Strana 13 od 19 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 182

Tema: Pitanje u vezi ski-pasa i opreme

  1. #121
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2014
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Od Toska kad uzimas pass, saljes mu svoje podatke i tvoje ime je na pass-u, prednost je sto ne moras da cekas kod saltera da kupis, odn. donese ti u hotel pass...
    Ista je cena kao i prosle godine, 155€ za 6 dana bez opreme, a 175€ je sa komplet opremom.

  2. #122
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Opet ja! Treba mi kontakt pouzdane ski skole ili instruktora!
    Neka licna iskustva?


    Hvala!

  3. #123
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Uh, nisam uzeo kontakt ali juče je jedan dio moje ekipe koja je došla iz PG uzeo nekog instruktora koji nije imao nikakvih oficijelnih oznaka, na zadnjoj stanici gondolo. Ja sam skijao sa djecom i nisam bio nešto previše sa njima, ali se baš hvale da se maksimalno trudio da im sve pokaže i da mu nije bilo teško da ponovi i po nekoliko puta nešto što ne rade dobro. Kažu da to nije slučaj sa onim uniformisanim instruktorima i da oni bukvalno odrađuju posao. Ovaj je uzeo 75eura za 2 sata za njih četvoro u grupi. Ako ga sjutra vidim uzimam kontakt, a ako ne možeš naletjeti na njega na izlazu iz gondole, pita treba li škola, nosi zelenu jaknu i plave pantalone, plavkast sa bradom od 10-ak dana.

  4. #124
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Zime 2016. godine ćerkica od 5,5 god. je prvi put stala na skije, a bila je u zvaničnoj školi skijališta u Banskom ULEN. 2h pre podne i 2h posle podne, 4h ukupno sa instruktorom, dok smo ja i supruga skijali.
    Bila je u grupi sa još 5-6 deteta. Drugog i trećeg dana su se u poslepodnevnom terminu spustili ski putem do Banskog. Tako da, naučila je osnove već posle dva dana, četvrtog dana su već izašli na Plato i sa vrha se spustili do dna bez problema! Bili su kao pačići, jedno za drugim dete, a instruktor napred.

  5. #125
    Member
    Datum registracije
    06.01.2014
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Je l' i dalje kontakt za Tosketa toshko71@yahoo.com? Hvala unapred!

  6. #126
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Tako je. Ja ga kontaktiao prvi put pre neki dan i sutradan mi je odgovorio, cena ski pasa je za oko 10 evra bolja od cene najnižeg koji sam pronašao.ž
    Pogodnost je što je plaćanje kada stignete u Bansko, a u dogovoru sa njim.

  7. #127
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Imajte u vidu da za gondole prioritetni Ski pass (doplata 50e za 6 dana} može da se kupi samo na licu mesta u hotelu (proverite sa hotelom da li nude tu opciju).

    Ja bez toga ne bih ponovo išao u Bansko, pošto smo prošle godine svaki dan čekali preko 2h da uđemo u gondolu.


  8. #128
    Member
    Datum registracije
    06.01.2014
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Meni je receno a i ovde je bilo pisano, ako se porani, nema problema, tako da ajde videcemo.. I ne planiram da hvatam raspuste i te datume, neki kraj februara-pocetak marta.

  9. #129
    Member
    Datum registracije
    20.12.2016
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Ima li neko takav kontakt za Borovec?


  10. #130
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Kecman Pogledati poruku
    Meni je receno a i ovde je bilo pisano, ako se porani, nema problema, tako da ajde videcemo.. I ne planiram da hvatam raspuste i te datume, neki kraj februara-pocetak marta.
    Treba podraniti. Ove godine planiram takodje raniti kako bih izbegao gužvu.
    Ja sam prošle godine svaki put bio ispred gondole oko 8h ili 8:10h i čekao sam oko 15-20 minuta dok počne da radi, tj. dok se instruktori Ulen škole i osoblje skijališta ne ukrcaju, i bukvalno smo uvek bili prvi u tom redu koji se stvarao iza nas, nismo imali problema sa čekanjem. Problem nastaje ako se zakasni, pa kasno dodje kod gondole, oko 9h ili kasnije.
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •