Strana 9 od 16 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 158

Tema: Bad Kleinkirchheim

  1. #81
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    44
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    ^^ ako prelaziš na bregana/brežice, na istom mestu gde kupuješ slovenačku (menjačnica na samom graničnom prelazu sa SLO strane), moguće je kupiti i austrijsku vinjetu... i miran si do kraja puta... verujem da je tako i na ostalim SLO graničnim prelazima

  2. #82
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Hvala, nisam znao.

  3. #83
    Senior Member
    Datum registracije
    01.02.2009
    Godina
    49
    Poruke
    141

    Podrazumevano

    a austrijska valjda ne treba ako ne koristiš auto put. tačnije ,ako ideš u bkk ne treba davati 8e za par km auto-puta do vilacha.
    meni tako rekli aali ja ipak kupio. i to tek u villachu kad sam sišao sa auto puta.
    ako si mislio svratiti u intersport u villachu, nemoj.

  4. #84
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    A vrijednost vinjete kao statusni simbol u gradskoj vožnji i na parkingu kod kuće? Neprocijenjivo!

  5. #85
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    44
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    ^^

    hahahaa... sto u paru sa krovnim nosacima svakako cini dobitnu kombinaciju u zimskom periodu

    @ tomba ...mislim (nisam bas 1/1) da ipak treba vinjeta od karavanki do vilaha (iako i meni deluje kao da je vilah na samoj granici, ima tu 30km strikanja autoputem)...

  6. #86
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Na držačima je poželjna kutija na kojoj piše Thule. Znam iz ličnog primjera.

    S obzirom da mi je region Villacha skoro pa drugi zavičaj, viđao sam u više navrata patrole policije uz autoput u zoni petlje (Villach knoten), a posebno na izlasku iz kratkog "četvrtastog" tunela prije izlaza za Bad, Gerlitzen i jezero. Da li je neko spreman da rizikuje par stotina ojra zbog vinjete od 7,5 ojra? Možda ima i takvih.

  7. #87
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Mene su prosle godine zaustavili na autoputu posle Vilaha. Postavili su prepreke na putu i usmeravali vozila na parking. Tamo su stajali pubovi i zaposleni u firmi koja odrzava puteve. Oni koji su platili prolaze dalje, a oni drugi kod zandara. Ne znam kako su se ovi drugi proveli.

  8. #88
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    45
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    pozdrav svima,
    pre dva dana platio aranzman za bad, hotel sonnblick,u blizini gondole keiserburg,jel bio neko tamo,kazu da je hotel skroman,nocenje dorucak,ujutro svedski sto,kakva je hrana?
    koliko puta mogu koristiti termalne bazene sa placenom ski kartom?
    jel se mogu koristiti teretane i saune drugih hotela?
    hvala,unapred.

  9. #89
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    44
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    mufte ulaz u terme (3 dana po izboru) uz 6-dnevni ski pass je samo u nekim promotivnim periodima koji su van glavne sezone... recimo, sredinom januara i krajem marta (pogledaj na zvanicnom sajtu skijalista tacne termine)... što se saune tiče, toplo preporučujem bar jednu posetu roemerbad saunama... jeste malo skuplje, ali vredi svakog evra...
    za sonnblick ne znam...

  10. #90
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    45
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    hvala,podvodni,ako ima neko informaciju o kolicini sneznog pokrivaca,neka pusti nesto.
    ja odoh 27.,valjda ce kise stati,a onda ZBOGOM KARAMAN GREBEN ZAUVEK!!!!!!!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •