Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: žurka na adi ciganliji

  1. #1
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Exclamation žurka na adi ciganliji

    Marko, Paja Ko6a33 i ja organizujemo proslavu (zvaničnog) početka zimske sezone na Dan borbe protiv SIDE, na Adi ciganliji . Pre nekoliko dana gledao sam neki dokumentarac na Exploreru o indijanskim plemenima u severnom delu Severne Amerike. Oni imaju običaj da za neke važnije stvari prirede neki događaj u čast tome (nečemu šta je već tema događaja). Pošto ja volim da gledam druge kulture kada se angažuju oko nečega što je lepo i pozitivno, odlučio sam da nazovem ovu dvojcu, spojim ih i da se nađe dogovor da se napravi neko simpatično zezanje. Čak sam se i iznenadio koliko su obojca pozitivno odregovali. Moja ideja je bila da se žurka organizuje sredinom decembra, a oni kao da sam im sve po spisku "ne, ne, kakva sredina decembra. organizovaćemo se za prvi!". I tako se oni organizovali za ovu subotu, prvi decembar. Žurka će početi oko 18-19h, a trajaće dok ne odu gosti. Marko je obezbedio besplatne vožnje po njegovoj traci, a Paja donosi svoje ozvučenje, thurntable-ove i DJ ekipu. Cene pića će biti promo. Pošto je napravljen dil sa jednim od sponzora koji će dati bordove za vožnju po traci (sa vezovima, naravno ) oni koji hoće da se voze treba samo da ponesu svoje čizme za bord.

    eto, svi ste pozvani!
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    eh, da! zaboravih da kažem. lokacija žurke je na početku Ade, na pokretnoj traci ski kluba Maxim. oko 100m ispred glavnog tornja sa desne strane glavne pešačke staze.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •