Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 158

Tema: Bad Kleinkirchheim

  1. #41
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    [quote=skiman;31940]Ovo nikako nije istina i nije jedini put. Ovo je isto, ko da ideš oko guzice u džep. I za tebe isto važi (iako ideš preko Madjarske, mnogo ti je bliže po autoputu Graz-Klagenfurt i onda odmah iza onog najdužeg tunela iza Klagenfurta, skrečeš desno za Feldkirchen). Dalje ideš za Oberboden-Gnesau-Patergassen-Bad Kleinkircheim. Ovako, i u SLO i AUT se najviše isplati kupovat u Hoferu ili Lidlu. Ovih imaš usput koliko hočeš, a cene su ti skoro iste (važi i za SLO Kao i za AUT). A za sarme...ako češ ispast papak na granici, to pripiši sebi (šalim se) .....može biti, da su neki prošli, ali oni koji nisu, neče se hvalit po forumu (računajte i sa tome, da su jake civilne patrole policije i na unutrašnjim granicama (u civilnim vozilima), koje kontroliraju ljude i prtljag).....Ako ovo zaista važi za čitavu Koroško, onda ti važi karta i za Katschberg, Innerkrems, Nassfeld, Ankogel-Mallnitz, Goldeck, Gerlitzen, koje vrijedi isto tako posetit (pogotovo ti je blizu Gerlitzen, a ni Innerkrems i Katschberg i Nassfeld nije daleko). Karte u ruke i studiraj....ipak so to sladke brige...

    P.S. Kad bi video Dolomite i Italiju, onda ne bi više skijao u Bad Kleinkircheimu...znam, znam sto žena-dvesto sisa.....A ja ču iči i na Kopaonik i na Jahorinu, što da ne, da vidim, kako je kdo vas....../quote]

  2. #42
    Junior Member
    Datum registracije
    14.09.2005
    Lokacija
    Subotica
    Godina
    51
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    @skiman
    Svako ima pravo na svoje misljenje!
    Nije mi namera da ulazim u neku raspravu sa bilo kime!

    Ovo nikako nije istina i nije jedini put
    Nije uredu da govoris da lazem!!!! Ja ni u jednom trenutku nikome nisam savetovao da glavnu kupovinu obavi u Radenthein-u i da je to jedini put do Bada. A da si citao video bi da ja kupovinu obavljam u Madjarskoj tj. Segedinu. U Radenthein-u su bolje cene nego u Badu a blizu je. Apartmani u Badu (koje ja uzimam) nemaju zamrzivac nego samo obican frizider sa malom ledarom tako da nije moguce kupovati neke vece kolicine zamrznutog mesa koje bi mi mogle trajati 2 nedelje! Nepada mi na pamet da jedem samo suvu hranu, tako da ja moram da idem jos negde u kupovinu.

    I za tebe isto važi (iako ideš preko Madjarske, mnogo ti je bliže po autoputu Graz-Klagenfurt i onda odmah iza onog najdužeg tunela iza Klagenfurta, skrečeš desno za Feldkirchen). Dalje ideš za Oberboden-Gnesau-Patergassen-Bad Kleinkircheim.
    Hvala na savetu! Ali ja taj put i koristim! Nisam ga opisao zato sto to niko nije trazio .....

    Ako ovo zaista važi za čitavu Koroško
    Opet sumnjas u moju izjavu?!? Zar imam razloga da lazem??? Kupio sam ski pass u Badu i odlazio na Mölltaler Gletscher. Moze se pitati na ski kasi oni ce to potvrditi. (cela Koroska ili Kärnten)

    P.S. Kad bi video Dolomite i Italiju, onda ne bi više skijao u Bad Kleinkircheimu
    Verovatno si u pravu. Mozda odem i tamo nikad se ne zna.


    Vidim da ovde ima i pametnijih od mene, uredu, ja to postujem pa onda neka oni nastave sa savetima, posto ja "lazem" cim zinem.

    Poz ....

  3. #43
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od aston Pogledati poruku
    @skiman
    Svako ima pravo na svoje misljenje!
    Nije mi namera da ulazim u neku raspravu sa bilo kime!


    Nije uredu da govoris da lazem!!!! Ja ni u jednom trenutku nikome nisam savetovao da glavnu kupovinu obavi u Radenthein-u i da je to jedini put do Bada. A da si citao video bi da ja kupovinu obavljam u Madjarskoj tj. Segedinu. U Radenthein-u su bolje cene nego u Badu a blizu je. Apartmani u Badu (koje ja uzimam) nemaju zamrzivac nego samo obican frizider sa malom ledarom tako da nije moguce kupovati neke vece kolicine zamrznutog mesa koje bi mi mogle trajati 2 nedelje! Nepada mi na pamet da jedem samo suvu hranu, tako da ja moram da idem jos negde u kupovinu.


    Hvala na savetu! Ali ja taj put i koristim! Nisam ga opisao zato sto to niko nije trazio .....


    Opet sumnjas u moju izjavu?!? Zar imam razloga da lazem??? Kupio sam ski pass u Badu i odlazio na Mölltaler Gletscher. Moze se pitati na ski kasi oni ce to potvrditi. (cela Koroska ili Kärnten)


    Verovatno si u pravu. Mozda odem i tamo nikad se ne zna.


    Vidim da ovde ima i pametnijih od mene, uredu, ja to postujem pa onda neka oni nastave sa savetima, posto ja "lazem" cim zinem.

    Poz ....
    Da razčistimo nešto. Niko nije rekao da lažeš i da sam najpametniji. Ako se ide preko SLO put kojeg sam predlagao bliži je sigurno, i pošto ga i ti koristiš, što ga onda nisi predlagao? Hrana je u Radenthainu verovatno jeftinija nego u Badu, a još je jeftinija u Hoferu i Lidlu kojih imaš usput koliko hočeš (ne znam za Madžarsku, ali ti verujem). Kartu koju ti uzimaš verovatno je Kaertner ski gold i zbilja nisam zano, da je u nju uključeno sve u Kaertenu. Znam jedino, da sam imao sam pre dve godine sezonsku kartu za Kaerten i Sudtirol i da je u tu kartu bilo uključeno 34 centara, a skigold karta važi samo za Kaerten. Tako da opet nisam rekao da ti ne verujem, ali se nadam da se slažeš, da znam o čemu govorim. I ja imam pravo na svoje mišljenje. Ako si ga ovako shvatio, shvatio si ga krivo. Jedina namjera mi je i bit če mi uvek, da ako znam nešto, to ču podelit sa vama. Ako to neko izkoristi, super, ako ne, nače me biti manje....I daj molim te, još jednom pročitaj sve što sam napisao u ovoj temi i što sam uzeo iz tvog topica.....
    Izmenio/la skiman; 12.12.2008 u 10:46.

  4. #44
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Možda se nismo razumeli i ti si predlagao variantu BG-ZG-LJ-Jesenice-Villach-Seeboden-Radenthain-Bad Kleinkirchaim (može i Villach-Landskron-Winklerna-Afritza-Radenthain-Bad), a ja put BG-ZG-Maribor-Dravograd-Griffen-Klagenfurt-Feldkirchen-Oberboden-Gnesau-Bad....

  5. #45
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    A za sarme...ako češ ispast papak na granici, to pripiši sebi (šalim se)
    Pa to, nema smisla da ispadnes papak, ljudi ti dodju u auto a nemas ni sarmom da ih ponudis.

  6. #46
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Pa to, nema smisla da ispadnes papak, ljudi ti dodju u auto a nemas ni sarmom da ih ponudis.
    Tako je...imaš da ih počastiš....

  7. #47
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Samo ovaj ski pass vrijedi u cijeloj Koruškoj: http://www.topski.at/.

  8. #48
    SENJOR Member Chikoo avatar
    Datum registracije
    19.03.2008
    Skije / Bord
    Amplid/Burton
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Mozes da nosis kilo suvog mesa hermeticki zapakovanog sa deklaracijom,kilo rakije domace bez dekl. i box cigara i sve ovo po osobi.....
    Proud supporters of vertical hills and horizontal women!

  9. #49
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Samo ovaj ski pass vrijedi u cijeloj Koruškoj: http://www.topski.at/.
    Stekane ovu sezonsku kartu sam imao, pa i sam to znaš, al važi i za Osttirol. Činio mi se i da važi i za višednevno isto...Znaju kako se to radi za turista, nema to šta....

  10. #50
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Meni je Osojčica još uvijek najbolji ROI (pitajte google ako šta nije jasno). Sve dok na Nassfeldu ne uvedu porodični sezonski ski pass. Skiman, možeš li provjeriti da li su ga slučajno uveli?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •