Strana 3 od 62 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 614

Tema: Trois Vallees

  1. #21
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bobo Pogledati poruku
    Mi smo u apartmanu imali i mašinu za mljevenje oraha!!??Neki i mašinu za suđe. Za 7 dana koliko se tamo ostane meni više od onoga što smo imali ne treba.
    E, ako cemo o komforu, imao sam i ja u apartmanu neke sprave za koje sam jedva otkrio cemu sluze, ali sam spavao u dvokrevetnom apartmanu povsine manje od 10 m kvadratnih. Mislim, nije da sam se bunio, ali racunam da je fer da ti kazu da te ceka spavanje u krevetu na sprat (fr.: le lit superpose). Ovako, isti sam polomio i sad cekam da mi Francuzi ispostave zahtev za obestecenje kojem naravno nemam nameru da udovoljim posto sta i mogu da ocekuju kada teraju odrasle ljude da spavaju u decjim krevetima.

  2. #22
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Tesko je sta izdvojiti jer je tesko i naci losu stazu, ali velika preporuka za Beccu i onu desnu stazu sa Mont du Vallon (jel Combe du Vallon ili kako vec), a i na Combe de Caron sam po teskom cjelcu skijao kao nikad u zivotu, mada Vladi vjerovatno nije ostala u lijepom sjecanju
    Jest, Combe Vallon. Cenim da bi ta bila u konkurenciji i za moju omiljenu ali je taj dan kada sam ja naisao bila u prilicnim dzombama a bila je i guzva, sto valjda ide jedno s drugim.
    Al inace u najneznijem secanju cuvam one dve crvene sto silaze sa Pointe du Bouchet (3420 n/m, najvisi vrh, ujedno staze najblize Orelu, btw. je li jijang mislio na njih?), a od crnih ona Chanrossa u Kursvelu, pa onda i crne i crvene sa Vizela... Pa Dame blanche sa de la Masse... Uh, zasao sam u ego-trip. Ma dobra je svaka, amo ako naidjes dok je popeglana.
    Izmenio/la plageton; 23.01.2008 u 22:47.

  3. #23
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    E, ako cemo o komforu, imao sam i ja u apartmanu neke sprave za koje sam jedva otkrio cemu sluze, ali sam spavao u dvokrevetnom apartmanu povsine manje od 10 m kvadratnih. Mislim, nije da sam se bunio, ali racunam da je fer da ti kazu da te ceka spavanje u krevetu na sprat (fr.: le lit superpose). Ovako, isti sam polomio i sad cekam da mi Francuzi ispostave zahtev za obestecenje kojem naravno nemam nameru da udovoljim posto sta i mogu da ocekuju kada teraju odrasle ljude da spavaju u decjim krevetima.
    Nisam siguran da bi ti kreveti bili veći ni u nekom drugom selu u 3D, sem ako ne odeš u skuplji smještaj.
    A da je skučeno, skučeno je. Kao za Pigmejce, jedva se u klonji okreneš na pravu stranu.

  4. #24
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Samo za ubuduce da se zna da svi koji idu kroz Modane moraju da se jave Topu...posto se nameracio da se udomi tamo

  5. #25
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Heheh, mora da je nameracijo da kupi onu 'tvrdjavicu' iznad gradica, garant ga podsjeca na njegovo rodno mjesto jeR??? Ko da je kod kuce, samo malo veci brijegovi i pljanine.

  6. #26
    Ski Magare Top avatar
    Datum registracije
    18.11.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    46
    Poruke
    253

    Podrazumevano

    Joj cika Crazy, jos malo pa se selim u Modane

  7. #27
    Ski Magare Top avatar
    Datum registracije
    18.11.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    46
    Poruke
    253

    Podrazumevano

    Zaboravih reci, slobodno da se jave svi i da odmore malo od puta, popiju koju rakijicu i kaficu da se okrijepe malo i da mogu odmorni na skije Ko sto rekoh selim se uskoro tamo pa izvol'te

  8. #28
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Nego, druze Sapanovicu, kao lokalni expert (tj. onaj koji pojma nema i samo uzima pare) za podrucje Franacke republike, reci ti nama gdje si od tih mega centara jos bio i kakovi su u poredjenju sa 3D?

  9. #29
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    [QUOTE=oggy;26454]
    Nego, druze Sapanovicu, kao lokalni expert (tj. onaj koji pojma nema i samo uzima pare) za podrucje Franacke republike
    ,

    Ih! sto bi ja volijo da je ovo tacno, tj da ja uzimam pare kao lokalni expert u Francuskoj Republici. A to, sto nemam pojma, znas kako bi me zato zabolelo.

    reci ti nama gdje si od tih mega centara jos bio i kakovi su u poredjenju sa 3D
    Druze Ognjenovicu ako ti ja izgledam kao razglasna tabla/ploca, onda si se malko presh(a)o.

    Mislim, a kontam da i ti tako mislis, da je bolje pitati ljude koji su se o francuskim zimskim centrima informisali preko interneta, oni ce ti bolje reci sta je i kako je. To stvarno mislim, ja niti pamtim imena staza niti imena zica, moro bih i sam da pogledam kartu da se sjetim ko i sta....

    Fino druze uzmes i procitas 4,5 recenzija na nekom prosjecnom sajtu o skijanju u francuskoj i znas sve, nemoras ni da ides vise.
    Medju ski-magaradima ima par odlicno informisanih ljudi, oni mogu o tome da ti ispricaju do u detalj ? A mislim da i oni gore od zelje da daju svoje cjenjeno misljenje, jeR?.

    Tako, konatm da nema smisla da ti ja nesto napisem sto negdje vec ima zabiljezeno na netu. Gomila recenezija upravo uporedjuju "ostatak svijeta" sa 3 doline.
    A ako mislis da ces postati mudriji citajuci moje postove, onda onda ce tebi da uzme puno manje vremena da pregledas moje postove o pojedinim centrima koje sam posjetio, nego da ja sjedim i pisem o njima.
    Ako te nesto stvarno interesuje, al moram ti priznati da cisto sumnjam, posalji PP pa cu da se potrudim.

  10. #30
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Vidi ga, jeR se to naljutio, majke ti? Pa nista, jedini pravi "mega" centar u kojem sam ja bio su 3D pa me cisto interesuje tvoje misljenje, kakvi su drugi u poredjenju sa njima. Koliko sam vidio dosad si na forumu uglavnom pisao o off-piste u manjim centrima, sto meni trenutno nije toliko interesantno, ali sad iz ove price o 3D kontam da si i ti imao prethodni skijaski zivot u kome su te privlacili nepregledni kilometri staza?

    A dosad nisam stekao utisak da ti je pisanje na bilo koju temu mrsko, ako sam pogrijesio ja se izvinjavam na smetnji (blagi naklon u zabljem stavu, zadizem svoju baletsku suknjicu i okrecem se i odlazim).

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •