bilo uzasno,prognoze su da ce do polovine mjeseca biti padavine a onda opet topli dani do +11 stepeni u sarajevu :?

  8. #98
    Member
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    zg
    Skije / Bord
    head
    Godina
    51
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    željo, di si ti našao prognozu toliko dana unaprijed - ništa osobno, ja nekako ne želim vjerovati da će biti +11 kad ja idem na skijanje (od 12.02.).

    ja imam prognozu samo za 7 dana unaprijed sa http://prognoza.hr/prognoze.html- znači do utorka...

    Sarajevo 43 52N 18 26E
    min.(°C) max.(°C) vjetar
    Srijeda
    02.02.2005 -6 °C -3 °C
    Četvrtak
    03.02.2005 -7 °C -4 °C
    Petak
    04.02.2005 -6 °C -2 °C
    Subota
    05.02.2005 -8 °C 0 °C
    Nedjelja
    06.02.2005 -9 °C 4 °C
    Ponedjeljak
    07.02.2005 -2 °C 5 °C
    Utorak
    08.02.2005 -2 °C 4 °C

    haval na odgovoru,

    j.

  9. #99
    Member dzonka avatar
    Datum registracije
    08.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    96

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jazz
    željo, di si ti našao prognozu toliko dana unaprijed - ništa osobno, ja nekako ne želim vjerovati da će biti +11 kad ja idem na skijanje (od 12.02.).

    .
    :shock: :shock: :cry: :cry: :?:

  10. #100
    Member
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    zg
    Skije / Bord
    head
    Godina
    51
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    željo, jesi živ ti?
    prvo nam uneseš pomutnju a onda nestaneš?
    reci da si se šalio :?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •