Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Livigno prevoz?

  1. #1
    pera105
    Guest

    Podrazumevano Livigno prevoz?

    Drustvo od 8 bi islo u Livigno, organizovali smo smestaj(jedva), ali... kako stici tamo?

    Ja prvi ne bih isao kolima, em je dug put, em pored opreme i torbi sa zimskom odecom moze max troje da stane u bilo koja kola i to da se guramo, a i sta ce mi kola u zimskom centru?!!...

    Da li je nekom poznato da li neka agencija ima prevoz do Livigna? ili
    Da jurimo negde neku minibus varijantu (odrace nas) - jel zna neko nesto povoljno? ili...

    ... mi preostaje da se cimam obicnim bus prevozom npr. do Brescia-e, pa odatle da jurim prevoz do Livigna. Pa jos ako uklopim sva polazna vremena razlicitih autobusa zovite me Hudini...

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Druze, za Livigno ti je gadno organizovati prevoz nekim autobusom iz Srbije, jer to za sada niko ne radi, a kolima ti je jedina solucija, i to ces morati najverovatnije da ides preko Svajcarske jer deo puta od Bormia do Livigna je preko zime zavejan u 99 % slucajeva, a to trazi i Svajcarsku vizu

  3. #3
    Junior Member ozzie avatar
    Datum registracije
    28.11.2005
    Lokacija
    Snow..where else?
    Skije / Bord
    Dynastar Omecarve 09
    Godina
    43
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Znam da Belvi travel ima u ponudi Livigno.Vise informacija na http://www.belvi-travel.co.yu/index1.html

  4. #4
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Druze, za Livigno ti je gadno organizovati prevoz nekim autobusom iz Srbije, jer to za sada niko ne radi, a kolima ti je jedina solucija, i to ces morati najverovatnije da ides preko Svajcarske jer deo puta od Bormia do Livigna je preko zime zavejan u 99 % slucajeva, a to trazi i Svajcarsku vizu
    Malo samo da te ispravim Bane....put SAMO kroz Italiju jeste malo zaheban s obzirom da se ide preko 2-3 prevoja >2000 mnv, ali koliko sam se raspitivao, redovno i dobro se odrzava i cisti.
    Preko Sui i tunela je mislim, mnogo bolje ici ali treba viza (po nekim neproverenim informacijama ako se poseduje multi schengen ne treba Sui viza) kada te nabodu na granci...posto cesto i ne gledaju nikoga.

  5. #5
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    u Livigno idu 3 puta, 1 iz Svice kroz tunel (mi smo pocetkom decembra prosli bez problema sa sengenom) i 2 iz Italije jedan koji se ne cisti (koji radi samo kada nema snega) i jedan koji uvek ciste iz Bormio-a.

    kolima iz novog sada treba oko 12 sati.

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Kuda si ti išao, preko Slovenije ili kroz Austriju pa na Švajcarsku?

    Imaš li neku preporuku za smeštaj?

  7. #7
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    mi smo isli preko slovenije, austrije, italije, i iz svajcarske kroz tunel ponovo usli u italiju, dok u povratku smo isli na bormio i dalje na veronu... ceo put sa svim putarinama, vinjtama i sl kosta od 230-280 eura u zavisnosti od automobila sa kojim se ide.

    smestaj smo nasli preko oficijelnog sajta livigno.eu i to sve sa ski pass-om za smesno novaca.

    ove godine necemo kroz austriju i svicu, vec direktno novi sad-ruma-zagreb-ljubljana-trst-bolzano-bormio-livigno cca 1100 km, a od toga oko 85% auto put
    Izmenio/la stanislaw; 26.10.2009 u 12:39.

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Ja planiram preko Budimpešte, Beča, Insbruka da se spustim u Livigno ili Davos. Duže je možda 100km, al je sve odličan auto-put, putarine oko 20€ (za oba pravca) i samo jedna granica.

    Još samo neki jeftin smeštaj da ubodem, pa će da se pegla za sve pare

  9. #9
    ^ ^ ^ stanislaw avatar
    Datum registracije
    23.08.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Custom flying V 156
    Godina
    46
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    Pa ako misliš u promo periodu onda bolje požuri, jer je ostalo još malo slobodnog smeštaja po pristojnoj ceni u Livigno-u...

    Ako ti trebaju neki kontakti ili savet oko rezervacije pitaj... mi smo to obavili pre 2 meseca i tada je bilo knap...

    p.s. svi koji će biti u Livigno u periodu od 05. do 12.12.2009. mogu nam se javiti... Biće ekipa "SNB life" iz Novog Sada, pa može neka cuga na stazi ili offpiste vožnja...

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    01.11.2009
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Pitanje za Stanislaw-a
    Vidim da si opet izabrao put preko ....bolzano-bormio-livigno , tj cini mi se da si napisao da si se tim putem vratio kad si bio prosli put, a da si otisao preko austrije i svajcarske.
    Zanima me zasto si izabrao ovaj pravac preko trsta?Da li zbog tunela iz pravca Svajcarske?
    I jos jedno pitanje, ako imas vremena :-)
    Napisao si da je cena puta bila do 280e, dok mi viamichelin izbacuje cifru od oko 250e u jednom pravcu?Prosle godine sam isao u Austriju i put me je izasao manje od 200e, pa je to sto si ti napisao i logicno, ali nikako mi nije jasna cena na viamichelinu.
    Sta posebno preporucujes u Livigno.
    Pozdrav i hvala
    Nebojsa

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •