Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 66

Tema: Valmeinier - Valloire

  1. #21
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    valmeinier..jpg

    Evo i plana skijalista sa 150 km. staza

  2. #22
    Senior Junior Member Guljko avatar
    Datum registracije
    11.02.2006
    Godina
    47
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Jel viza grupna, ili pojedinacna?

  3. #23
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Viza je pojedinacna

  4. #24
    Pa.. Naučio da skijam :-) ai_ski avatar
    Datum registracije
    20.10.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    51
    Poruke
    66

    Podrazumevano Ja idem u Fr

    ali u Tignes

    A sto se tice Val Meinier-a sve najbolje. Bio sam pre 2 sezone i bilo je strava (mada sam polomio palac )

    Ko ide razbolece se od skijanja. To je sve sto vam mogu reci u kratkim crtama...

  5. #25
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Reci mi da idemo zajedno u Tignes

  6. #26
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    kako je prosla grupa koja je isla 20.decembra? ima li slika,zapisa? kako su zadovoljni smestajem?

  7. #27
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano Valmeinier

    rezervisali za januar,porodicno.Citao sam da je bata bane pre dve tri godine bio i ima lepih slika na tom threadu.Ko je bio,nek napise ponesto,cisto da steknemo neki utisak,savet u vezi staza,moze i poneka slika.Mislim da smo u donjem 1500m.Skipass nam vazi i za susednu Valloire, ona je, cini se, strmija,jel se lako stize do nje i nazad do 1500m?

  8. #28
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Blizi se polazak,imali nekog da je bio ove godine,narocito me interesuje jel ima neki dobar,jeftin hipermarket za kupiti klopu...

  9. #29
    Member drug suri avatar
    Datum registracije
    23.03.2009
    Lokacija
    Krusevac
    Skije / Bord
    IQON7200,elan sl race
    Godina
    64
    Poruke
    93

    Podrazumevano

    Bili eto i vratili se.Razbili smo se od skijanja,vreme super,u gornjim delovima na oko 2500m staze su drzale i u dane kada je bilo plus3.Uglavnom smo imali suncane dane a samo je jednog dana bio kacamak i to opet narocito dole pred kraj.Mozda bi sve bilo gore da nam nije pao sneg te noci kad smo stigli.Skijaliste obiluje jakim plavim stazama manje ima crvenih,a za klince pravi raj od zelenih staza.Sve su duge.Sto se tice skifun agencije,bez obzira na neke propuste moram da ih pohvalim.Skifun postoji 15 god u Sloveniji, vec rade u Hrvatskoj a ove godine i u Srbiji.Ove nase devojke iz agencije i ostalo osoblje su sasvim ok ...no, tesko je koordinisati sve to,u LJubljani nas je cekalo 8 autobusa ali je prelazak isao prilicno dobro,pogotovu sto Slovenacki soferi vrlo brzo i znalacki pakuju kofere a za skije imaju dodatak sanduk pozadi,tako da je nas autobus koji je vozio za Valmeinier i Tinj vrlo brzo krenuo i usput na Ferentici pokupio gomilu Hrvata iz Pule,Rijeke,Splita, takodje vrlo brzo...dakle sve kao po loju.Takodje u povratku...jedino cekanje u Ljubljani na povratku sat vremena ne racunam za zlo jer je to sasvim normalno na ovakvim putovanjima gde treba sinhronizovati ovoliki broj autobusa.Kritike jedino idu na izbor naseg autobusa(eventualni zadnji sanduk za skije ili bar kuka,Slovenci su nudili prikolicu,jer je u LJubljani uslo mnogo novih putnika te nije bilo mesta za skije u prtljazniku)Vozaci bi mozda malo vise trebali poznavati skijase i skijasku opremu te to znalacki popakovati, inace su kao vozaci bili top liga i svaka pohvala u tom pravcu.Sve pohvale za vodica Milosa koji se beskrajno trudio i naravno pozdrav za Jelenu,Mariju,Sladju.Zakljucak,Valmeinier odlican.
    Izmenio/la drug suri; 19.01.2011 u 18:45.

  10. #30
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Izvini sto nisam ranije reagovao na tvoj post, bio sam u Menieru pre nekoliko godina, i stvarno sam odusevljen onim sto smo dobili za relatvno male pare.
    Sva tri brda su relativno dobra, medjutim meni se bas dopalo srednje brdo, gde su nekako staze najbolje.

    Zao mi je sto ti nisam pomogao sto se tice davanja informacija oko nabavke hrane, mi smo sve to obavili u podnozju, pored autoputa, vise se ne secam kako se zove mesto.

    Eto drago mi je da ste se lepo proveli

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •