Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: Atomic SL:II.12 beta race

  1. #11
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    idealan nacin de se zamrzi skijanje
    samo u slucaju da zelis nekog pocetnika da odvratis od skijanja po svaku cijenu samo mu kupi te skije
    ali ako ih budes drzo negdje oko brzine svjetlosti mozda uspijes i da zaokrenes

  2. #12
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Da je mene ko pitao koju skiju NE kupiti za početnika, Atomic SL:11 bi bio u najužem izboru. Može se i na njima učiti, ali je to patnja, poredeći sa drugim skijama.

    Nego, u prvom postu je naveden model SL:11.12 dužina 171 i radijus 14m. Koliko mene služi memorija pamćenja, drugi broj u oznaci modela (u ovom slučaju:12) je nakada kod Atomic-a označavao radijus skije pri najvećoj dužini u kojoj se taj model proizvodi. Prema tome radijus 14 m i oznaka SL:11.12 ne bi trebalo da mogu zajedno. Skiman, šta ti misliš na ovu temu?
    Koliko ja znam, tako je, da.... Skiman

  3. #13
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni Pogledati poruku
    Idealan izbor.Malo ces vise da gines u pocetku ali to moze samo da te isprovocira da ulozis jos veci napor .Izbegavaj blage staze jer takve skije traze brzinu i OBAVEZNO kupi one zastite za ledja i kukove jer ces nakon katapulta uglavnom na njima zavrsavati.E sad da si malo mladji ja bih u potpunosti podrzao te sampionske ambicije ovako nam jedino ostaje da cujemo prve utiske.Uf zamalo da zaboravim nemoj sad da se brukas pa da furas na te skije neke cipele sa flexom manjim od 100.
    He, he, he good one, good one (samo bi preporučio flex barem 130, tek toliko, da ne osečaš više noge...) ...ali ipak je treba priznati, da si sa ovim skijama kao početnik odamah u trendu.....

  4. #14
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Evo sad nadjoh na netu na par mesta sl II.12 duzina 157 radius 12m.Sad cisto sumnjam da je 157 bila maximalna duzina u kojoj se skija radi jedino ako se neradi o nekom juniorskom race modelu

  5. #15
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni Pogledati poruku
    Evo sad nadjoh na netu na par mesta sl II.12 duzina 157 radius 12m.Sad cisto sumnjam da je 157 bila maximalna duzina u kojoj se skija radi jedino ako se neradi o nekom juniorskom race modelu
    Ja imam dužinu 170 cm......

  6. #16
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Komentar za tu skiju na http://www.expertskier.com (pristup se plaća) je: "Serious, powerful, superb race slalom. Suitable for recreational skiing for top experts."

    U prevodu: ozbiljna, moćna, zahebana skija. Može poslužiti za rekreativno skijanje vrhunskim ekspertima.

  7. #17
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Komentar za tu skiju na http://www.expertskier.com (pristup se plaća) je: "Serious, powerful, superb race slalom. Suitable for recreational skiing for top experts."

    U prevodu: ozbiljna, moćna, zahebana skija. Može poslužiti za rekreativno skijanje vrhunskim ekspertima.
    Hvala na komplimentima....nisi trebo.... Skiman

  8. #18
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Hvala na komplimentima....nisi trebo.... Skiman
    Nema na čemu. Ih, a koja bi tek ti veličina bio u mojim očima da si na Völkl, Head, Elan ili Fischer skijama.

  9. #19
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Nema na čemu. Ih, a koja bi tek ti veličina bio u mojim očima da si na Völkl, Head, Elan ili Fischer skijama.
    Pa stekane, probat ću i to za sigurno.......Imam ove godine priliku da isprobam i po neki Stoeckli, Dynastar, Nordicu (ali u obzir dolaze samo takmičarski modeli-još uvijek mogu, to jest nemam još problema sa kićmom i kolenima)..... Sledeče sezone trebam promeniti moje GS-ke (namam baš previše kanti poslije 3 sezone), pa sam u dilemi šta treba nabaviti........U stvari slatke brige Skiman

  10. #20
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    : Sledeče sezone trebam promeniti moje GS-ke (namam baš previše kanti poslije 3 sezone), pa sam u dilemi šta treba nabaviti........
    Lucky you! kantne izlizane poslje 3 sezone. vanjski rub na mojoj kantni progirzena na jednom-dva mjesta, a skija vozena 8 dana........due to the skiingconditions through the hamlet of Le Crot , drugi put cu za ovakve aktivnosti da iznajmim skije.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •