Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 33

Tema: Cross-country skiing

  1. #21
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Ako tokom vikenda padne bar malo snega i on se u Beogradu odrzi, pozuvam sve koji imaju nordijsku poremo da se u subotu ili nedelju oko podne nadjemo na Kalemegdanu - u donjem gradu - preko puta kule Nebojise...
    Ako ima drugih ideja, javite se....

  2. #22
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Javila mi se Zorica iz Novog Sada sa sledecim pitanjem:

    Planiram da provedem na Kopaoniku 7 dana, počev od 08.03.2009.godine. Volela bih da naučim nordijsko skijanje pa me zanima gde može da se iznajmi oprema i koliko košta čas nordijskog skijanja.
    Unapred zahvalna


    Da li je neko na Kopaoniku u nekom rentali video i ponudu nordijske ski opreme? Proslih godina je na Kopu radio ski instruktor koga su zvali Tajson, a koji je radio i obuku skijaskog trcanja? Da li neko u ovogodisnjoj ski skoli radi ovu obuku? A o telemark obuci skijanja i da se ne pita...

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    09.02.2006
    Poruke
    21

    Podrazumevano skijanje u Bg

    Citirati Originalno postavljeno od admin Pogledati poruku
    Ako tokom vikenda padne bar malo snega i on se u Beogradu odrzi, pozuvam sve koji imaju nordijsku poremo da se u subotu ili nedelju oko podne nadjemo na Kalemegdanu - u donjem gradu - preko puta kule Nebojise...
    Ako ima drugih ideja, javite se....
    mnoogo dobri tereni za nordijsko na Ceraku: goredolanja do mile volje, ima celca a ima i progazenih blago klizavih staza, sirina a ljudi i deca skoncentrisani na par brdasaca - cak se i sneg sporije topi, cini mi se, nego na Adi ili Kosutnjaku
    jos da je vremena...em se radi, em poceo Fest...tipican Dzipsi vatromet: kad ima snega, ima i posla i zabave - a kad nema -nema nista

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    29.12.2010
    Godina
    38
    Poruke
    1

    Exclamation Skijasko Trcanje [Cross Country] u Srbiji

    Zar je moguce da nema nordijaca kod nas? Lutajuci webom, jako sam se razocarao, jer na ovu temu ne postoji skoro nista. Nabavku opreme da ne pominjem.

  5. #25
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Pogledajte Search opciju po forumu, ima po nesto, npr:

    http://www.skijanje.rs/forum/showthr...ight=nordijske

  6. #26
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Premestena poslednja dva posta u pravo u thread za koji je Wlad postavio link...

  7. #27
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Poslednjih dana sam dobio tri mail poruke u kojima se trazi mogucnost nabavke ski opreme za skijaško trčanje.
    Na zalost, kod nas su male mogicnosti za nabavku ove opreme, kako nove tako i polovne.
    Zato sadrzaj ova tri maila postavljam ovde, pa ako neko ima mogucnosti da pomogne neka se javi meni na PP ili admin@skijanje.rs


    - Pozdrav, intaresu je me da li kod vas mogu da nabavim opremu tj skije sa vezovima, stapove i cipele 43, za nordijsko skijanje.moze i nesto plovno ako ima u opticaju.Visina 180 cm tezina 75kg.zivim u beogradu, Renato i hvala ako mi mozete pomoci oko toga.
    Renato I.

    - Da li imate nordiisku opremu (skije ,stapove,cipele) za coveka visine 1,87 i broja cipela 45 - 46 , pozdrav
    Nenad N.

    - Ja bih kupio par ili dva polovnih skija za nordijsko trcanje. Treba mi model sa kantnama. Duzina nije toliko bitna 150-220 cm. mogu i jako pohabane.
    unapred zahvalan
    Bojan M

  8. #28
    Banned
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    Zemun
    Godina
    48
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    ko hoće da proba nordijsko skijanje video sam da PSD Željezničar organizuje jednodnevni izlet u Deliblatskoj peščari 15. februara na tu temu. http://www.zeleznicar.org.rs/
    Pomalo sam se zasitio ovog alpskog cimanja, zavoleo dugoprugaško trčanje pa mi se ovo čini kao idealan spoj trčanja i skijanja.
    Ako bude snega, mislim da je Sretenje lepa prilika da prvi put probamo ovaj sport nadomak Beograda pa tim povodom pozivam one koji hoće da probaju da se odazovu.

  9. #29
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Dobio sam sledeci mail od posetioca sajta Ljiljane:
    -----------------------------------------------
    Ja vozim nordijske skije, vec dosta godina, i zanima me svaka akcija u vezi toga i svako druzenje za voznje po Bgd. Ja vozim uglavnom po sumama: Miljakovackoj, Kosutnjak, Ada ...

    Ranije smo imali dogovaranje za ski-vikende preko ovog sajta (islo se u Deliblatsku, npr, na nordijsko skujanje, Divcibare, ali bogme i na Igrista na alpsko) pa ne bi bilo lose da se to vrati.

    Ljiljana
    polamarkovic@gmail.com

  10. #30
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Za ovu godinu ne znam, a ranijih godina bilo je opreme za nordijsko da se kupi u Interposrtu u Beogradu (u novom Merkatoru), i cene su mi delovale ok, oprema je nekoliko puta jeftinija od ove klasicne za alpsko
    Sto se tice Kopaonika, 99% sam siguran da ski servis i rental 'Micko' ima i opremu za nordijsko, ali bi verovatno valjalo nazvati pre dolaska jer sam isto tako 99% siguran da tu opremu nisam video u servisu ove sezone, pa ne znam koliko je pri ruci ako neko zeli da iznajmi. Ako treba broj, imam ali kod kuce pa trazite.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •