Strana 4 od 19 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 182

Tema: Pitanje u vezi ski-pasa i opreme

  1. #31
    Junior Member
    Datum registracije
    29.11.2009
    Godina
    58
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nindza@ Pogledati poruku
    Mnogo je to para ako se placa ski pass za 6 dana 283 leva ili 145eur i plus 240leva za board sa cipelama ili ti 123eur, to je 268eur za 6dana.

    Cene sam preuzeo sa zvanicnog sajt-a koje je gore mihailoc postavio.

    6 dnevni ski pass + board + cipele = 225 eura moze da se uzme preko mene
    6 dnevni ski pass + skije + cipele + steke = 175 eur
    6 dnevni ski pass + skije + steke = 155 eur
    Oprema se preuzima na gondoli i tamo se cuva preko noci.

  2. #32
    Junior Member
    Datum registracije
    29.11.2009
    Godina
    58
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Bansko
    6 dnevni ski pass + board = 185 eur

  3. #33
    Member shaolin_master avatar
    Datum registracije
    11.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Prosle godine sam uzimao ski pass dan za dan i naravno koristio sve zicare plus gondolu. Ono sto se prodaje naravno da ukljucuje i vozenju gondolom. Ne znam sta vas buni, dnevni je toliko, sestodnevni je toliko i sve moze da se koristi. Bilo bi previse i za Bugare da gondolu dopunski naplacuju

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    29.11.2009
    Godina
    58
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    U ceni ski passa ulazi i gondola .
    Ful ski pack ( ski pass + skije + steke + cipele + 4 h dnevni ski skola ) = 225 eur za odrasle, za decu do 12 god 140 eur

  5. #35
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2009
    Poruke
    15

    Podrazumevano Zabuna

    Pa mene buni to što u cenovniku na sajtu www.banskoski.com stoji odvojeno cena za gondolu, pa sam se pitala što to stoji tako izdvojeno, zar neko želi samo da se voza gondolom... A još mi je ostalo kao misterija kako se zakazuju časovi skijanja(ako je uopšte potrebno da se to uradi unapred) ako idem preko agencije a ne uzimam onaj ceo paket (skipass+oprema+škola)? Jel zna neko odgovor na ovo pitanje?

  6. #36
    Junior Member
    Datum registracije
    29.11.2009
    Godina
    58
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Pink Pogledati poruku
    Pa mene buni to što u cenovniku na sajtu www.banskoski.com stoji odvojeno cena za gondolu, pa sam se pitala što to stoji tako izdvojeno, zar neko želi samo da se voza gondolom... A još mi je ostalo kao misterija kako se zakazuju časovi skijanja(ako je uopšte potrebno da se to uradi unapred) ako idem preko agencije a ne uzimam onaj ceo paket (skipass+oprema+škola)? Jel zna neko odgovor na ovo pitanje?

    Cena za gondolu je samo za neskijace, koji ne kupuju ski pass (ima ih dosta).
    Ako necete preko agencije , treba na licu mesta da kupite ski pas (oko 145 eur) , da iznajmite opremu i da uzmete instruktora, Ali to izlazi dosta skuplje od moje cene koju nudim za ful ski paket.

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2009
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Ljudi zar nema neka fora preko nasih agencija koje uzimaju godisnji ski pass pa preprodaju nama za 6 dana za manje pare (bez slike - ako sam dobro informisan).Sto znaci da bi trebalo biti jeftinije ovde u Beogradu nego u Banskom da kupim ski pass (posto imam svoju opremu) za 283 leva = 144,33 EUR.
    Jel zna neko neku agenciju koja prodaje ski pass jeftiniji od 144 eur ili da odem lepo kod bugara pa da platim tu cenu.

  8. #38
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Ljudi koliko vidim podigli su cenu skipasa, sada je 6-dnevni za odrasle 159€, a prošle godine je bio oko 144.

    Ove godine prvi put idem u Bansko i kupiću pas na licu mesta jer preko naših agencija može da se kupi isključivo uz najam opreme, koja meni ne treba, pa mi treba par saveta od vas koji ste već bili:
    1. Kakva je procedura za kupovinu skipasa? Da li mi treba pasoš ili bilo koja druga dokumentacija?
    2. Gde kupujem skipas, kod Gondole?
    3. Da li mogu da ga kupim dan ranije ili da ga kupujem to prvo sledeće jutro kada krenem na skijanje?
    4. Koliko vremenski traje ta kupovina skipasa i od kada rade šalteri?
    5. Jel je potrebno da nosim svoju fotografiju?
    6. Ako jeste, da li ta fotografija treba da bude u elektronskoj ili "papirnoj" verziji?
    7. Saveti, preporuke?

  9. #39
    Junior Member
    Datum registracije
    02.02.2011
    Godina
    40
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od chaghaboo Pogledati poruku
    Ljudi koliko vidim podigli su cenu skipasa, sada je 6-dnevni za odrasle 159€, a prošle godine je bio oko 144.


    Ove godine prvi put idem u Bansko i kupiću pas na licu mesta jer preko naših agencija može da se kupi isključivo uz najam opreme, koja meni ne treba, pa mi treba par saveta od vas koji ste već bili:
    1. Kakva je procedura za kupovinu skipasa? Da li mi treba pasoš ili bilo koja druga dokumentacija?
    2. Gde kupujem skipas, kod Gondole?
    3. Da li mogu da ga kupim dan ranije ili da ga kupujem to prvo sledeće jutro kada krenem na skijanje?
    4. Koliko vremenski traje ta kupovina skipasa i od kada rade šalteri?
    5. Jel je potrebno da nosim svoju fotografiju?
    6. Ako jeste, da li ta fotografija treba da bude u elektronskoj ili "papirnoj" verziji?
    7. Saveti, preporuke?
    Isto i mene interesuje ovo, molio bih vas ko zna neka nam objasni malo, posto i meni je prvi put u Bansko.

  10. #40
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    1.Ne treba nista od dokumenata,samo kazes ime,das pare,slikaju te i gotovo
    2.Da
    3.Mislim da moze i dan ranije,ali ne znam od koliko sati
    4.Sve zavisi od guzve,a salteri pretpostavljam da rade od kad i gondola
    5.Ne,slikaju te na licu mesta
    6.-
    7.Moli Boga da bude puno snega,a malo guzve

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •