Strana 2 od 16 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 158

Tema: Bad Kleinkirchheim

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    38
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Bio sam par puita, lepo porodicno mesto. Sto se skijanja tice moze da zadovolji dosta velike apetite(ali ne i najvece).

  2. #12
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ja po tim vasim postovima mogu da shvatim da Bad i nije neko mesto, ali ja sam onda imao srecu da je svih sedam dana vreme bilo fantasticno, sa puno sunca, snega, pripremljenih staza i temperaturom od -5 stepeni

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Hvala svima na odgovorima, nekako sam skapirao da ovo mesto ipak i nije za mene i ekipu,mada oni termalni izvori i ona bata banetova staza super zvuče.

  4. #14
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ma zasto nije, vidi, i to ce ti biti samo jedno iskustvo vise a mislim da se neces razocarati.

  5. #15
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Evo vratio sam se pre nekoliko dana iz bad-a i sta vam mogu reci,austrijanci su me odusevili .Doduse nije bilo prirodnog snega uopste do poslednjeg dana ali je zato 98% staza pokriveno topovima .Staze su uvek bile savrseno pripremljene koliko su to vremenski uslovi dozvoljavali(3 dana se temperatura kretala izmedju 5-13c ).Terme se isto ne smeju zaobici dobro dodje relaxacija posle skijanja.Franz klammer staza je stvarno odlicna ali nazalost nije radio prvi deo staze koji je mnooooogo strm .Eto ako jos nekoga interesuje neka pita
    ski rules


  6. #16
    Member
    Datum registracije
    29.11.2006
    Godina
    36
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    da li bi neko mogao da opise kakav je put do tamo, koliko je komplikovano doci kolima, neki malo detaljniji opis. Hvala

  7. #17
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Kolima do Bada je pi.... dim Beograd-Zagreb-Jesenice, prodjes kroz tunel, udjes u Austriju i pored Vilaha ides jos nekih 60 km Auto putem A 10, do mesta Seeboden. Kod tog mesta gde je i istoimeno jezero skrenes desno i nekih 30 km imas do Bada. 664 km od Beograda, i imas 95 eura troskova, sto goriva sto putarina.

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    29.11.2006
    Godina
    36
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    ^tnx bata bane
    A putevi kontam da su skroz ok i ocisceni jer je to ipak EU, eventualno bas u badu mozda ima snega po putu??? I posto si ti bas dosta upucen, da te smaram jos malo
    Nesto sam u fazonu da ne dajem ovim nasim sugavim agencijama pare nego da sve sam organizujem/rezervisem preko neta. Sta mislis ti o tome, ono kao platim depozit za neki apartman, jel sigurno to??? stvarno ne bih voleo da dodjem gore a oni se prave ludi
    ili mozda na neki drugi nacin da se organizujem???
    tnx

  9. #19
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nik2yu Pogledati poruku
    ^tnx bata bane
    A putevi kontam da su skroz ok i ocisceni jer je to ipak EU, eventualno bas u badu mozda ima snega po putu??? I posto si ti bas dosta upucen, da te smaram jos malo
    Nesto sam u fazonu da ne dajem ovim nasim sugavim agencijama pare nego da sve sam organizujem/rezervisem preko neta. Sta mislis ti o tome, ono kao platim depozit za neki apartman, jel sigurno to??? stvarno ne bih voleo da dodjem gore a oni se prave ludi
    ili mozda na neki drugi nacin da se organizujem???
    tnx
    Bata Bane ti je dao jedan smer (mali su ti troškovi Bane- jel si ti to računao vinjetu u SLO)? Evo drugi: BG-ZG-MB-Dravograd-Klagenfurt-Feldkirchen-Oberboden-Gnesau-Patergassen-Bad Kleinkircheim. Ja več oko osam godina idem na zimovanje preko neta. Platim depozit (važi i za Austriju i Italiju) i nikakvih problema nije bilo. Možeš i preko neta pogledat kako izgledaju sobe, kvadraturu....Ma ne boj se, pa nije ti to Balkan....

  10. #20
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Idem do Bad-a kolima sredinom januara. Kakva je kombinacija sa klopom. Jel se odavde nosi ili je eventualno lidl ili neki drugi market kod Ljubljane bolje resenje ili su u Bad-u cifre ok.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 8 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 8)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •