Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 158

Tema: Bad Kleinkirchheim

  1. #111
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Proveo nedelju na Katschbergu...upravo stigao

    Prva dva dana kako treba a posle, tuga...kacamak, kisa pada, +5 na 1600m nadmorske visine, +2 na 2100

    Posle skijanja prodje ratrak, ujutru dodjes na stazu u 9 a pancerica upadne 7-8 cm - eto, ni u Alpima vise nije sigurno...i znam da ne vredi izlaziti na skijanje ali djavo ne da mira kad sam vec tu. Bedak...sanjas mesecima i onda...

  2. #112
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano Bad Kleinkirchheim

    Drugari,

    Idem prvi put sa porodicom u Bad (St. Oswald). Kakva su iskustva? Da li je bolje iznajmiti opremu u BG-u ili tamo? Da li žicom može da se pređe iz mesta u mesto (da se ne ide mini busom)

    Unapred hvala!

  3. #113
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    ... od 26.1. Ako jos neko ide sa porodicom, kome treba drustvo, nek se javi ...

  4. #114
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    ... niko, ništa? :( Hvala na saradnji

  5. #115
    Member
    Datum registracije
    08.03.2010
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    Bio sam pre dve godine. Skijaliste je povezano zicarom (doduse jako starom i sporom dvosedeznicom), tako da ne treba mini bus. Staze su dosta strme, jedino za decu na vrhu St. Oswalda ima plavih staza. Tamo je iznajmljivanje skija preskupo, sigurno oko 150 evra za 6 dana, bar koliko se ja secam, tako da je svakako isplativije iznajmiti skije u Srbiji.

    Bad je ok, skijaske staze su super, jedino sto je infrastrukruta malo losija u odnosu na ostale ski centre Austrije. Postoje dve terme u naselju, u januaru sa ski passom mozete 3 puta posetiti terme gratis.

    na 15km od Bad-a ima jedno manje skilaiste Turahohe (ili tako nesto) sa 30km staza, infrastrukutura je mnogo bolja nego u Badu, staze krace, za decu super, a ski pass za bad vazi i za ovo skijaliste, tako da preporucujem jednodnevni izlet i tamo.

  6. #116
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Rentanje dobrih skija sa štapovima po osobi za 7 dana tamo košta oko 140€. Pancerice se naravno ne rentaju već se nose svoje.

    Citirati Originalno postavljeno od Damir Pogledati poruku
    na 15km od Bad-a ima jedno manje skilaiste Turahohe (ili tako nesto) sa 30km staza, infrastrukutura je mnogo bolja nego u Badu, staze krace, za decu super, a ski pass za bad vazi i za ovo skijaliste, tako da preporucujem jednodnevni izlet i tamo.
    Turracher Hoehe je meni bolje skijalište od Bada, ali o ukusima ...
    Ovo da pass sa Bada važi na Turracheru treba provjeriti prije odlaska. Naravno, ako se uzme Top Ski pass, tada isti važi na tridesetak skijališta Koruške i istočnog Tirola, ali to je bacanje para ako će se skijati samo na Badu.

  7. #117
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ne znam kako je u BKK što se tiče ski passa, ali npr. u Nassfeldu čim kupiš višednevni ski pass on je Top ski pass, samo dnevne su "lokalne" (za Nassfeld).

  8. #118
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Hvala drugari. Na netu sam našao ove cene:

    http://www.badkleinkirchheim.at/ski-rental-carinthia

    U svakom slučaju, opremu ću najverovatnije iznajmiti ovde.

  9. #119
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Kao što je rekao Damir, u St. Oswaldu na samom vrhu imaš par prelijepih plavih staza za djecu do kojih se može stići gondolom (i gore i dole )...
    Nemoj da te iznenadi, često se zna desiti da je u St. Oswaldu (u podnožju) maglovito i tmurno, a na samom vrhu na tim plavim stazama vedro i sunčano vrijeme.
    Staze generalno jesu malo strmije, i liftovi jesu stariji, i u BKK i u St.Oswaldu.

    Ako te još šta zanima u vezi St.O. slobodno pitaj...

  10. #120
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Staza Franc Klamer ili Klamerica je najbolji deo celog skijališta. . problem je samo što se voziš prvo gondolom a posle sporim dvosedom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •