Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 134

Tema: Francuska

  1. #91
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Cool

    Snekis obavezno ako mozes idi na tu planinu sa tri doline. Do odredista mozes kolima autobusom avionom ... lepo je i preko agencije, ali lepo je i sam preko interneta, put od 1500 km moze u komadu a moze i na parce, smestaj jeftiniji omladinski ili gospodski , izbor je samo tvoj, a da je grandiozno , grandiozno je. Pasos i skije u ruke i na put.

  2. #92
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Samo nemoj u Kušavelu da piješ kafu malo boli a i nije neka kafa...

  3. #93
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Hvala puno na odgovoru. Najviše mi odgovara da sama nađem smeštaj preko interneta, ako imate neke preporuke, rado ću ih uzeti u obzir

  4. #94
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mr.Lord Pogledati poruku
    Samo nemoj u Kušavelu da piješ kafu malo boli a i nije neka kafa...
    Ma generalno, ako si ljubitelj kafe, popij nekoliko kafa u Italiji (normalan espresso je 0.90€), u Francuskoj je zaboravi, bljak je skroz. U Les Menuiresu nije preskupa, u kafanama na stazi je nešto oko 2€ al je tanka ko žilet (RETKO lepa kafa ). Ponesi od kuće neko lonče i kafu pa kuvaj u apartmanu.

  5. #95
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    Ma generalno, ako si ljubitelj kafe, popij nekoliko kafa u Italiji (normalan espresso je 0.90€), u Francuskoj je zaboravi, bljak je skroz. U Les Menuiresu nije preskupa, u kafanama na stazi je nešto oko 2€ al je tanka ko žilet (RETKO lepa kafa ). Ponesi od kuće neko lonče i kafu pa kuvaj u apartmanu.
    A mozes i lonac i stocic, pa lepo da prodajes na centralnom liftu posto su Srbi konacno otkrili da ima nesto drugo osim Kopaonika i eventualno Bugarske...Skoro da nas je vise od Poljaka...

  6. #96
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    To obavezno, nikad na put ne idem bez lončeta za kafu i ove naše kafe . Letos u Grčkoj nisam popila ni jednu dobru kafu u kafiću ili negde. Da nisam ponela svoju, ostala bih bez kafe
    Imam još pitanja Jesu li u Brides Les Bains samo hoteli ili ima i privatni smeštaj koji je možda jeftiniji? I kako da rezervišem hotel ako ne idem preko agencije? Moram da imam neku uplatu ili rezervaciju zbog vize, a i naravno zbog smeštaja. I koliko košta ski pas?
    Izvinite ako sam vas udavila

  7. #97
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Generalno najjeftiniji smjestaj u FR ti je u apartmanima, koji su uglavnom svi dosta dobro opremljeni, mada prilicno mali. Druga varijanta su hoteli. Privatnog smjestaja u vidu nekih kucica nema mnogo, jer je vecina skijalista namjenski pravljena u drugoj polovini proslog vijeka (sami apartmani mozda jesu u privatnom vlasnistvu ali to uglavnom ide preko francuskih agencija).

    Za vizu moras imati potvrdjenu rezervaciju (sto obicno podrazumijeva uplatu depozita od 25%). Ski pas je mislim oko 200E za 7 dana za sve tri doline, tacnu cijenu ces lako naci na Google. Agencije (francuske) cesto imaju neke dilove pa mozes da dobijes solidan popust na pas (tj. da te kombinacija smjestaj+pas izadje jeftinije nego da uzimas odvojeno), raspitaj se.

  8. #98
    Junior Member
    Datum registracije
    12.01.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Hvala Oggy puno

  9. #99
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Koliko kosta

    Intersuje me da li je cena prolaska kroz tunel izmedju Italije i Francuske 17,7evra ili kako je neko napisao na forumu,da ga ne imenujem i kompromitujem 50e?Radi se o tunelu Traforo del Frejus,predpostavljam da je to jedini put kada se ide na Francuska sijalista

  10. #100
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sas35bgd Pogledati poruku
    Intersuje me da li je cena prolaska kroz tunel izmedju Italije i Francuske 17,7evra ili kako je neko napisao na forumu,da ga ne imenujem i kompromitujem 50e?Radi se o tunelu Traforo del Frejus,predpostavljam da je to jedini put kada se ide na Francuska sijalista


    Prem informacijama sa sajta www.sitaf.it za Italijanski deo tunela
    - Corsa semplice: € 22,00 (za putnicko vozilo u jednom smeru)
    - Andata e Ritorno: € 27,60 (povratna u roku od 7 dana)
    I Francuszi imaju svoj sajt: www.tunneldufrejus.com

    Ovo nije jedini put ka Francuskim ski centrima, ali jeste za skijalista 3 doline, Val Cenis, Val Disere i Tignes...
    Na slici je obalst i skijalista u koje se dolazi kroz tunel Frezus:


    Ka "Isolla 2000" ide se Italijom skroz na jug do mora pa se dole prelazi granica, i od Nice se penje na sever ka ovom ski centru.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •