Strana 61 od 62 PrvaPrva ... 115159606162 PoslednjaPoslednja
Rezultati 601 do 610 od 614

Tema: Trois Vallees

  1. #601
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2021
    Godina
    35
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Da. Bez hrane. Smesteni smo u Les Manuires-u. 2 sata je let, i jos 2-3 sata do hotela autobusom. Sto isto ulazi u cenu transfera
    Svraca se i u neki trzni centar usput, da se kupi hrana

  2. #602
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Da, oko 2h let i jos 2h voznja do hotela. Predpostavljam u Albertville stajete u super market. Top. Zavidim ti Super provod ti zelim
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #603
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2021
    Godina
    35
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Hvala!
    Stvarno ne znam gde se staje. Nije mi ni bitno
    Samo da se stane na sneg

  4. #604
    Member
    Datum registracije
    09.01.2019
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    I mi smo imali dobro iskustvo sa ski fun-om pre dve godine. Doduse ne tako dobro kao ti mi smo platili i dobili bus ali je sve bilo sasvim korektno.

  5. #605
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2021
    Godina
    35
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Ja sam prosle godine sa njima bio u 2 Alpa i sve je bilo vise nego korektno.
    Msm za te pare stvarno treba da se desi nesto bas lose pa da covek bude nezadovoljan. Treba biti realan.

  6. #606
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Bili smo u 3 Vallees u periodu od 14 do 23 januara, smesteni u Val Thorensu ( sto bi toplo preporucio ako se ide u ovaj centar ).
    Put sam meni licno velika makljaza i gnjavaza ( predpostavljam zbog mojih dimenzija ), nisam oka sklopio sve do tamo. Stajanje u Albertwille u schoping nista vredno spomena niti potrebno,sve ima i u Sparu gore i nisu preterano razlike u cenama.
    Gore smestaj ludilo, mala soba 3x3 za nas 4, jedva smo stvari spremili,znaci smestaj samo za preziviti ili ti prespavati.
    Skijanje i staze nadoknadjuju sve tegobe puta i smestaja. Staze perfektne, francuzi rade maestralan posao,infrastruktura lepota, vreme raj,samo sunce,zadnja 2 dana nocu padao sneg ali nesto sitno,malo pophladno do -17 znalo da bude ali bez oblaka na nebu.
    Obavezno preporucujem odlazak u kuglanu navecer,tu smo se bas provodili pa posle u disco. cene zapadno evropske, par puta smo otisli na veceru u restoran i za nas 4 do 200eur vecera izadje. Sportski centar u centru isto vredan spomena ako ste za malo bazen ili ping pong tj malo druge rekreacije.
    Od dolina nisam samo u Courchevel stigao da se spustim,ostale sam sve vise manje proskijao, bas sam se trudio ali za pravu uzivanciju 10 dana je ono sto vam treba.

    Povratak duplo brzi nego dolazak,da li na psihisckoj baze ali eto.

    Centar je kolosalan i svako bi trebalo da ga poseti.
    Zakljucak: Prevoz i smestaj su muka ali kvalitet skijanja i lepota predela sve nadoknade tako da sam na kraju ostao odusevljen.
    Posle ovoga sve ce da mi bude nekako sitno

    Od nas 55 u turi dvojica su se vratila s bolnickim kartonom ( lom kolena i prelom kljucne kosti ).

    Jel moguce kako vreme leti, da je vec 13god proslo od moje poslednje posjete 3D i smjestaja u Val Thorens. Januar 2011. Nevjerovatno
    History is made by those who dare to break the rules.

  7. #607
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od grebic Pogledati poruku
    Da. Bez hrane. Smesteni smo u Les Manuires-u. 2 sata je let, i jos 2-3 sata do hotela autobusom. Sto isto ulazi u cenu transfera
    Svraca se i u neki trzni centar usput, da se kupi hrana
    Koliko te je sve to izašlo po osobi, sa ski passom, ako nije tajna? Ove cene na sajtu su smešne, čudno mi da je to tako povoljno stvarno?

  8. #608
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2021
    Godina
    35
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Pa pazi, ja sam uzeo malo 'skuplju' varijantu. Uzeli smo apartman za 3-oje, a nas je dvojica
    Sobe su zaista male i nismo hteli da se guramo sa nepoznatim ljudima. Ako ide vise ljudi, pa se uzme veca soba, bude niza cena.
    Nas je izaslo nekih 690e po osobi, sve komplet. Negde pocetkom novembra smo rezervisali. Imao je i malo skuplji smestaj, ali se nama ovaj svideo.
    Ima posteljina, ne mora da se nosi, a i uracunato je ciscenje. Tako da nema cimanja ni oko cega.
    Racunaj oko 600e po osobi za neki prosecan smestaj. Sto je stvarno smesna cena za skijanje na Alpima

  9. #609
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od grebic Pogledati poruku
    Pa pazi, ja sam uzeo malo 'skuplju' varijantu. Uzeli smo apartman za 3-oje, a nas je dvojica
    Sobe su zaista male i nismo hteli da se guramo sa nepoznatim ljudima. Ako ide vise ljudi, pa se uzme veca soba, bude niza cena.
    Nas je izaslo nekih 690e po osobi, sve komplet. Negde pocetkom novembra smo rezervisali. Imao je i malo skuplji smestaj, ali se nama ovaj svideo.
    Ima posteljina, ne mora da se nosi, a i uracunato je ciscenje. Tako da nema cimanja ni oko cega.
    Racunaj oko 600e po osobi za neki prosecan smestaj. Sto je stvarno smesna cena za skijanje na Alpima
    690EUR po osobi za prevoz (koji je sada avio i bus), smjestaj i ski pas? I kazes da je to skuplja varijanta
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #610
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2021
    Godina
    35
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Da
    To je cena za bus prevoz. Ovo sa avionom je poklon od Deda Mraza
    Ali bukvalno su napisali da je poklon od Deda Mraza

    Cene su stvarno smesne.
    Msm to su normalne cene za openning...samo ovi kod nas deru, pa nam to vise nije skupo.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •