Strana 11 od 19 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 182

Tema: Pitanje u vezi ski-pasa i opreme

  1. #101
    Member
    Datum registracije
    22.02.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nenad1986 Pogledati poruku
    Vidim da ste dobro upuceni u rad Tosketa, pa bih vas pitao jel taj ski pas kupljen kod njega potpuno validan, tj ako uzimate za 6 i vise dana da li ima vasa slika na njemu posto sam cuo da se to inace radi? Takodje me zanima i kategorija skija koje se mogu uzeti kod njega, da li to menja cenu i koliko ako je menja? I na kraju, da li je i prevoz gondolom uracunat u cenu ski pasa? Hvala unapred
    Naravno da je validan. Na njemu piše ime i prezime. Za 6 dana nema fotografija, za više ne znam. Prošle godine su bile skije Atomic Izor, a ove Fischer Viron. Imaju veliki broj skija, ali su to samo par modela i u istoj su klasi (nema mogućnosti da se bira klasa skija). Postojipojedinačna karta za gondolu koja važi za oba smera a uz svaki ski pas je vožnja gondolom uračunata.

  2. #102
    Member
    Datum registracije
    04.02.2012
    Godina
    47
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Za šestodnevni ima fotografija, sigurno, mada se na njoj ništa ne vidi

  3. #103
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Da li je moguce ostaviti obucu u renti gde se iznajmljuju skije? Ideja mi je da iznajmim skije i da od apartmana idem u cipelama do rente gde bih se preobuvao i uzimao skije...
    Da li je bolje iznajmiti skije u Beogradu ili je tamo dovoljno dobra oprema za naprednije skijase?

  4. #104
    Member clive avatar
    Datum registracije
    31.10.2012
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    50
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    Ulenove rente oko gondole imaju skije za sve nivoe znanja.

    Momci uglavnom pokušavaju da uvale lošiju opremu, uz malo pregovaranja i 10 leva dobio sam vrhunske skije.

    Preko dana čuvaju obuću, preko noći suše pancerice. Ostavljao i svoje pance na sušenju, bez problema.

    Istu uslugu smo dobili i par godina pre u renti Lubomira Sankiyskog, logično, zove se Sankiyski. Odlični. I lokacija, 100m od gondole i oprema.

  5. #105
    Member djolec avatar
    Datum registracije
    10.12.2012
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od clive Pogledati poruku
    Ulenove rente oko gondole imaju skije za sve nivoe znanja.

    Momci uglavnom pokušavaju da uvale lošiju opremu, uz malo pregovaranja i 10 leva dobio sam vrhunske skije.

    Preko dana čuvaju obuću, preko noći suše pancerice. Ostavljao i svoje pance na sušenju, bez problema.

    Istu uslugu smo dobili i par godina pre u renti Lubomira Sankiyskog, logično, zove se Sankiyski. Odlični. I lokacija, 100m od gondole i oprema.
    Hvala puno na informaciji!

  6. #106
    Junior Member
    Datum registracije
    14.01.2014
    Godina
    39
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Da li je neko kupovao ski pass, opremu ili časove preko sajtova kao što su www.banskotouristinformation.com, www.bulgariaski.com i sl.
    Rekao bih da su to zvanični sajtovi, i nude nešto povoljnije cene za pomenute usluge, ali bih voleo da čujem, da li je neko koristio njihove usluge i kako to zapravo funkcioniše u praksi.

  7. #107
    Member clive avatar
    Datum registracije
    31.10.2012
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    50
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    Te varijante po istim cenama kao na bulgariaski.com nude i naše agencije, Filip travel. nor. Mislim da nase agencije i završavaju pakete preko njih.
    Probao prošle godine i sve je bilo ok.

    U Banskom kod gondole možeš takodje da uzmeš te pakete.

    Prednost FT je što sve plaćaš u dinarima.

    Dobiješ vaučere za sve i podigneš opremu, pass, ugovoriš časove...

  8. #108
    Junior Member
    Datum registracije
    14.01.2014
    Godina
    39
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Hvala na savetima.
    Ali sta misliš o ovima na http://www.banskotouristinformation....d=18&Itemid=62
    Kod njih je npr. samo ski pass 148e!

  9. #109
    Member clive avatar
    Datum registracije
    31.10.2012
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    50
    Poruke
    67

    Podrazumevano

    Verovatno imaju neku kombinaciju, Bugarska je u pitanju.

    Bansko je privatno, Ulenovo skijalište i prilično je monopolizovano. Ulen ovo, Ulen ono, ima i drugih, ali slabo. Vidim da je na tvom linku ski škola Skimania, kao da se sećam natpisa na jaknama, ali...

    Razlika je 22 evra, nisam gledao cene paketa sa opremom i školom koju, koliko vidim, planiraš. Pazi da te na tome ne zakolju.

    Proveri gde im je renta i da li preko noći čuvaju opremu da ne dodješ u situaciju da je vucaraš sa sobom.

  10. #110
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Cisto informacije samo Bansko je napravila i vlasnik je FIB ili PIB:

    http://www.fibank.bg/

    A cuo sam da su od skoro i vlasnici ski centra Borovec.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •