Strana 7 od 19 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 182

Tema: Pitanje u vezi ski-pasa i opreme

  1. #61
    Junior Member
    Datum registracije
    09.02.2012
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Pitaj na toshko71@yahoo.com .U ovom cenovniku koji je poslao meni nema mogucnosti za samo "cist"ski pass nego ti nudi odmah sa skijama i stapovima,mada pitaj,verujem da moze i da je oko 140-145e, i to za 6 dana.Pisi mu na engleskom.Pozz

  2. #62
    Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Godina
    32
    Poruke
    61

  3. #63
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    ja sam video da je cena samo ski passa za 6 dana 168e a kod tashka sam 6dana ski pass i skije platio 155 tako da je jeftinije sve i ako uzmeš sa skijama pa ti skije nemoj ni da podižes

  4. #64
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2012
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Toshko je vrlo poslovan i susretljiv, sve pohvale. Ne cekas redove, ne raspravljas se, on covek sve donese i organizuje.

  5. #65
    Junior Member
    Datum registracije
    25.10.2006
    Lokacija
    Bor
    Godina
    61
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Sorry za zakašnjenje.
    Ove godine sam plaćao 3 dvočasa (3 x 2h) 120 leva, ili 60€. I to, dete mi je dolazilo "premoreno" sa tih dvočasa. Nisu stajali. Svaki dan je nešto novo dodavala svom znanju. Na kraju je vozila Tombu i Zid, onako, da je milina gledati kako "štrika" nogama, bez obrušavanja.
    Preporučujem Ski Mania školu. Nalaze se: kad se popneš Gonolom, između dve sedežnice. I, normalno, piše im na jaknama Ski Mania.

  6. #66
    Junior Member
    Datum registracije
    25.10.2006
    Lokacija
    Bor
    Godina
    61
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Drago mi je da sam nekima pomogao oko ski-passa.

  7. #67
    Junior Member
    Datum registracije
    29.02.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    18

    Podrazumevano Toshko

    Nekoliko pitanja u vezi Tosketa .. nadam se da neko moze da mi odgovori.

    1. Ako se uzme paket kod Tochketa gde se podize/ostavlja oprema nakon skijanja .. da li se nosi u hotel ili ima prostor gde se cuva u blizini gondole ?

    2. kada se uzima/vraca oprema .. ukoliko se uzima kod ovih ''zvanicnih znam da mora po zatvaranju zica praktino odmah da se sidje dole jer posle zatvaraju te ne mozes da ostanes gore na stazama, popijes pice i spustis se lagano stazom ?

    3. Ima li neko iskustva sa ski skolom koju on ima u ponudi ?

    4. moze eurima da se plati ili moram da menjam u leve ?

  8. #68
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Kutuzov Pogledati poruku
    Nekoliko pitanja u vezi Tosketa .. nadam se da neko moze da mi odgovori.

    1. Ako se uzme paket kod Tochketa gde se podize/ostavlja oprema nakon skijanja .. da li se nosi u hotel ili ima prostor gde se cuva u blizini gondole ?

    2. kada se uzima/vraca oprema .. ukoliko se uzima kod ovih ''zvanicnih znam da mora po zatvaranju zica praktino odmah da se sidje dole jer posle zatvaraju te ne mozes da ostanes gore na stazama, popijes pice i spustis se lagano stazom ?

    3. Ima li neko iskustva sa ski skolom koju on ima u ponudi ?

    4. moze eurima da se plati ili moram da menjam u leve ?
    1.oprmeu ostavljas u istoj zgradi gde je i gondola, tj. tu gde si ih iznajmio. ostavljas skije, pancerice nosis sa sobom

    2. radno vreme pise da je do pola 5 tako da verovatno moras da krenes pre zatvaranja nazad, a mislim da radi pre pola 9, ne znam jer nikad nisam stigao pre pola 9

    3. za skolu ne znam

    4. placa se u evrima, stun sto kasnije napomenu da treba da se da i depozit od 5 leva za ski pass, to ti vrate kada zavrsis sa skijanjem. Ja sam i to dao u evrima.

  9. #69
    Junior Member
    Datum registracije
    29.02.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dejano981 Pogledati poruku
    1.oprmeu ostavljas u istoj zgradi gde je i gondola, tj. tu gde si ih iznajmio. ostavljas skije, pancerice nosis sa sobom

    2. radno vreme pise da je do pola 5 tako da verovatno moras da krenes pre zatvaranja nazad, a mislim da radi pre pola 9, ne znam jer nikad nisam stigao pre pola 9

    3. za skolu ne znam

    4. placa se u evrima, stun sto kasnije napomenu da treba da se da i depozit od 5 leva za ski pass, to ti vrate kada zavrsis sa skijanjem. Ja sam i to dao u evrima.
    OK, HVALA .. ne rade pre pola 9 (makar ne ovi kod kojih sam ja prosle godine iznajmio) tako da izgubis tu 10ak minuta dok uzmes opremu, a gondola vec radi. Sacekaju oni pola sata nakon zatvaranja zica, ali za vise od toga naprave veliki problem .. tako da nista od pijuckanja kafe i laganog spustanja stazom.

    depozit znam .. to je za karticu .. vratis karticu, vrate pare.

    hvala jos jednom !

  10. #70
    Junior Member
    Datum registracije
    09.02.2012
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    1.Radno vreme ski renta br.2 koji izdaje opremu kada kupis ski pass preko Toshka radi od 8.30-17h,neki put se desi da otvore ranije pa izbegnes preveliku guzvu za gondolu.Vracas isto tu opremu,daju ti revers i tako svaki dan.
    2.Sto se skole tice,imas mogucnost da ides u grupnu skolu,mislim da 6 dana skole sa ski passom ,skijama i stapovima kosta 230E preko Toshka.Imas mogucnost i individualnih casova.Instruktori se skuplaju kod mape na izlazu sa gondole.Ja sam isla u M&S skolu,prvo sam dobila instruktora sa kojim nisam bila zadovoljna pa su mi ga zamenili posle manje rasprave i dali mi Krasija koji je za svaku preporukui za skijanje i za bord.Obavezno se cenkaj posebno ako uzimas casove vise dana.Ja sam 120 minuta placala 30 e.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •