Strana 3 od 16 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 158

Tema: Bad Kleinkirchheim

  1. #21
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Extreme Pogledati poruku
    Idem do Bad-a kolima sredinom januara. Kakva je kombinacija sa klopom. Jel se odavde nosi ili je eventualno lidl ili neki drugi market kod Ljubljane bolje resenje ili su u Bad-u cifre ok.
    Imaš Lidl i Hofer svugdje u SLO, a i u Austriji......Cifre su u Austriji više a pogotovo u Bad Kleinkircheimu (koji nema Lidla ili Hofera-barem prije dve godine ga nije bilo, ali su tu Spar i privatne trgovine), tako da tamo kupujem samo kruh i mleko... Al se može jesti ručak u nekoj gostioni na skijalištu, nije toliko skupo....

  2. #22
    Member
    Datum registracije
    29.11.2006
    Godina
    36
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    @bata bane, skiman i ostali

    I sta onda, rezervisem preko neta, odstampam potvrdu tu o rezervaciji i sa tim u ambasadu??? ili cimam njih da mi posalju neko pozivno pismo, ili mozda ambasadi? I da, neko je pitao vec, klopa, jeste nosili ili se gore snalazili??? Ja sam u fazonu da ponesem neke salame i sarme pa da samo grejem gore cisto da me ne bi drali za sve.
    @skiman: moze neka preporuka za neki apartman u kom si bio??? Trebao bi mi za 2 osobe, al da ima malu kuhinjicu bar zbog klope
    i naravno nisu mi bitne one fore sauna, bazen, masaza, masiranje stopala, kupanje u mleku i devicanskim suzama i to samo smestaj at low cost da je ok lokacija i da je cisto.
    tnx

  3. #23
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nik2yu Pogledati poruku
    @bata bane, skiman i ostali

    I sta onda, rezervisem preko neta, odstampam potvrdu tu o rezervaciji i sa tim u ambasadu??? ili cimam njih da mi posalju neko pozivno pismo, ili mozda ambasadi? I da, neko je pitao vec, klopa, jeste nosili ili se gore snalazili??? Ja sam u fazonu da ponesem neke salame i sarme pa da samo grejem gore cisto da me ne bi drali za sve.
    @skiman: moze neka preporuka za neki apartman u kom si bio??? Trebao bi mi za 2 osobe, al da ima malu kuhinjicu bar zbog klope
    i naravno nisu mi bitne one fore sauna, bazen, masaza, masiranje stopala, kupanje u mleku i devicanskim suzama i to samo smestaj at low cost da je ok lokacija i da je cisto.
    tnx
    http://anfrage.badkleinkirchheim.at/?lang=en pitaj ovde
    pogledaj ovde http://anfrage.badkleinkirchheim.at/?lang=en

    Za vizu i grantno pismo bogami ne znam...
    Bio sam u ovom http://www.tiscover.at/at/guide/9686...home/home.html
    Bio zadovoljan a nikako ne nađem ovog poslednjeg

  4. #24
    Member
    Datum registracije
    29.11.2006
    Godina
    36
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    Tnx a lot
    video sam vec taj sajt i poslao par mailova.
    ovo gde si ti bio mi ne odgovara bas jer koliko vidim samo je sobica, pa nema gde da se podgreje klopa

    E a iskulirali ste me za sneg na putu??? Dakle ima li ga, koliko, lanci, problemi???
    tnx

  5. #25
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nik2yu Pogledati poruku
    Tnx a lot
    video sam vec taj sajt i poslao par mailova.
    ovo gde si ti bio mi ne odgovara bas jer koliko vidim samo je sobica, pa nema gde da se podgreje klopa

    E a iskulirali ste me za sneg na putu??? Dakle ima li ga, koliko, lanci, problemi???
    tnx
    Sneg nikad nije bio problem......zimske gume ili dobri lanci i pići Miki.... Al je ta sobica u samom centru kod terma St.Cathrein......a kuhali smo kod ćaleta u drugom apartmaju........ Ajde nađi nešto po tvom ukusu...
    Izmenio/la skiman; 04.12.2008 u 15:49.

  6. #26
    2011. pocela skijanjem! midwest avatar
    Datum registracije
    03.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head i.XRC 800
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nik2yu Pogledati poruku
    I sta onda, rezervisem preko neta, odstampam potvrdu tu o rezervaciji i sa tim u ambasadu??? ili cimam njih da mi posalju neko pozivno pismo, ili mozda ambasadi?
    Ja obicno trazim da mi gazde apartmana posalju potpisanu potvrdu o rezervaciji faxom. Mada, iz licnog iskustva mogu reci da ambasada prihvata i odstampane potvrde o rezervaciji, jer sam tako radio sa nekim rezervacijama. Ali nekako se uvijek bojim da ce moj zahtjev razmatrati neki sluzbenik starog kova koji nije na ti sa modernim tehnologijama komunikacije pa zato trazim prvu varijantu. I da, ovo vazi za ambasadu Austrije u BiH, ne znam kakva je situacija u Srbiji
    Funkcija umjetnosti je da bude ogledalo prirode, a dovoljno veliko ogledalo naprosto ne postoji.

  7. #27
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ja sam rezervisao preko neta, Hotel mi je poslao rezervaciju mailom, i to smo odnesli u Ambasadu koja nam je bez problema dala vize.
    A da zaboravio sam 35 eura vinjetu kroz Sloveniju. Ja sam pre mesec dana platio kaznu na izlasku iz Maribora sto sam zaboravio da kupim vinjetu, zamislite nasli smo se na 50 Eura a trazili mi 300 .
    Neces pogresiti ako odes u Bad. evo linka gde sam ja bio.

    http://www.dalnig.at/

    Sto se tice ovog hotela ima sve, saunu Jacuzi, tursko kupatilo i jos nekih zezalica, i bas je pristojan. Ja sam placao 43 eura za polupansion.

    Sto se tice voznje ja sam isao na Ljubljanu, Jesenice kroz tunel pa gore, a sto se tice puta i tu nemoj da brines dzabe smo stavljali zimske gume, mada po zakonu u Evropi to mora.

    Samo teraj i uzivaj

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    29.11.2006
    Godina
    36
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    Ajmo sad za putarine, ima u cro, u slovenije ta vinjeta jel se kupuje na ulasku ili u nekoj prodavnici ( a da nije naznaceno kao sto rade madjari da bi naplatili kazne, jos koja putarinici u slo i to je to.? austrija?
    fala svima

  9. #29
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nik2yu Pogledati poruku
    Ajmo sad za putarine, ima u cro, u slovenije ta vinjeta jel se kupuje na ulasku ili u nekoj prodavnici ( a da nije naznaceno kao sto rade madjari da bi naplatili kazne, jos koja putarinici u slo i to je to.? austrija?
    fala svima
    Ono sto sam u ranijim postovima napisao da je trosak od beograda do Bada nikih 95, eura to je skinuto sa Michelina gde oni uracunavaju sve troskove. Vinjeta za Sloveniju se kupuje na ulasku u zemlju kao i vinjeta za Austriju.

  10. #30
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Vigneta za SLO imas na Obrezju, kad udjes u slo , prva pumpa.
    Za AUT imas na zadnoj pumpi u SLO, pre Karavanki ili kad prodjes tunel na prvoj pumpi....

    Tunel se placa 6.5 eur u jednom smeru..koliko se secam...

    Citirati Originalno postavljeno od nik2yu Pogledati poruku
    Ajmo sad za putarine, ima u cro, u slovenije ta vinjeta jel se kupuje na ulasku ili u nekoj prodavnici ( a da nije naznaceno kao sto rade madjari da bi naplatili kazne, jos koja putarinici u slo i to je to.? austrija?
    fala svima

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •