Strana 3 od 19 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 182

Tema: Pitanje u vezi ski-pasa i opreme

  1. #21
    Junior Member Nindza@ avatar
    Datum registracije
    18.05.2007
    Lokacija
    WwW - Nis,Bg
    Skije / Bord
    HeaD Global & Atomic Skullz
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Kad smo vec kod obreme, ja bih uzeo jedan komplet board, vez i cipele za lepsu polovinu, koliko kosta da ne nosim iz Serbije za nju jel moj board je veci

  2. #22
    Member
    Datum registracije
    14.11.2009
    Skije / Bord
    Snowboard
    Godina
    31
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Ponesi svoje,nemoj bacati 50-tak evra!

  3. #23
    Junior Member Nindza@ avatar
    Datum registracije
    18.05.2007
    Lokacija
    WwW - Nis,Bg
    Skije / Bord
    HeaD Global & Atomic Skullz
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mihailoc Pogledati poruku
    Ponesi svoje,nemoj bacati 50-tak evra!
    Cuo sam da uz neko cenu skipass-a se moze dobiti i oprema board i cipele, da li je to tacno i jel moze neka preporuka...

  4. #24
    Member
    Datum registracije
    14.11.2009
    Skije / Bord
    Snowboard
    Godina
    31
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    evo linka za cene opreme:http://www.banskoski.com/?page=prici...rdrobe-pricing
    a evo i za ski pass:http://www.banskoski.com/?page=prici...=lifts-pricing
    Skupo je ponesite svoje bolje je!

    PS:Ski pass je skuplji 50% nego na Kopaoniku koji napreduje sto se tice staza mnogo brze nego ovo skijaliste....otkada je bansko izgradjeno od strane austrijanaca samo nicu hoteli ,a na skijalistu nije uradjeno nista novo...podsecam(jedna staza je cak i zatvorena)
    Pa vi razmislite!

  5. #25
    Junior Member Nindza@ avatar
    Datum registracije
    18.05.2007
    Lokacija
    WwW - Nis,Bg
    Skije / Bord
    HeaD Global & Atomic Skullz
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mihailoc Pogledati poruku

    PS:Ski pass je skuplji 50% nego na Kopaoniku koji napreduje sto se tice staza mnogo brze nego ovo skijaliste....otkada je bansko izgradjeno od strane austrijanaca samo nicu hoteli ,a na skijalistu nije uradjeno nista novo...podsecam(jedna staza je cak i zatvorena)
    Pa vi razmislite!
    Stravno su ugasili jednu stazu, staza br14 vise nije na spisku kao sto je na mapi :(

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    30.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Moram da priznam da postovi od prosle i pretprosle godine(a sve sam ih procitao) o Banskom unose zabunu oko toga da li je oprema ukljucena u cenu ski pass-a ili ne.(vidim da je i tamo bilo zbunjenih)

    A tom zbunjivanju doprinose i nase turisticke agencije koje prodaju ski pass samo sa opremom(od 180+e)

    1.Da li to znaci da je za onog ko ima samo pancerice najisplativije da uzme opremu od 'Bansko Granada' jer on nudi citiram: "Ja dajem za 155 eur 6 dnevni ski pass + najam skije i steke"

    2.Za onoga ko ima opremu kupi tamo ski pass od 283 leva i to je to?

  7. #27
    Junior Member Nindza@ avatar
    Datum registracije
    18.05.2007
    Lokacija
    WwW - Nis,Bg
    Skije / Bord
    HeaD Global & Atomic Skullz
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Mnogo je to para ako se placa ski pass za 6 dana 283 leva ili 145eur i plus 240leva za board sa cipelama ili ti 123eur, to je 268eur za 6dana.

    Cene sam preuzeo sa zvanicnog sajt-a koje je gore mihailoc postavio.

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    16.01.2008
    Skije / Bord
    volkl
    Godina
    57
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Ski pas je 283 leva, a ski opremu mozes iznajmiti i u manjim ski servisima i skijasnicama gde su cene nize. Obavezno se cenkaj, posebno ako uzimas vise od jednog kompleta.

  9. #29
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2009
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Ni meni ništa nije jasno oko ovih cena... Prvo mi nije jasno da li u cenu od 145 € za šetodnevni ski pass ulazi i korišćenje gondole (koja mi je neophodna da bih stigla do prve žice ako dobro vidim na ovoj mapi skijališta) ili ću svakoga dana morati da platim još po 9 € da bih se vozila gondolom? U tom slučaju moraću da odvojim 145€ + 6x9€ = 199€ za tih 6 dana?

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2009
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    I da... čudno je da na ovom sajtu www.banskoski.com, nema nikakav kontakt mail da ljudi mogu da postave pitanja, nema ni formuma, ništa ?!?!?! Jel ima neki bolji sajt gde su razjašnjena sva ova pitanja u vezi sa ski pass-om, opremom, ski školom?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •