Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Rezultati 151 do 158 od 158

Tema: Bad Kleinkirchheim

  1. #151
    Member
    Datum registracije
    09.09.2009
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    Cao svima,

    Imam par nedoumica, pa ako moze pomoc.
    Jel kupovao neko ski pass sa ukljucenim ulaskom u SPA? Jel se dobija bespatan ulaz u oba SPA centra (Romerbad , St.Kathrein) ili samo u jedan, u koji? Koliko sati dnevno imam pravo tamo da boravim, i jel su i saune ukljucene u tu cenu uz ski pass?

    Takodje, ovde na forumu sam procitao da se uz sestodnevni ski pass dobija ulaz 3 x u SPA centar? Jel to uz svaki sestodnevni, ili samo u nekom promo periodu, posto nisam uspeo da iscackam tu informaciju na netu? U tom slucaju ne bih kupovao ski pass sa ukljucenim SPA...

    I poslednje pitanje, jel bio neko u BKK pre i za vreme odrzavanje zenskog spusta ili bilo koje druge trke? Naime, 13. i 14. se tamo odrzava trke zenskog svetskog kupa, pa me plazi zatvaranje odredjenih staza, kao i dela skijalista zbog priprema staza za takmicare. Ima li neko predstavu koliko ranije se krece sa pripremom?

    Hvala unapred svima!

  2. #152
    Member
    Datum registracije
    09.09.2009
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    i setih se jos necega.

    Jel vazi za jos neko skijaliste ski pass iz BKK, ili bih morao u tom slucaju da kupujem Top Pass?

  3. #153
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Ne sećam se za BKK, ali u npr. Nassfeldu čim kupiš ski pass "veći" od dnevnog automatski je Top Ski pass...

  4. #154
    Member
    Datum registracije
    09.09.2009
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    Posto sam saznao vecinu odgovora, aj da odgovorim sebi, mozda ce nekom biti korisno.

    · The combinated skipass includes 4 hours Thermal Römerbad spa. Therme St. Kathrein spa ist not included.


    · Ski & Wellness - valid in the periods: 06.01.- 02.02.2018 and 24.02. - 09.03.2018
    From the 3 days-skipass for Bad Kleinkirchheim is the thermal spa included (Römerbad for 4 h) as follows:
    From 3-days-Skipass 1x entrance in the thermal spa included
    From 4-days-Skipass 2x entrance in the thermal spa included
    From 6-days-Skipass 3x entrance in the thermal spa included
    more information: https://www.badkleinkirchheim.com/en...ess-2018-02-24


    ·
    The ski passes are valid only in the Bad Kleinkirchheim Ski area.

    · The TOP Ski Kärnten Gold Skipass is valid all over Carinthia, but for this skipass there is no combination possible with the termal spas


    Sad samo da mi jos kazete jel ok biti smesten uz zicu Sonnwiesbahn posto je na medji izmedju BKK i ST.O i zice su tu najsporije, jel se gubi dosta vremena?

    Hvala

  5. #155
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    E sad, ako si blizu puta i nije strasno. Jesu zice koje vuku za STO spore, ali tamo ima lepih i dugih staza. Sa druge strane malo peske (50m) i hvatas vucnjacu za BKK koja brzo vodi do Mainbrun bana i vec si tu. Gospodar oba carstva, Jedino do termi moras kolima. Ako si pak malo vise uz zicu Sonnenweishban gubitak vremena je veci.

  6. #156
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano Bad Klainekirchaim

    Da mi je neko rekao da moze da se napravi staza na livadi na kojoj se moze skijati ne bih verovao.. posebno da drzi... Na vrhovima (cca 1600-2000m) ok..

    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #157
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Jutros kisa pala oko 6h i vetar "cak" 4m/s zatvoreno 95% skijalista ali ski pass moze da se iskoristi za Terme..
    Btw...smestaj perfektan i ako nema snega oko smestaja 30m do staze..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #158
    Junior Member
    Datum registracije
    04.08.2011
    Godina
    55
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Evo da podelimo utiske i malo osvezimo informacije o ovom mestu.
    Bili u Bad-u u periodu 08.01-15.01.2024. Tada je tamo u stvari slabija sezona, glavni deo je katolicki Bozic i Nova Godina, a posle krajem januara opet je 'Top season'
    Stanje sa ski pasovima je slicno kao pre, za 6-dnevni dobijate i 3 termina u Romerbadu (za bazen doduse, saune se doplacuju). Vreme je bilo moze se reci idealno, svi dani sunce i blagi minus.
    U samom selu snega sareno, na osuncanim stranama se istopio, i ulice su potpuno ociscene. Tehnicko stanje zicara je rekao bih slicno kao i proslih godina : na BKK strani su
    one starije zice dok na St Oswaldu novija je gondola i Spitzek 6-sed. Ostalo sidra i neisklopivi 4-sedi (tipa Suncana dolina Kop). Na BKK strani Strohsack i Mainbrun zicare su stare ali idu brzo, najgori su ona dva SonnWeisenBahn-a
    koji sluze za vezu sa ST Oswald-om. Ali dobro , moze se ici i bus-om do tamo, a opet povratak je vrlo lepom stazom kroz sumu. Staze su bile uglavnom u odlicnom stanju, dobro pripremljene, kako odmice dan ima leda, ali posto su
    prilicno siroke, uvek se moze naci neka linija bez leda. Nije bilo guzvi, moglo se bas iskijati, sa max minut cekanja. Pogotovu sto su staze dugacke, sa promenljivom konfiguracijom, visinska razlika skoro 1000m.
    Posto je bio nas raspust bilo je stvarno mnogo ljudi iz Srbije, svaka druga kola tablice is Srbije. Cene su u restoranima rekao bih za nijansu vece nego kod nas, ali ima dosta njihovih jela koje je vredelo probati (hrana je skoro u svakom restoranu odlicna)
    Vidim da u nekim periodima Bad bas ima problema sa snegom, ali sad to nije bio slucaj (jedino za vreme naseg boravka nisu sredili Franc Klamer stazu iako su je sve vreme osnezavali). Posto smo ranije rezervisali boravak, pratio sam na live kamerama stanje sa snegom. Par puta je padao prirodni, a i oni stvarno ozbiljno rade sa vestakom, svaki trenutak su grabili da srede staze, naprave sneg i utabaju. U sustini, to je visinska razlika kao Kopaonik - Brzece, a oni su te glavne staze od vrhova do podnozja sredili jos pre Nove godine. U svakom slucaju, po meni odlcno mesto za ski odmor

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •