Strana 1 od 45 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 442

Tema: Tignes

  1. #1
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano Tignes

    Nekoliko auto-moto pitanja vezanih za Tignes:
    • cini se da je najkraci prohodan put iz bl Milano-Aosta-Chamonix-Megeve-Albertville-Tignes. Juce sam prosao dijelom ovog puta, ali ne i dionicom Chamonix-Megeve-Albertville. Na mapi ne djeluje da bi trebalo da bude problema sa prohodnoscu, ali ima li ko iskustava? Da li ipak ici na Frejus?
    • kako je za parking? Koliko sam ukopcao, u Les Boisses sigurno postoji besplatan parking, ali sam nasao na oprecne informacije za Val Claret. Negdje se spominje da postoji besplatan otvoreni parking u Val Claret Grande Motte, a negdje da je besplatan samo onaj u Les Boisses.

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    besplatan je samo onaj dole u le Boas. odatle imaš prevoz mini busevima do Val Klarea (besplatan).

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Smile

    Citirati Originalno postavljeno od oggy Pogledati poruku
    Nekoliko auto-moto pitanja vezanih za Tignes:
    • cini se da je najkraci prohodan put iz bl Milano-Aosta-Chamonix-Megeve-Albertville-Tignes. Juce sam prosao dijelom ovog puta, ali ne i dionicom Chamonix-Megeve-Albertville. Na mapi ne djeluje da bi trebalo da bude problema sa prohodnoscu, ali ima li ko iskustava? Da li ipak ici na Frejus?
    • kako je za parking? Koliko sam ukopcao, u Les Boisses sigurno postoji besplatan parking, ali sam nasao na oprecne informacije za Val Claret. Negdje se spominje da postoji besplatan otvoreni parking u Val Claret Grande Motte, a negdje da je besplatan samo onaj u Les Boisses.
    Dobićeš potpune informacije samo uz uslov da daš detaljan ski and snow report iz LM od prošle sedmice, SMS-ovi nisu bili dovoljni.

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    08.10.2008
    Godina
    37
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Kakva je situacija u Tignes-u janura meseca ? Vidim da se Tignes uglavnom organizuje marta, aprila pa ajd' da pitam vredi li ici tamo januara?

  5. #5
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano SkiBus u Tignesu 2009/2010

    Naredne ski sezone 09/10, SkiBus organizuje dva sedmodnevna skijanja u jednom od najlepših svetskih ski centara - Espace Killy (Tignes i Val D'isere).

    Termini su:
    16.-23.januar 2010. - Tignes i Val D'isere (Espace Killy) - Preko 300 km ski staza. Paket prevoz + smeštaj + skipas - 299 eura. Detaljnije..

    Prvomajsko sedmodsnrvno skijanje u Tignesu - Iskoristite prvomajske praznike skijajuću u jednom od najlepših svetskih ski centara. Cena uskoro..Detaljnije...

    Detaljnije informacije na sajtu udruženja...


  6. #6
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od shoo_ Pogledati poruku
    Kakva je situacija u Tignes-u janura meseca ? Vidim da se Tignes uglavnom organizuje marta, aprila pa ajd' da pitam vredi li ici tamo januara?
    Pošto je najbolji ski centar u Fra (mislim na celokupni Espace Killy), tamo vredi ići čitave godine (La grande Motte glečer se otvara ponovo onog tamo vikenda).

  7. #7
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    @shoo_:
    Sto se januara tice, evo ti mog opisa i malog sa ovogodisnjeg skijanja u Tignesu u tom terminu.

  8. #8
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Dobar ti film direktoru

  9. #9
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ma sto bi reko nas co'ek... fantastisch...

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    19.05.2009
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Odlican ti je filmic.Hvala ti sto si ga podelio sa nama.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •