Strana 4 od 62 PrvaPrva ... 234561454 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 614

Tema: Trois Vallees

  1. #31
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=oggy;26474]
    Vidi ga, jeR se to naljutio, majke ti?
    Yok bolan, dje na tebe, naj duhovitiji posteru ovog foruma (uvijek kratak ali ubitacan); al ako mi kazes da sam experat koji pojma nema, a u shljedecoj recenici pitas kaka su mi iskustva ondaK kontam cojek se shprda, pa i ja nastavijo u istom stilu.


    Pa nista, jedini pravi "mega" centar u kojem sam ja bio su 3D pa me cisto interesuje tvoje misljenje, kakvi su drugi u poredjenju sa njima. Koliko sam vidio dosad si na forumu uglavnom pisao o off-piste u manjim centrima, sto meni trenutno nije toliko interesantno, ali sad iz ove price o 3D kontam da si i ti imao prethodni skijaski zivot u kome su te privlacili nepregledni kilometri staza?
    Iskreno govoreci jos nisam bijo u tolikackom centru u kom sam opao s nogu skijajuci a da jos nisam vidijo trecinu od onoga sto sam planirao. Jos nisam bio u centru u kome sam se prvi put na vrhu neke cuke prepao kad sam shvatijo da u bilo kom pravcu da pogledam, u daljini vidim zice, lifotove gondole................
    Jos nisam bio u mega centru koji me je tako odusevijo kad sam ga prvi put proskijao, a bio sam samo u jos dva.La Plagne (dok je jos bio samo 220km staza, bez Les Arcs) i AlpdHuez (isto tako nesto km). Les Sybelles ne racunam, ima 300 km spojenih staza, ali je to sve ipak nekako malo, bez gondola i slicnih cuda, i samo do visine od 2600metara, pa ga i ne svrstavam u prave mega centre, mada i tamo opanes s nogu, samo ne moze to da se poredi ni sa 3 D, a ni sa lplagne i huez, to je druga dimenzija. ni ova 2 gore centra ne mogu porediti, ogromno je to, ali ne kao 3 Dol’ne.
    Istina je da se sad orijentisem na ‘manja’ skijalista, zbog atmosfere, ugodjaja, sharma, ali i zbog neuporedivo veceg stepena ‘gostoprimljivosti francuskih turistickih radnika, ali i gradjana’. Espace S.Bernardo ne racunam ima samo 150km staza.


    (blagi naklon u zabljem stavu, zadizem svoju baletsku suknjicu i okrecem se i odlazim).
    E o tome pricam kad kazem naj duhovitiji, vidis da si smjesan ko narodno pozoriste

  2. #32
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    PA znas kako. Sto se Val Cenisa tice, skijaliste je dobro, ima i dugackih staza i puno prostora za skijanje van staza, medjutim jedan deo staza je bio navodno zatvoren zvbog neke lavine, opet ima jako puno onih sumskih stazica kojima se spustas do mesta, pa ne znam da li su i to racunali u staze. PO mojoj proceni oko 70ak km efektivno.
    Ne volim da menjam skijalista svaki dan, volim da par dana prodjem negde da bi znao tacno gde je sta i kakva je koja staza. Pristupacnost Orellu je stvarno veliki plus. Oko pola sata kolima. Pogledacu kolike su cene smestaja u Orellu, predpostavljam da su dosta manje nego u 3V.
    Planiram sledeci put skijanje tek u Aprilu pa aj da malo oftopikujemo. Sta vi preporucujete u Aprilu, gde ima dovoljno snega itd.???

  3. #33
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jijang Pogledati poruku
    Planiram sledeci put skijanje tek u Aprilu pa aj da malo oftopikujemo. Sta vi preporucujete u Aprilu, gde ima dovoljno snega itd.???
    A sta da ti se preporuci; 3 D ofcourse U aprilu sam cak zakacijo 10-20 cm svjezeg snjega tamo. Ma svuda gdje je dovoljno visoko je dobro. Tignes, Le2alps....

  4. #34
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ja, koliko sam gledao, Orelle nije uopste tako jeftin...cak je poskup uzimajuci u obzir gde je.
    Ili je meni sve preko 200 E (uklucujuci ski pass) skupo

  5. #35
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano


    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    (blagi naklon u zabljem stavu, zadizem svoju baletsku suknjicu i okrecem se i odlazim).
    E o tome pricam kad kazem naj duhovitiji, vidis da si smjesan ko narodno pozoriste
    Eno ga... preletach... pravi drugu ozbiljnu vezu... mada, za razliku od prosle, ova je u nesto opustenijoj varijanti...

  6. #36
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Sta cu Arsenije, ja sam ti nepopravljivi "relationship hopper": Al zato kad volem volem, kad ne volem.......
    Njikad preletach, samo slobodni strijelac.

  7. #37
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Pa za 200e, skipass i smestaj nema ni na Kopaoniku

  8. #38
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jijang Pogledati poruku
    Pa za 200e, skipass i smestaj nema ni na Kopaoniku
    Da brate al za te pare mozes da skijas u Evropi

  9. #39
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Pa bas za 200, ski pas i smestaj, tesko...za 7 dana

  10. #40
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jijang Pogledati poruku
    Pa bas za 200, ski pas i smestaj, tesko...za 7 dana
    Dodaj brate jos 50 evrica i ides sa nama u Italiju 28. Marta, evo ti link, ostalo jos 10 mesta

    http://www.skimagare.info/forum/index.php?topic=85.0
    Izmenio/la Bata Bane; 26.01.2008 u 18:30.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •