Strana 15 od 16 PrvaPrva ... 513141516 PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 158

Tema: Bad Kleinkirchheim

  1. #141
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    @Maki007 Ja bio pre dve godine, evo moji utisci:

    http://skijanje.rs/forum/showpost.ph...&postcount=122

  2. #142
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Ski2ski, hvala ti puno, puno znace tudja zapazanja kad prvi put ides i to sa malom decom u nepoznato mesto. Puno pozdrava

  3. #143
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Kazi mi molim te da li se secas koja je staza najblaza ovamo u BKK i da li izmedju BKK i S. Oswalda-a mozes na skijama sa jedne na drugu stranu. Imam neku veliku ski kartu i tu sve deluje ispovezivano ali je prilicno ravno, taj deo izmedju dva brda pa se pitam kakvo je stvarno stanje? Jos jednom hvala

  4. #144
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Spojena su skijalista, ali ima samo jedna veza. Treba dosta vremena da se pređe. Na BKK strani su staze mnogo strmije, ja vam predlazem da kolima ili busom idete na ovu zicu gde su plave staze zbog dece. Nasi klinci su sa ski skolom vozili i crvene, treba koji dan da uvezbaju.

  5. #145
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    U pravu si, za prva dva tri dana je bolje ici u S.O. dok malo naviknu pa onda u B.K.
    Hvala na savetima, pozdrav i sve najbolje

  6. #146
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Ako je dan sunčan za početak ti preporučujem da ideš idi autom do gondole Nockalmbahn, tu je veliki parking, pa gondolom na sam vrh... Na vrhu je najljepša plava staza koju sam vidio u životu (broj 15) , vučnica i staza od cca 600-700 m koja ide po samom vrhu, pogled na okolinu je fenomenalan a staza je stvarno blaga, ne moraš brinuti.
    U povratku potrpaš klince u gondolu i opet na parking, nema brige oko spuštanja...
    Čak i ako je u BKK ili St.Oswaldu tmurno ili se spustila magla često je na samom vrhu sunčano, pa je gore stvarno uživanje. Na vrhu imaš i kolibu sa kafićem/restoranom , sve u svemu sa klincima možeš gore provesti lijep dan... U međuvremenu ako ti ova staza dosadi ostavi tu klince a ti se možeš spuštati ostalim stazama i vraćati vučnicama ponovo na vrh Nockhalma...

  7. #147
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Strava, tako cemo i uraditi. Hvala puno na informacijama. Sve najbolje, pozdrav

  8. #148
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Maki007, kako je bilo?

  9. #149
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Fantasticno, jednom recju. Valjda nam je celo zimovanje pod tim utiskom jer smo sa malom decom otisli i vratili se zdravi, pravi itd..
    Kada smo stigli u BKK, prosle subote, napolju 15 stepeni, nigde trunke snega ali zato staze pokrivene snegom (to od staza sto je radilo a mislim da je vecina radila). Stvarno se puno trude oko uredjenja staza i odrzavanja cak i u toku dana da nemam reci, za 7 dana nismo naisli na hupser, bez zezanja- jedino je u petak bilo bas toplo pa je sneg poceo da popusta. Lepo ispeglane, leda tek ponegde, skijasa onako ne bas puno. Jedino sto staze nisu tako dobro obelezene brojevima da jasno u toku skijanja vidis da li ces levom ili desnom npr.
    Bila je neka promocija ili akcija pa je ski pas za decu kostao 1e za dan ako jedna odrasla osoba kupi sebi taj neki od oko 200e, toliko inace kosta za 6 dana.
    Tako da za cetvoroclanu porodicu fakticki placaju odrasli sto je super, usteda od oko 200e i nesto vise.
    Ulaz u banju za porodicu je oko 50e.
    Bili smo smeateni u apartmanima koji su bukvalno ispred gondole Kaiserburgbahn sto se ispostavilo kao odlicno resenje za smestaj.
    Mnogo dobra stvar je to sto na baby ski liftu roditelji mogu da uce svoju decu ili vec ko god zeli moze da poducava koga zeli sto na Kop-u nije slucaj, ona stazica za pokretnom trakom namenjena je samo ski skolama. Tako je bilo pre dve-tri godine, ne znam da li se promenilo.
    Nas najveci strah oko toga da li su staze prestrme za pocetnike je takodje nestao, staze jesu strme ali postoji ta prva staza koja se spusta sa prve stannice gondole i bas je blaga, dovoljno dugacka i tu u stvari ski skole vode pocetnike, sto znaci da i deca koja uce mogu lepo da se spustaju bez problema. Cak je i taj strmi zavrsetak staze moguce zaobici putem koji ide preko baby lifta.
    Svi uslovi za porodicno zimovanje su ispunjeni u BKK. Ima instruktora koji obucavaju i decu na srpsko-hrvatsko-slovenskom jeziku ali potpuno razumljivo, bez problema.
    Sve u svemu super, preporuka za sve koji se premisljaju.
    Smestaj moze da se nadje i po povoljnijim cenama u okolini pa da se dodje kolima na parking gondole koji je besplatan i dovoljno velik.

  10. #150
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2015
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    "Pozdrav" nepoznatom "smradu" iz RS ili BiH koji mi je 15.01.15. oko 22h u Bad Kleinkirchheim-u odvalio auto na parkingu ispred picerije Landhausstüberl i pobegao.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •